Αστείες και περίεργες.

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τα έκανε όλα λάθος όπως λέει... Λες να μετάνιωσε που πήγε; Βλέπω τον χάρτη και νιώθω πολύ μικρό γατάκι.


http://instagr.am/p/CsbEsi2rQ3f/
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ειλικρινά σε αυτό δεν έχω απάντηση (πια).
Βλέπω γύρω μου πολλά και πολλούς.
Το θέμα είναι με το παπάκι αυτός, με το μπαζοτσόπερ ο άλλος (δεν μιλάω για τον μικρό γυμνό θεούλη c50adventures πια) και γενικά με πολλά ετερόκλητα οχήματα, πολύς κόσμος γυρίζει. Από πανάκριβα ντουκάτι μέχρι πιο ταπεινά δεν έχει παπιά, στα ίδια μέρη πάνε. Ευχαριστήθηκε πιο πολύ αυτός; Ο άλλος; Στο ίνσταγκραμ όλοι χαμογελαστοί βγαίνουν.

Ημερήσια 1100+ χιλιόμετρα με παπί δεν θα ξεκινούσα να κάνω. Ένα τέτοιο ταξίδι είναι εντελώς άλλη φάση, έξω από χρονοδιαγράμματα και χάρτη, με έναν προορισμό για "τέλος".
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ειλικρινά σε αυτό δεν έχω απάντηση (πια).
Βλέπω γύρω μου πολλά και πολλούς.
Το θέμα είναι με το παπάκι αυτός, με το μπαζοτσόπερ ο άλλος (δεν μιλάω για τον μικρό γυμνό θεούλη c50adventures πια) και γενικά με πολλά ετερόκλητα οχήματα, πολύς κόσμος γυρίζει. Από πανάκριβα ντουκάτι μέχρι πιο ταπεινά δεν έχει παπιά, στα ίδια μέρη πάνε. Ευχαριστήθηκε πιο πολύ αυτός; Ο άλλος; Στο ίνσταγκραμ όλοι χαμογελαστοί βγαίνουν.

Ημερήσια 1100+ χιλιόμετρα με παπί δεν θα ξεκινούσα να κάνω. Ένα τέτοιο ταξίδι είναι εντελώς άλλη φάση, έξω από χρονοδιαγράμματα και χάρτη, με έναν προορισμό για "τέλος".
Μωρέ ο κόσμος γυρίζει όλο τον κόσμο με πόδια, ποδήλατα, πατίνια , ιστιοφόρα κλπ...αλλά επειδή εμείς μιλάμε για μηχανές, νομίζω ο παράγοντας οδηγική ευχαρίστηση πρέπει να μπαίνει στην εξίσωση.
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Εγώ όταν ξεκινήσω τα χώματα (με ήχο) :roflmao:

 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Πάλι πιάσαμε τα σχολεία



και φυσικά, όπως λέει ο μεγάλος Δάσκαλος, λέκτωρ, καθηγητής πολλών κολόυμπια
τι θέλει η μητέρα, δηλ η πέθερά :ha
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εγώ κάθε φορά που πηγαίνω μοτοβόλτα :rolleyes:

Μου θύμισες έναν φίλο, που δοκίμασε το xr προχθές και μετά έλεγε.....δεν βιαζομαστε ρε συ, γιατί να είναι τόσο γρήγορο?
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μου θύμισες έναν φίλο, που δοκίμασε το xr προχθές και μετά έλεγε.....δεν βιαζομαστε ρε συ, γιατί να είναι τόσο γρήγορο?
Αφού είπαμε ήδη τετρακύλινδρο είναι ψόφιο μέχρι τις 7.000 στροφές, δεν ξέρει τι λέει ο φίλος σου
 
Top Bottom