Αστείες και περίεργες.

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Πρόλαβε και πήδηξε πριν την καταστροφή ??



Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650


Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αα ρε Γιώργη.. γατάκια είναι μπροστά σου...!!!!
Εσύ.... θα "πουλαγες".. την γκόμενα χωρίς την μηχανή..!!!!
 

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Ωραία σχόλια την ημέρα της γυναίκας... Σαν να βγω 13 Δεκέμβρη και να κάνω αστεία με σουβλάκια στα Καλάβρυτα...
ατυχες το παραδειγμα των καλαβρυτων διοτι δεν σουβλιστηκε κανενας στα καλαβρυτα,αλλα εκτελεσθηκε.
Πιο επιτυχες θα ηταν αν εκανες αστεια με σουβλακια στην επετειο της μαχης της Αλαμανας και την εκτελεση του Αθανασιου διακου.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ωραία σχόλια την ημέρα της γυναίκας... Σαν να βγω 13 Δεκέμβρη και να κάνω αστεία με σουβλάκια στα Καλάβρυτα...
Αυτό με τις ειδικές μέρες δεν το κατάλαβα ποτέ και την αξία τους. Άρα αύριο μπορώ να γράψω πως οι γυναίκες είναι για την κουζίνα και όχι για το τιμόνι ελεύθερα ή θα θεωρήθεί εξίσου σεξιστικό με σήμερα?
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Αυτό με τις ειδικές μέρες δεν το κατάλαβα ποτέ και την αξία τους. Άρα αύριο μπορώ να γράψω πως οι γυναίκες είναι για την κουζίνα και όχι για το τιμόνι ελεύθερα ή θα θεωρήθεί εξίσου σεξιστικό με σήμερα?
Ο μοτοσυκλετισμός στην ελλάδα είναι αρχιδόκαμπος και κουβαλάει σεξισμό στερεότυπα προεκτάσεις του πουλιού του καθενός και λοιπά προβλήματα και δεν περιμένω ότι θα αλλάξει επειδή εγώ ποστάρω κάτι.
Αλλά τα πράγματα είναι απλά : θελεις την ημέρα της γιορτή σου να σου λέω μλκίες?
 
Top Bottom