Ασφάλτινα Ελληνικά Βουνά 3-Η προετοιμασία!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
KAS στα pit . Δυστυχώς παρά την 20μερη θεραπεία και τον αγώνα για αποκατάσταση του ώμου μου δεν βλέπω να τα καταφέρνω. Σήμερα δοκίμασα κάποια διαδρομή με τη μηχανή και φοβάμαι πως δεν θα τα καταφέρω να βρίσκομαι σε αυτή την εκδρομή, την οποία σχεδίαζα και περίμενα για πάρα πολύ καιρό .Και για να πω την αλήθεια με έχει πάρει από κάτω .:(
α ρε Κωστα... αποδεκατιστηκαν τα Μπολσοι και θα τη βγαλουμε διαβαζοντας Τολστοι...
Καλη επανοδο φιλε:)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
O καιρός παιδιά είναι ο κλασικός φθινοπωρινός της Ηπείρου .

Ζεστούλα το μεσημέρι , λίγο ψύχρα ( δροσιά θα έλεγα καλύτερα ) το βράδυ και νωρίς το πρωί , και με μικρά ντουζάκια στα ορεινά .
Τίποτα το ιδιαίτερο δλδ .... ;)

Ιδανικός για βόλτα με μοτοσυκλέτα !! :yew:

Καλά χλμ να έχετε , και καλώς εχόντων των πραγμάτων θα τα πούμε τη Κυριακή .
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση φίλε! !
Καλή αντάμωση. .

Σταλθηκε απο advφον!!!
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Παρτε ολοι σας αδιαβροχα!
Ο tolhs ειναι ακομη δηλωμενος και αυτο σημαινει δροσα και ντους!!! :p:p:p
Αυτο ακριβως που θελουμε για να περασουμε ενα τελειο παρεΐστικο μοτοσυκλετιστικο τριημερο! :D:D:D
 

MOYTPO

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Παυλος
Μοτό
BMW
KAS στα pit . Δυστυχώς παρά την 20μερη θεραπεία και τον αγώνα για αποκατάσταση του ώμου μου δεν βλέπω να τα καταφέρνω. Σήμερα δοκίμασα κάποια διαδρομή με τη μηχανή και φοβάμαι πως δεν θα τα καταφέρω να βρίσκομαι σε αυτή την εκδρομή, την οποία σχεδίαζα και περίμενα για πάρα πολύ καιρό .Και για να πω την αλήθεια με έχει πάρει από κάτω .:(

Ελα στην Αρβανιτσα και θα σε παρω go-driver στον κορσα να με διαβαζεις τις στροφες!!!! ;)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Και το Πατρινο team(το ποιο;αφου μονος μου ειμαι...λολ...:p)πανετοιμο για φευγιό....Μολις ξεμπερδεψα μετα απο 3ωρη περιποιηση μοτο και αποσκευων!!!Βουρ λεμε!Και αν βρεξει κι αν χιονισει ...τωρα ειναι αργα για να κλεισω δωματιο στο Μον Σερι στο Παρισι οπότε και το camp στη Μπόρα-Μπόρα(για πολλη μπορα...:alien:)μια χαρα θα μας κατσει...:ok:
Ερχομαστε ρεεεεε....:friendship:
Παρασκευη θα τριγυρναμε στα χωριά τού Μπραλου με πιθανη μάσα στην Γραβιά...δίπλα στο χανι..."Αλο Χάνι μπρινγκ ψιτούρα πλιζ" :roflmao:"...θα ειμεθα μονο για αυριο 4 μοτοσακά,8 ροδες...:Watching:...αν κανείς θελει να συνφαγωμεν(κατα τις 14.00-14.30 το βλεπω)ευχαριστως να δεχτούμε κλήση κινητου-ενοχληση καμμια ισα-ισα...Αλλιως τα λεμε Αρβανίτσα κατα τις 19.00...............
ΥΓ.Τη σκηνη ουτε καν ξερω πώς στηνετε...πιστευω να μην τη βαλω για τεντα δίπλα στο GS και την πεσω απο κατω στα αστερια...ακομα κι ετσι...θα το δεχτω...:wacky::laugh::roflmao:

καλο δρομο σε ολους και οσονουπω τα λεμε :)

ΥΓ2.GPS εχομεν αλλά καμμία διαδρομη δεν επερασαμεν...τουρλουμπούκι λεμε...αμα χαθεί ο μπροστινος μου...αλοιμονο στον πισινο μου...για πότε φτασαμε Μπαγκλαβαντές απο χωμα δεν το συζητω...ιιιιιιι και βρεγμενοι σαν γατσουλια το κοβω και αλλοδαποι μεταναστες με GS .Ωραια θα περασουμε:roflmao::geek::roflmao:
 
Τελευταία επεξεργασία:

tolhs

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Αποστόλης
Μοτό
BMW R1200GS '07
10/9...Τριτη πρωι ραντεβου με τον χειρουργο....ωραια...αρα θα παω στα ασφαλτινα ...
Λαθος...αυριο εκτακτως μου σκιζουν το πισινο....το συρυγγιο που εχω απο περσι...δε περιμενη....απο αυριο θα ειμαι μια...σκισμενη...


Καλους δρομους και με το καλο ολοι πισω...:p
 

Mits

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
R1200GSA - ΚΤΜ 640 LC4
Και σου είπα να σε πάω σε Ρωσιδακι.Εσυ ....οχιιιι , θα πάρω χάπια.Να τώρα!!! περαστικά φιλαράκι


Sent from my iPad using Tapatalk
 

tolhs

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Αποστόλης
Μοτό
BMW R1200GS '07
Και σου είπα να σε πάω σε Ρωσιδακι.Εσυ ....οχιιιι , θα πάρω χάπια.Να τώρα!!! περαστικά φιλαράκι


Sent from my iPad using Tapatalk
Ολο λογια εισαι....thanks...
Πολυ το σκεφτομαι παντως...
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Παραλιγο!!!!!!!!!!!!!Ειδες αμα τρεχεις τελευταια ωρα τι μπορει να ξεχασεις!!!Που πας ρε λεμε χωρις ΧΑΡΤΙ ΥΓΕΙΑΣ???...:arghh::alien::roflmao::roflmao::roflmao:Τωρα μπορω να παω να κοιμηθω ηρεμος και πληρης...Ολα πανετοιμα...:)τα λεμε αυριο :ok:
 

katsanakis

Μέλος
Περιοχή
Ναύπακτος
Όνομα
Λάμπρος Κατσανάκης
Μοτό
K 1200GT(08)
Παραλιγο!!!!!!!!!!!!!Ειδες αμα τρεχεις τελευταια ωρα τι μπορει να ξεχασεις!!!Που πας ρε λεμε χωρις ΧΑΡΤΙ ΥΓΕΙΑΣ???...:arghh::alien::roflmao::roflmao::roflmao:Τωρα μπορω να παω να κοιμηθω ηρεμος και πληρης...Ολα πανετοιμα...:)τα λεμε αυριο :ok:
Κωστα το σημαντικότερο ξέχασες .
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
10/9...Τριτη πρωι ραντεβου με τον χειρουργο....ωραια...αρα θα παω στα ασφαλτινα ...
Λαθος...αυριο εκτακτως μου σκιζουν το πισινο....το συρυγγιο που εχω απο περσι...δε περιμενη....απο αυριο θα ειμαι μια...σκισμενη...


Καλους δρομους και με το καλο ολοι πισω...:p
Tα αδιαβροχα τα εβαλα κατω κατω:cool:

Καλη αναρρωση φιλε...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom