Αστείες και περίεργες.

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
no. 1 Another Tree Saved (Dubai, United Arab Emirates)



#10 Sandy (Emirate Of Abu Dhabi)



Eχει πολλα και διαφορα να δεις η ερημος...

Εχει απεραντες ευθειες σε "εξωπλανητικα" τοπια...




Εχει ομιχλη που δεν βλεπεις στα 10μ...


Εχει ομως και ζωη...


Εχει και τα θετικα της...


Και φυσικα εχει και τα παραξενα της...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ακραπα... Περασμένων δεκαετιών.



Advphone....
Είχα φάει καντήλια από τους γείτονες...

Καλά και τώρα τρώω....
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Το δικό μου είχε "κόντρα" πίσω για φρένο....
Πάντα φουλ.
Όταν "ήρθε" η ώρα, για μεγαλύτερο ποδηλατακι, πήγα στην αποθήκη να.... ψάξω για ένα bmx που είχα, με κόντρα και εγώ! Δεν το βρήκα πότε. Έκτοτε είχα φάει το κόσμο να βρω κόντρα, αλλά πουθενα:sorry:. Όπου και να πήγαινα, μου ελεγαν "έχει καταργηθεί" χρόνια τώρα.
Ε, πριν ένα μήνα περίπου, έπεσε στα χέρια μου ένα παλιό ποδηλατακι που έχει κόντρα (απ'τα αγαπημένα μου "αξεσουάρ" η κοντρα:inlove:). Το μόνο που μένει, είναι να αφαιρέσω το κέντρο και να το βάλω στο ποδηλατακι το τωρινο! Με βλέπω να μην προλαβαίνω να αλλάζω τα πίσω λάστιχα με τα μπροστά απ'τις.... κολιες που θα κανει:laugh:!!!
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Βέλαμος με κοντρα αποκτησαμε και εμεις κύριος...

Μεχρι ομως να μαζευτουν τα χρηματα για να αγοραστει η κοντρα ειχαμε λιωσει 10 ζευγαρια ασικς ταιγκερ βαΝοντας το παπούτσι μεταξυ τροχου και ψαλιδιου. (Αφου ειχαμε αφαιρεσει τους αθλιους μεταλικους προφυλακτυρες του βελαμος.


*** Να μην αρχισω τωρα μοντες που ειχαμε κανει στου "Καβουρα" με λαιμους κομπρα και κοκκαλινες ζαντΕ απο KUAHARA.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Καλά εσείς είστε και μεγάλοι, εγώ είμαι μικρός, αλλά βέλαμος με κόντρα είχα κ αν θυμάμαι καλά, και με ολόκληρη σέλα, μακρόστενη.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Βέλαμος με κοντρα αποκτησαμε και εμεις κύριος...

Μεχρι ομως να μαζευτουν τα χρηματα για να αγοραστει η κοντρα ειχαμε λιωσει 10 ζευγαρια ασικς ταιγκερ βαΝοντας το παπούτσι μεταξυ τροχου και ψαλιδιου. (Αφου ειχαμε αφαιρεσει τους αθλιους μεταλικους προφυλακτυρες του βελαμος.


*** Να μην αρχισω τωρα μοντες που ειχαμε κανει στου "Καβουρα" με λαιμους κομπρα και κοκκαλινες ζαντΕ απο KUAHARA.
ασικς ταιγκερ? ζήτα ελλάς εδώ δεν υπήρχε άλλη μάρκα.
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
ασικς ταιγκερ? ζήτα ελλάς εδώ δεν υπήρχε άλλη μάρκα.
Εσείς οι ευρωπαίοι... εμείς οι απλοί θνητοί φοράγαμε ελβιέλα και το velamos μας είχε αυτό το καταπληκτικό πράσινο μεταλικό χρώμα με λευκά τελειώματα και τσοπεροειδές τιμόνι...
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Εσείς οι ευρωπαίοι... εμείς οι απλοί θνητοί φοράγαμε ελβιέλα και το velamos μας είχε αυτό το καταπληκτικό πράσινο μεταλικό χρώμα με λευκά τελειώματα και τσοπεροειδές τιμόνι...
To τιμονι πεταχτηκε με συνοπτικες διαδικασιες....
Χαχαχαχααχα

Με ελβιελα δεν εκανες μαγκιες να βαλεις παπουτσι στιν τροχο για κοντρα...
 
Top Bottom