Ασφάλτινα Ελληνικά Βουνά 5 , 9-11 Σεπτεμβρίου (on the road)

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Φτασαμε στο φυσικο τερμα των φετινων Ασφαλτινων Ελληνικων Βουνων,στους Μηλιωταδες.
Ο νους τρεχει ηδη πισω στις ανεπαναληπτες εικονες που μας χαρισαν τα Ελληνικα Βουνα.
Ξεκιναμε επιστροφη στα επιγεια, αναμεινατε την πληρη πιπερατη ανταποκριση!!



adv phone
 

alx_k

Skipper
Περιοχή
Βόλος-Θεσσαλονίκη
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1200GS '05
Τι βολταρα ηταν αυτη ρε μαγκες?! :D

Μολις μπηκα σπιτι εχοντας μολις ολοκληρωσει τα καλύτερα 1020 ασφαλτινα χλμ της τελευταιας 2ετιας μου ως μοτοσυκλετιστης.

Ενα τεραστιο ευχαριστω & μπραβο στον εμπνευστη και αυτουργο ΦΙΛΟ Πασχαλη που μας βγαζει εξω στους δρομους!

Ενα τεραστιο ευχαριστω σε ολους τους υπολοιπους φιλους που ειμασταν συνεργοι σε ολο αυτο το 72ωρο παρτυ στους δρομους της Ηπείρου!

Τα υπολοιπα στο road story που ακολουθεί με πολυ υλικο! :D :D :D


Στάλθηκε από το SM-G355HN μου
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Σπιτι κι εγω μετα απο μια μοναχικη παρακαμψη αναδρομης και επιλογου στα βουνα πανω απο το Μετσοβο.
Ειμαι κατενθουσιασμενος με ολα και με ολους, ανασυγκροτηση και road story για να ετοιμαζονται οι επομενοι τυχεροι :cool:


Καλο δρομο στα τσακαλια απο την Κρητη τον Εβρο κ ολη την Ελλαδα που τσουλανε ακομα....και τους ζηλευω :)

adv phone
 

sahara

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Bandit 650
Επεστρεψα και εγω αλλος ανθρωπος μετα απο 1100 και πλεον χιλιομετρα στην πλειοψηφια τους καταπρασινα και βουνισια.
Πολλα ευχαριστω στα παιδια που ετοιμασαν το οδοιπορικο, σε οσους συμμετειχαν για την ωραια παρεα και στον καιρο που μας εκανε τελικα τη χαρη...
Καλο δρομο και στα παιδια που συνεχιζουν... :ok:να ειμαστε καλα να ταξιδευουμε!:friendship::friendship:
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Καλή ξεκούραση σε όσους γύρισαν και καλή επιστροφή σε όσους ακόμα Επιστρέφουν .... Άντε με το καλό περιμένουμε Και το road story Γιια να το ζήσουμε και εμείς που δεν ήρθαμε και για να το ξαναζήσετε και εσείς που ταξιδέψατε
 

sirax

Μέλος
Περιοχή
Άργος - Αργολίδας
Όνομα
Harry
Μοτό
1200 gs adv
Μόλις μπήκα σπίτι!
Αν είναι έτσι τα Ασφάλτινα Βουνά... πολύ θα ήθελα να δω τα Χωμάτινα)))
Πολύ χαρούμενος για όλο το concept!
Να είναι καλά όλοι όσοι το "τρέξανε"
Άξιζε παρόλο που ο καιρός μας έριξε ξύλο
Στη Μάνδρα Αττικής γυρνώντας πριν δύο ώρες πέρασα δύσκολες στιγμές... ΠΟΤΆΜΙΑ....
Στα επόμενα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom