Αστείες και περίεργες.

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Δεν είναι και γιορτή ακριβώς για να λες και χρόνια πολλά πάντως..... Πιο πολύ εις μνήμην είναι...

Wikipedia
 
Τελευταία επεξεργασία:

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ο μοτοσυκλετισμός στην ελλάδα είναι αρχιδόκαμπος και κουβαλάει σεξισμό στερεότυπα προεκτάσεις του πουλιού του καθενός και λοιπά προβλήματα και δεν περιμένω ότι θα αλλάξει επειδή εγώ ποστάρω κάτι.
Αλλά τα πράγματα είναι απλά : θελεις την ημέρα της γιορτή σου να σου λέω μλκίες?
Θα προτιμούσα καμιά μέρα αυτό λέω .:D

Είναι το ίδιο όπως λένε Χριστούγεννα άνοιξε το δημαρχείο ξέρω γω για τους άστεγους να κάνουν γιορτή. Και την υπόλοιπη χρονιά καλή τύχη.

Εγώ προσωπικά είμαι κατά του σεξισμού γενικά. Όσο για το γκόμενα εδώ η κοπελιά στήθηκε για την φωτογραφία και έχει σχέση η κάτι τέτοιο με ένα παλλικαρι που την ανεβάζει αγγελία και τη λέει γκόμενα. Νομίζω η ίδια πρέπει να βάλει πρώτα κάποιες προτεραιότητες στην ζωή της και να κάνει καλύτερες επιλογες και στους ανθρώπους γύρω της και στο πως πλασσαρει τον εαυτό της. Αυτό θα βοηθήσει και την ίδια και την κοινωνία γενικότερα να βελτιωθεί.

Αν η ίδια πλασσαρει τον εαυτό της ως αντικείμενο ομορφιάς η ως αξεσουάρ μιαε μοτοσυκλέτες και επιτρέπει στον δικό της η επιδιώκει να την λέει γκόμενα τοτε τι πιο σύνηθες αυτό να γίνει αποδεκτό από τους περισσότερους
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Δεν είναι και γιορτή ακριβώς για να λες και χρόνια πολλά πάντως..... Πιο πολύ εις μνήμην είναι...

Wikipedia
Τον άγιο Θεόδωρο τον κάψαν ζωντανό τον 4ο αιώνα μχ...Εις μνήμην γιορτάζουν και οι υπόλοιποι...
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Τον άγιο Θεόδωρο τον κάψαν ζωντανό τον 4ο αιώνα μχ...Εις μνήμην γιορτάζουν και οι υπόλοιποι...
2 εντελώς διαφορετικά πράγματα... όταν με το καλό βρεθούμε από κοντά, το συζητάμε κι αυτό
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Επειδή νομίζουμε ότι είναι "Αγίου Βαλεντίνου #2"

Το λινκ είναι τυχαίο, δεν ξέρω πολιτικά που πέφτει η ιστοσελίδα.


Το "χρόνια πολλά" είναι άκυρη ευχή για σήμερα.


Γιατί θεσμοθετήθηκε

Η 8η Μαρτίου καθιερώθηκε ως μέρα της γυναίκας σε ανάμνηση μιας μεγάλης εκδήλωσης διαμαρτυρίας που έγινε στις 8 Μαρτίου του 1857 από τις εργάτριες κλωστοϋφαντουργίας στη Νέα Υόρκη, οι οποίες διαδήλωναν ζητώντας καλύτερες συνθήκες εργασίας. Ηταν μία από τις πρώτες κινήσεις διεκδίκησης δικαιωμάτων από γυναίκες.<p>Πηγή: <a target="_blank" href="iefimerida.gr - Ειδήσεις και νέα - Η κορυφαία εφημερίδα online">iefimerida.gr</a> - <a target="_blank" href="Ημέρα της Γυναίκας -Γιατί τη γιορτάζουμε, τι συνέβη στις 8 Μαρτίου 1857 [εικόνες] - iefimerida.gr">Ημέρα της Γυναίκας -Γιατί τη γιορτάζουμε, τι συνέβη στις 8 Μαρτίου 1857 [εικόνες] - iefimerida.gr</a></p>
 
Περιοχή
ΜΕΣΟΛΌΓΓΙ
Όνομα
Πέτρος
Μοτό
Χάιδω
Honda transalp 650
Κωμική ή πατριαρχική Αμερικανιά, αναλόγως πως θα το δεις, google it.
Σκέφτηκα να γράψω ότι το ένα δεν αναιρεί το άλλο, όμως καταλήγω στο
Το τρίτο (αμερικανια) είναι σχεδόν ταυτόσημο και με τα δύο ταυτόχρονα...
Υπάρχει κ το ανέκδοτο με την χήρα, το μπλοουτζομπ και την αποζημίωση αλλά είναι για από κοντά.
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Ναι αλλά τώρα μας εξάπτεις την περιέργεια...
 
Top Bottom