Ασπροπόταμος - Τζουμέρκα - Ζαγοροχώρια, πρώτη ασφαλτινη βόλτα μετά καραντίνας.

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ευχαριστούμε Αντώνη για το ξεσήκωμα, χορταστική βολταρα με τα όλα της.
Καλή παρέα, καλό φαγητό και οι καλύτερες μοτοδιαδρομες στην Ελλαδάρα μας.

Βάλτε εδώ ο,τι φωτό, σκέψεις και συναισθήματα γεννήθηκαν από αυτήν την γυροβολιά!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Πήγαν Super Pramadise...?


" Άμα περισσεύουν βίδες ξαναλύσε το μοτέρ σου..."
 

rantanplan

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Μαλκότση
Να ευχαριστήσω και εγώ τον Αντώνη, και όσους συνέβαλαν για την όλη διοργάνωση, χαρά μου που σας γνώρισα απο κοντά, περιοχή από τις αγαπημένες, παρεάκι υπέροχο, γέμισα εικόνες, και όμορφες αναμνήσεις, να είμαστε όλοι καλά να κάνουμε αυτό που αγαπάμε, βολτΑρες με τα κουκλιά μας
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Βάζω λίγες φωτογραφίες τώρα και σχόλια αργότερα αφού κατασταλάξουν λίγο οι εικόνες στο κεφάλι μου.

Ανεβαίνοντας για Ελάτη με amyroukai και barbadinos




Στην ανασυγκρότηση στην Ελιν πρέπει να ήταν το μόνο σημείο που βρεθήκαμε και οι 25 μαζί










 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Άντε ίσως και στο Ροποτό για λίγο








thenos υπό κλίση

 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Μονή Κηπίνας σκέτη...








...μονή Κηπίνας με Διαμαντής :laugh:

η νύστα με κερδάει, τα υπόλοιπα αύριο :hungover:


 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Τελικά βροχή έφαγε κανείς; Μάλλον μας γέλασαν οι προβλέψεις.
Εγώ έφαγα κάτι ψιχάλες από Κιάτο μέχρι και λίγο πριν την είσοδο της Αττικής οδού. Αδιάβροχα δεν χρειάστηκαν.
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Αρχικά να αναφέρω ότι χάρηκα που γνώρισα ακόμα περισσότερο κόσμο από την παρέα αυτού του φόρουμ, που τους ήξερα μόνο από το nickname τους. Ευχαριστήθηκα που συνταξιδέψαμε και απόλάυσαμε μοναδικές τοποθεσίες και διαδρομές. Ήταν μία ωραία προβλεπόμενη σιδερόκωλη βόλτα, που είχε πολύ χιλιόμετρο, χαβαλέ, φαγητό και εικόνες για να μας "αδειάζουν" όταν βρισκόματε μπλεγμένοι στην καθημερινότητα. Καλή αντάμωση στην επόμενη βόλτα!





Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν μιλάω για τόσο κάτω, μιλάω για όσους έκαναν διαδρομές μετά την Βοβούσα. Εμείς πχ που πήγαμε ανατολικά και νότια είχαμε "απόνερα" από κοντινή βροχή ίσα να πεις ότι βράχηκε η ζελατίνα του κράνους. Επιστρέφοντας, Δομοκό είχε βρέξει πριν περάσουμε και είχε προλάβει να στεγνώσει.


Ποιόν είδαμε με BMW GS σε ένα γεφύρι;

Βλέπω το πετρόκτιστο, λέω να σταματήσουμε για φωτό αλλά ο barbadinos δεν είναι του καλλιτεχνικού, ο antsoar πιθανώς να θέλει αλλά θα βγάλει φλας, θα παίξει φώτα, κόρνα, κάτι αν είναι, μην τους σταματάω κάθε τρεις και λίγο. Τίποτα. Στην επόμενη στάση έρχεται "βρε τι ωραίο γεφύρι και το έκρυβαν τα δέντρα, έπρεπε να σταματήσουμε". Σοβαρές ενδείξεις ότι μερικές φορές υπάρχουν λόγοι για ενδοεπικοινωνία.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ποιον είδαμε με BMW GS σε ένα γεφύρι;

Βλέπω το πετρόκτιστο, λέω να σταματήσουμε για φωτό αλλά ο barbadinos δεν είναι του καλλιτεχνικού, ο antsoar πιθανώς να θέλει αλλά θα βγάλει φλας, θα παίξει φώτα, κόρνα, κάτι αν είναι, μην τους σταματάω κάθε τρεις και λίγο. Τίποτα. Στην επόμενη στάση έρχεται "βρε τι ωραίο γεφύρι και το έκρυβαν τα δέντρα, έπρεπε να σταματήσουμε". Σοβαρές ενδείξεις ότι μερικές φορές υπάρχουν λόγοι για ενδοεπικοινωνία.
alexopoulos.s rantanplan και η αφεντιά μου.
Πρόκειται για το γεφύρι του Ζιάκα.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το ότι τα άλλα δύο μηχανάκια δεν τα πρόσεξε κανείς, τυχαίο; Μονόδρομος το που πέφτει το μάτι.

(πολλές εκκρεμότητες έμειναν)


Επίσης, αν μου επιτρέπετε, έπρεπε να μείνει ανοιχτό το άλλο θέμα για το κουβεντολόι και μόνο φωτογραφίες σε αυτό.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Το ότι τα άλλα δύο μηχανάκια δεν τα πρόσεξε κανείς, τυχαίο; Μονόδρομος το που πέφτει το μάτι.

(πολλές εκκρεμότητες έμειναν)
Είδες τι καλά που κρύβονται...?
Τα άλλα δύο ήταν κάτω στο γεφύρι σε αντίθεση με τον μονόδρομο που δεν έκανε τον κόπο... :p
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Τί νά πω τώρα...?
Αντώνη είχες ιδεααρα!!!
Εκτός ότι παντού ήταν γαμάτα η διαδρομή τής Κυριακής μέσα στην Βάλια Κάλντα δεν περιγράφεται...4 ώρες γεμάτες με μεγαλύτερη ευθεία τα 50 μέτρα... και όλα αυτά μέσα στο δάσος...
Έχουμε αφήσει υπόλοιπα εκεί πάνω...
Χάρηκα πολύ που σάς είδα όλους!!!
Τί φοβερό παιδί ο Παναγιώτης με τό ξενοδοχείο στην Ελάτη...!!! και τη οδηγαρα!!!

Υ.γ.1. τα ktm δεν καίνε όσο νομίζουν κάποιοι...
Υ.γ.2. κάποιοι όταν ροχαληζουν κάνουν σαν το μηχανάκι του thenos όταν κλείνει το γκάζι...
Υ.γ.3. δεν ξέρω τι θέλω περισσότερο...κτμ η χοντα1100..
 
Top Bottom