Αρκούδα από τα Σταν

Όνομα
Νικόλας
Μοτό
ktm 1290 SA R
Τι τ α ξ ι δ ά ρ α ήταν αυτή! Ίσως το καλύτερο ταξιδιωτικό που έχω διαβάσει (και έχω διαβάσει αρκετά). Ρε σεις, εύχομαι ολόψυχα να είστε γεροί και να ταξιδεύετε !

Ευχαριστούμε παίδες που το μοιραστήκατε μαζί μας και το κάνατε ακριβώς με τον τρόπο που έπρεπε. Τα καλά, τα στραβά, τα δύσκολα, τις κόντρες, τα γέλια, την κούραση αλλά και την απόλαυση! Η ανόθευτη περιγραφή όπως του έπρεπε είχε αποτέλεσμα να το βιώσουμε όσο πιο ρεαλιστικά μπορούσαμε.
Κοιτάζοντας πίσω είμαι σίγουρος πως αναπολείτε στιγμές και μέρη και έχετε αφήσει πίσω οποιαδήποτε άβολη κατάσταση η οποία είναι πάντα μέσα στο παιχνίδι. Άλλωστε τα δύσκολα είναι που δένουν τις παρέες.

Στο επόμενο λοιπόν! :crs:
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Το ειδα τρεις φορεεεες... Λετε να με αρρωστος... @onroad αρρωστησα βραδιτικοοοοο... Ναιιιιι

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

airmav

air
Περιοχή
Αττικη
Όνομα
tassos
Μοτό
honda vfr 1200x crosstourer, honda c50
ωραιο ταξιδι, μοναδικα μερη, καλη παρεα , αξιοπιστα μηχανακια, θετικη αυρα....συγκαταβατικοτητα, υπομονη, επιμονη εννοειται... ολα αυτα τα στοιχεια τα βιωσα μεσα απο την αφηγηση... ημουν βεβαια υποψιασμενος καθως ειχα σκονακι απο xl kai christof.... να στε καλα παιδες και να ταξιδευετε
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Ένα θα πω....το διάβασα ξανά και το έζησα ξανά σαν την πρώτη φορά ! :friendship::friendship::friendship:
Η αλήθεια είναι ότι και εγώ, τώρα που είμαστε κλεισμένοι λόγω της κατάστασης, έχω πάρει τα παλιά ταξιδιωτικά από την αρχή..
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Η αλήθεια είναι ότι και εγώ, τώρα που είμαστε κλεισμένοι λόγω της κατάστασης, έχω πάρει τα παλιά ταξιδιωτικά από την αρχή..
Παντελή άλλη μια φορά θα σας ευχαριστήσω όλους !
Φανταστικό ταξίδι και πληροφορίες!
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Ειχα ξεκινησει να το διαβαζω αλλα επειδη εβλεπα οτι θα παει μακρια η βαλιτσα ειπα να το τελειωσετε για να το παρω απ την αρχη μεχρι το τελος.Το ξεχασα ωσπου μου το θυμισε ο Κωστας σε καποι καφεδακι.

Γιναν λαθη οπως ειπατε και εσεις αλλα σε τετοιες συνθηκες το απιθανο θα ηταν να μην γινουν.


Μπραβο στην παρεα για αυτο το μοναδικο ταξιδι.:friendship:
 
Top Bottom