Ασπροπόταμος - Τζουμέρκα - Ζαγοροχώρια, πρώτη ασφαλτινη βόλτα μετά καραντίνας.

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ποιός ήταν από την βόλτα που φαινόταν στο Google Maps σαν Night Watcher? Εκπέμπει ακόμα την θέση του, για ειδοποιήστε τον όποιος ξέρει μην έχει τίποτα συνέπειες :secret:
Ο καπετάνιος... Εφτασε παυλιανη



Advphone....
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ο καπετάνιος... Εφτασε παυλιανη



Advphone....
Το είδα Κώστα αλλά φαίνεται ένας ακόμα με το όνομα Night Watcher κάπου στον Βύρωνα. Το λέω να τον προλάβουμε τον άνθρωπο μην το ανακαλύψει καμιά σύζυγος και μπει σε περιπέτειες :punch:o_O:roflmao::roflmao:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το είδα Κώστα αλλά φαίνεται ένας ακόμα με το όνομα Night Watcher κάπου στον Βύρωνα. Το λέω να τον προλάβουμε τον άνθρωπο μην το ανακαλύψει καμιά σύζυγος και μπει σε περιπέτειες :punch:o_O:roflmao::roflmao:
Από την άλλη μπορεί να ελέγχει η σύζυγος...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το είδα Κώστα αλλά φαίνεται ένας ακόμα με το όνομα Night Watcher κάπου στον Βύρωνα. Το λέω να τον προλάβουμε τον άνθρωπο μην το ανακαλύψει καμιά σύζυγος και μπει σε περιπέτειες :punch:o_O:roflmao::roflmao:
Οι προτάσεις του google maps τύπου "να σας οδηγήσω στο τάδε μέρος που πάτε συχνά τέτοια ώρα" έχουν προκαλέσει πανικό :p

Ο maniac έχει δίκιο πάντως, έχω υπ' όψη περιπτώσεις που θα το απαιτούσαν.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Από την άλλη μπορεί να ελέγχει η σύζυγος...

Οι προτάσεις του google maps τύπου "να σας οδηγήσω στο τάδε μέρος που πάτε συχνά τέτοια ώρα" έχουν προκαλέσει πανικό :p

Ο maniac έχει δίκιο πάντως, έχω υπ' όψη περιπτώσεις που θα το απαιτούσαν.

Τα συγχαρητηρια μου................... :ha:ha:ha
 

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Ποιός ήταν από την βόλτα που φαινόταν στο Google Maps σαν Night Watcher? Εκπέμπει ακόμα την θέση του, για ειδοποιήστε τον όποιος ξέρει μην έχει τίποτα συνέπειες :secret:


Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom