Αστείες και περίεργες.

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μήπως ξέρει κάποιος τι φυτό είναι αυτό;;:geek:
Θέλω να φυτέψω μερικά στον κήπο μου:woot:
.
.
.
.
Του :mooning:....!!!:fun
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Μήπως ξέρει κάποιος τι φυτό είναι αυτό;;:geek:
Θέλω να φυτέψω μερικά στον κήπο μου:woot:
.
.
.
.
Γλουτόφυτο για την καταπολέμηση του στρες
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Το χαρτί μπροστά στο καλάθι,τα ονόματα τους γράφει σε περιπτωση"κουφια η ώρα που το ακουει" ένα πράμα :p
Μπα, σχεδιο ηταν το χαρτι. Στο σημειο που κρατιεμαι απο το καγκελο εχουν μεινει ακομη αποτυπωμενα τα δαχτυλα μου απο το σφιξιμο...
Εχω αλλη μια που με εχουν ανεβασει τερμα πανω καροτσι σε σταθερο οικοδομικο γερανο, 35μ πανω απο ενα σκαμμα που ειχε βαθος αλλα 35μ. Συνολο 70μ. Πασχω απο ακροφοβια. Φανταζεστε γλεντια. Ο χειριστης φυγαδευτηκε.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δεν θέλετε 850GS και 790R made in PRC?

Εμμεβου αγκουστα θα πάρετε;

Δεν είναι αστείο, αλλά είναι.
Το made in P.R.C είναι πλέον γεγονός στην καθημερινότητα μας...:cool:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το made in P.R.C είναι πλέον γεγονός στην καθημερινότητα μας...:cool:
Δεν με ενοχλεί στο παραμικρό, όσο έρχεται με PRC τιμολόγηση. Μόλις σκάσει η πρώτη μπρουτάλε 400 στο δεκαχίλιαρο, θα γελάσει το πικραμένο οτιδήποτε.

Το ιστορικό υπάρχει από την πενφέ, μετακόμισαν στην PRC και τρεις -αν μετράω σωστά- ανακλήσεις για σοβαρές βλάβες στο μοτέρ και ανατίμηση 4000 ευρώ. Προς τα πάνω, ο καταναλωτής δεν είδε όφελος.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δεν με ενοχλεί στο παραμικρό, όσο έρχεται με PRC τιμολόγηση. Μόλις σκάσει η πρώτη μπρουτάλε 400 στο δεκαχίλιαρο, θα γελάσει το πικραμένο οτιδήποτε.

Το ιστορικό υπάρχει από την πενφέ, μετακόμισαν στην PRC και τρεις -αν μετράω σωστά- ανακλήσεις για σοβαρές βλάβες στο μοτέρ και ανατίμηση 4000 ευρώ. Προς τα πάνω, ο καταναλωτής δεν είδε όφελος.
Πιστεύω ότι το κέρδος και μόνο αυτό είναι ο σκοπός των εταιρειών που μετακομίζουν στην Ανατολή.
Ούτε να προσφέρουν φθηνότερο προϊόν στον καταναλωτή τους νοιάζει ούτε καλύτερο ποιοτικά...
Απλά όταν η εταιρεία έχει ένα καταξιωμένο στο κοινό σήμα πχ. BMW θεωρείται δεδομένο από τους αγοραστές ότι η εκκαστοτε κατασκευή θα είναι ποιοτική...
 
Top Bottom