Από το Μόναχο στην Μπρατισλάβα με ποδήλατο (the story)

nikos_pc

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
TIGER 800 XC
Πολύ ωραίο το ταξίδι και η αφήγηση σου, ταξίδεψα και εγώ μπορώ να πώ. Να είσαι πάντα γερός και να συνεχίσεις έτσι. Που να σου κάνει όρεξη να κάνεις ποδήλατο εδώ όταν σταματάς κάθε 20 μέτρα. Το λάστιχο πίστας είναι?
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Πολύ ωραίο το ταξίδι και η αφήγηση σου, ταξίδεψα και εγώ μπορώ να πώ. Να είσαι πάντα γερός και να συνεχίσεις έτσι. Που να σου κάνει όρεξη να κάνεις ποδήλατο εδώ όταν σταματάς κάθε 20 μέτρα. Το λάστιχο πίστας είναι?
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου.
Τα λάστιχα είναι τα Continental Contact Speed 25 και η διαφορά ήταν απίστευτη από τα χωμάτινα που φόραγα πριν
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τον πέτυχες τον στόχο σου...!
Μας ταξίδεψες...
Ευχαριστούμε για την βόλτα και μην σταματάς να τριγυρνάς...! :friendship:
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Κρυφή δύναμη λέμεεεε!
Ευχαριστούμε για το ταξίδι αγόρι!
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Πολύ ωραίο κι αυτό το ταξιδιωτικό σου Αντώνη .
Τελικά μη λες πως δεν το'χεις με τα ποδήλατα.
Μια χαρά πήγε ,μας μετεδωσες και λίγη από τη θετική σου αύρα.
:like:
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Εύγε! Έχοντας ζήσει Αυστρία με ένα καλοκαίρι καύσωνα μπορώ να πώ ότι έκανες Άθλο με Α κεφαλαίο... Εδώ ίδρωσα από την ζέστη και τις φωτογραφίες διαβάζοντας! Και πάλι μπράβο.
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Παρεμπίπτοντος η χώρα εδώ δίπλα θεωρείται αντίστοιχα ποδηλατικός παράδεισος. Αφήνω ένα λινκ εδώ μιας και δεν έχετε ένα γενικό ποδηλατικό εσείς που ασχολείστε.

 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Παρεμπίπτοντος η χώρα εδώ δίπλα θεωρείται αντίστοιχα ποδηλατικός παράδεισος. Αφήνω ένα λινκ εδώ μιας και δεν έχετε ένα γενικό ποδηλατικό εσείς που ασχολείστε.

Τι ωραία δουλειά έχουνε κάνει!!! Με διαδρομές με υψομετρικά με ένα σωρό πληροφορίες! kordix ακούει; :D
 
Top Bottom