Αστείες και περίεργες.

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Στουκαρε και μαλιστα ασχημα,κοιτα τον μπροστινο τροχο
oχι.....ο ανθρωπος που το επαθε εξηγει οτι ειναι προβλημα της αναρτησης.


10 ώρες
The rider is OK. Happened in Turkey. #StaySafeMyFriends...
From the original post: "So when seeing the new photos u will find the bike on a silky road, no bumps or rocks around, also no smashed vehicle near her, so it is not a collision or an impact caused by a hitting a rock or a bump.,
It looks like a front suspension failure, cause the wheel to hit the engine and get dragged under the bike, n that's how the rim got smashed"
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
oχι.....ο ανθρωπος που το επαθε εξηγει οτι ειναι προβλημα της αναρτησης.


10 ώρες
The rider is OK. Happened in Turkey. #StaySafeMyFriends...
From the original post: "So when seeing the new photos u will find the bike on a silky road, no bumps or rocks around, also no smashed vehicle near her, so it is not a collision or an impact caused by a hitting a rock or a bump.,
It looks like a front suspension failure, cause the wheel to hit the engine and get dragged under the bike, n that's how the rim got smashed"
Θα μπορουσε ναναι κ ετσι,αλλα κι αυτος υποθεσεις κανει: It looks like a front suspension failure
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
ε ναι γιατί δεν χάλασε η εμπρός ανάρτηση, φαίνεται να έσπασε το εμπρός ψαλίδι, σαν αστοχία υλικού.

πάντως να γιατί μπόξερ, το μηχανάκι έμεινε όρθιο.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Σκέφτομαι, μπας και βάψω το παπί πίσω έτσι και να γράψω BMW 1250 GS
 

chaosm

Μέλος
Σκέφτομαι, μπας και βάψω το παπί πίσω έτσι και να γράψω BMW 1250 GS
Ναι εύκολα. Και να σου πω και κάτι. Περισσότερη αξία θα έχει το παπί. Επίσης ένα gs 1200 έφαγε ισόβια πριν λίγο στη Πάτρα. Κ επειδή είδα στο κράνος αυτοκόλλητο του forum και πριν ξεκινήσεις στο φανάρι έκανες και χειρονομία θα σου πω περαστικά. Γιατί μετά κάπου σε έχασα στα επόμενα 50 μέτρα. Όχι τπτ άλλο επειδή θα το διαβάσεις καλό για τη χειρονομία που έκανες. Καντο ανταλλακτικά και πέταμα στο λιμάνι το πατίνι

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Ναι εύκολα. Και να σου πω και κάτι. Περισσότερη αξία θα έχει το παπί. Επίσης ένα gs 1200 έφαγε ισόβια πριν λίγο στη Πάτρα. Κ επειδή είδα στο κράνος αυτοκόλλητο του forum και πριν ξεκινήσεις στο φανάρι έκανες και χειρονομία θα σου πω περαστικά. Γιατί μετά κάπου σε έχασα στα επόμενα 50 μέτρα. Όχι τπτ άλλο επειδή θα το διαβάσεις καλό για τη χειρονομία που έκανες. Καντο ανταλλακτικά και πέταμα στο λιμάνι το πατίνι

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δεν σε κατάλαβα.
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Ναι εύκολα. Και να σου πω και κάτι. Περισσότερη αξία θα έχει το παπί. Επίσης ένα gs 1200 έφαγε ισόβια πριν λίγο στη Πάτρα. Κ επειδή είδα στο κράνος αυτοκόλλητο του forum και πριν ξεκινήσεις στο φανάρι έκανες και χειρονομία θα σου πω περαστικά. Γιατί μετά κάπου σε έχασα στα επόμενα 50 μέτρα. Όχι τπτ άλλο επειδή θα το διαβάσεις καλό για τη χειρονομία που έκανες. Καντο ανταλλακτικά και πέταμα στο λιμάνι το πατίνι

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εγω ημουν, σε αφησα να περασεις γιατι δεν ηθελα να χαλασω τα νεα λαστιχα....
:p
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τσίτα λέμε...!!!


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom