Απόβαση στο Μπούρτζι...

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
...3 μαχητικα F800GS υποστηριζόμενα απο ενα αποβατικο Vstrom εστοχεύσαμε απόβαση στο θρυλικό Μπούρτζι...

αλλωστε τα μέρη τ'Αναπλιού παντα ομορφα οπότε η εκδρομή δεν θα μπορούσε παρα να εχει επιτυχια πριν καν αρχισει...εννοειται "Στόχος Επετευχθη".Που δεν ειναι αλλος απο ενα τεραστιο χαμογελο ευτυχιας γιατι...το θυμαστε εκεινο το ποιηματακι που λεγαμε πιτσιρικαδες μετα απο σχολικη εκδρομη "Επερασαμ ομορφααα ομορφααα ομορφαααα...."Η παρεα ενας κι ενας και...εις το επανιδειν παιδια :)

Φωτορεπορταζ...τα λογια περιττά για το Ναυπλιο,καθε φορα που το επισκεπτόμαστε...μιλανε οι εικονες....παρτε μια γευση!
























Σχόλια ημερας:
1)Εκ των ουκ ανευ Ιταλικο σπεσιαλ παγωτακι...ANTICA GELATERIA DI ROMA

Σχεδον δεν κοιταζουνε στη φωτο...πεσανε με τα μουτρα...σλουρπ...(ενας αντεξε...)

2)εξαιρετικο φαγητο στο διπλανό χωριο Δρέπανο "Ο Νακος"...

ολα να γλυφεις τα δαχτυλα σου!Αξιζει!
3)wildbilly κλου meeting στην επιστροφη...φιλε χαρηκα που σε ξαναειδα :)
4)Πρωτη μοτοβολτα με παρεα,μετα απο 3μιση χρονια "φαγουρας" με τη mAthosalina μου...δηλωνει ερωτευμενη με το GS και αναμενει την επομενη!

 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ωραίοι. ..
Εγώ κρατάω τον έρωτα της μαθουσαλινας. ...σημαντικό στην ζωή ενός αναβάτη, να ακολουθεί το άλλο του μισό. .;)

Σταλθηκε απο advφον!!!
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Το παγωτό του Ιταλού είναι όντως καταπληκτικό και το Ναύπλιο μαγευτική πόλη.. Έχω πολλές αναμνήσεις εκεί.. Ωραία βόλτα! ;)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
...αλλά το καλό παγωτο στο Ναύπλιον είναι του Κουστένη, για το καλό φαγητό πμ ... χεχεχε... ωραίες φωτό...
Αμα εισαι θαμωνας...να ξαναρθουμε να δουμε τι ακριβως λες :)
 
Top Bottom