Απο την Κοζάνη στο Nordkapp..Αλλιως Sourdkapp!the road story.

intruder

Μέλος
Περιοχή
Καζανη
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟς
Μοτό
SUZUKI GSX1250FA ''ADVENTURE''
ΥΓ Η αληθεια ειναι οτι υπαρχουνε επαρκη στοιχεια για τον εγκλεισμο τους σε σχετικο ιδρυμα.

μπα..... αυτα για τον εγκλεισμο δεν υπαρχουν γιατι δυστυχως στα περισσοτερα η καμερα ειχε καλυφτει απο χιονι:banghead::arghh:
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
καλη χρονια σε ολους με υγεια κ δωρακι απο τον Αι Βασιλη!
εμένα η όλη φάση μου θυμίζει ένα πάρα πολύ καλό βιβλίο (best seller) που γίνεται ταινία ίσα για 923847295 όσκαρ!!!!

πάντως αυτό που κάνατε και περάσατε δεν είναι για φυσιολογικά άτομα, όπως λέει και ο Παναγιώτης.....συνεχίστε έτσι!!!!!!!
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
καλη χρονια σε ολους με υγεια κ δωρακι απο τον Αι Βασιλη!
αν δεν ηξερα τον τιτλο υου θεματος βλεποντας το βιντεο ευκολα θα νομιζα οτι εισασταν στον δρομο για το Ιζενγκαρντ...
:hailbig:
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
"Απο την Κοζανη στο Nordkapp" Διαβαζα τον τιτλο του ταξιδιωτικου εδω και πολλες μερες και δεν το ανοιγα
Αλλο ενα βαρετο ταξιδιωτικο προς ενα αδιαφορο για μενα προορισμο σκεφτομουν
Το ανοιξα χτες για να σκοτωσω -νομιζα- απλα την ωρα μου και σιγουρος οτι θα το παραταγα μετα απο λιγο
Α ρε Κονκωστη Ποσο εξω επεσες!
Ηταν ενα απο τα καλυτερα ταξιδιωτικα που εχω διαβασει! Το ρουφηξα σχεδον μονοκοπανια και "συνταξιδευσα", "κρυωσα", "βραχηκα", "πισμωσα",... και απολαυσα την καθε αραδα που περασε απο την οθονη μου

Να 'στε καλα παιδια Μου υπενθυμησατε αυτο που μαλλον ξερω αλλα μερικες φορες ξεχναω Οτι καθε ταξιδι με μοτοσυκλετα κοντινο ή μακρινο, ειτε γινεται προς "εξωτικους" προορισμους ειτε "αδιαφορους" μπορει να ειναι περιπετειωδες

Και εις αλλα με υγεια μαγκες!:friendship:
 

Tsili

Μέλος
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Kωστας
Μοτό
Honda CBF 600
Καταπληκτικο ταξιδι μαγκες. Παραδωσατε μαθηματα ηθους και δεσιματος παρεας υπο δυσκολες συνθηκες. Τωρα εγω που προγραμματισα το ιδιο ταξιδι με αναχωρηση 15 Μαιου η 1 Ιουνιου του '16, και ειδα αυτες τις φωτο στα χιωνια, τι κανω?:thinking:

Α! περιμενουμε ακομα την περιγραφη απο την προετημασια και τον εξοπλησμο. Μην ξεχνιεστε ;)
 

makisaris

Μέλος
Περιοχή
kozani
Όνομα
makis
Μοτό
v strom 650
Καταπληκτικο ταξιδι μαγκες. Παραδωσατε μαθηματα ηθους και δεσιματος παρεας υπο δυσκολες συνθηκες. Τωρα εγω που προγραμματισα το ιδιο ταξιδι με αναχωρηση 15 Μαιου η 1 Ιουνιου του '16, και ειδα αυτες τις φωτο στα χιωνια, τι κανω?:thinking:

Α! περιμενουμε ακομα την περιγραφη απο την προετημασια και τον εξοπλησμο. Μην ξεχνιεστε ;)
αν δε μπορεις να το κανεις 15 μερες μετα το κανεις οπως το προγραμματισες!περυσι ο χειμωνας καθυστερισε αλλα δε ξερεις πως θα παει φετος!με το καλο ολα!
πιστευω να ετοιμασω την προετοιμασια συντομα!
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Είμαι στην πρώτη σελίδα, διαβάζω αλλά οι φωτό δεν φαίνονται.....:(

Ωπ συγγνώμη τώρα βλέπω ότι έχει πέσει το photobucket.
 

nikosrr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Multistrada 620 Dark, CBR600RR
Τι να πω αφού τα είπαν όλα οι απο πάνω; Μπράβο για τη δεμένη παρέα, το πείσμα για τη συνεχή ομαδική περιπέτεια. Το πρόβλημα είναι πως μετά σου μπαίνουν ιδέες και για άλλα μέρη. Να είστε καλά σουρδόπαιδα να περάσετε και πάλι καλά μαζί. Μια φώτο απο την τελευταία μπύρα του ταξιδιού μας έλλειψε αλλά τη χρωστάτε στο επόμενο.


Καταπληκτικο ταξιδι μαγκες. Παραδωσατε μαθηματα ηθους και δεσιματος παρεας υπο δυσκολες συνθηκες. Τωρα εγω που προγραμματισα το ιδιο ταξιδι με αναχωρηση 15 Μαιου η 1 Ιουνιου του '16, και ειδα αυτες τις φωτο στα χιωνια, τι κανω?:thinking:

Α! περιμενουμε ακομα την περιγραφη απο την προετημασια και τον εξοπλησμο. Μην ξεχνιεστε ;)
Θα σου έλεγα μετά τα μέσα Ιουνίου για πιο μαλακό καιρό και λιγότερες βροχές, άσε που θα μπορούσαμε να πιούμε και μπύρα στα μισά. Έκτός και δεν αναίβεις τόσο υψόμετρο αλλά ένα Geiranger δε θα το περάσεις;
 

Tsili

Μέλος
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Kωστας
Μοτό
Honda CBF 600
Θα σου έλεγα μετά τα μέσα Ιουνίου για πιο μαλακό καιρό και λιγότερες βροχές, άσε που θα μπορούσαμε να πιούμε και μπύρα στα μισά. Έκτός και δεν αναίβεις τόσο υψόμετρο αλλά ένα Geiranger δε θα το περάσεις;
Δυστηχως το αργοτερο που μπορω να φυγω ειναι 1Ιουνιου λογω δουλειας και να εχω 1 μηνα στη διαθεση μου ωστε να ειμαι χρονικα ανετος. Μακαρι να συναντιθουμε, ποτε φευγεις?
 

nikosrr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Multistrada 620 Dark, CBR600RR
Δυστηχως το αργοτερο που μπορω να φυγω ειναι 1Ιουνιου λογω δουλειας και να εχω 1 μηνα στη διαθεση μου ωστε να ειμαι χρονικα ανετος. Μακαρι να συναντιθουμε, ποτε φευγεις?
Υπολογίζω 20 Ιουνίου, αυτές τις μέρες λέω να πάρω και τα εισητήρια του καραβιού που τα έχουν προσφορά -20%. Στη χειρότερη αν τα καταφέρουμε θα πιούμε επάνω μπύρα, τουλάχιστον μην την πατήσουμε όπως οι κοζανίτες με τον nikanthi, κάποιοι να συνατηθούνε απο το φόρουμ σε ταξίδι χαχαχα
 
Top Bottom