Ασφάλτινα Κρητικά βουνά - The road story!!!

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Ωραίο τραγούδι :ha

είδες για να σε περιμένω, βγήκε σαν βόλτα στο πάρκο :UH:



Αγωνιστικές γραμμές :friend:
Μονο που μπερδεύτηκες λιγο ο δρόμος δεν ειναι πιστα οδηγείς λιγουλάκι λαθος ! Διόρθωσε το φιλικά παντα ;)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ωραίο τραγούδι :ha

είδες για να σε περιμένω, βγήκε σαν βόλτα στο πάρκο :UH:
Τα βιδεο....ποτε μα ποτέ δεν δείχνουν την πραγματική ταχύτητα και τις συνθήκες...;)
Μια χαρά βολταραμε :friendship:
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Μονο που μπερδεύτηκες λιγο ο δρόμος δεν ειναι πιστα οδηγείς λιγουλάκι λαθος ! Διόρθωσε το φιλικά παντα ;)
Όλα τα ανοίγματα ήταν σε δεξιες στροφές με ορατότητα πάντα σε όλο τον δρόμο , λες να είμαι τόσο χαζουλης; ;)

Επίσης το αγωνιστικές γραμμές το είπα στην πλάκα, σιγά τους αγωνιζομενους με τις μπετονιερες :D
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Όλα τα ανοίγματα ήταν σε δεξιες στροφές με ορατότητα πάντα σε όλο τον δρόμο , λες να είμαι τόσο χαζουλης; ;)
Οχι μια χαρα συνέχισε ετσι καλα λες η πάρε ενα κτμ να στρίβεις πιο εύκολα διπλα στην διπλή γραμμή ;)
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Οχι μια χαρα συνέχισε ετσι καλα λες η πάρε ενα κτμ να στρίβεις πιο εύκολα διπλα στην διπλή γραμμή ;)
Το ΚΤΜ δεν είναι μπετονιερα επειδή είναι 10 κιλά ελαφρύτερο; :p όλα τα ίδια είναι σε αυτή την κατηγορία :)
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Το ΚΤΜ δεν είναι μπετονιερα επειδή είναι 10 κιλά ελαφρύτερο; :p όλα τα ίδια είναι σε αυτή την κατηγορία :)
Ενα δικιο το χεις δε μπορω να πω οχι απλά ειναι λιγο μικρότερη αγελάδα :D
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Ενα δικιο το χεις δε μπορω να πω οχι απλά ειναι λιγο μικρότερη αγελάδα :D
Α εδώ θα τα χαλασουμε, γελαδες μόνο τα gs μς τα μασταρια στο πλάι :p

Εσύ βρες άλλο ζωάκι :D
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Nα ξερεις την αποθηκευσα!! τρομερη φωτο, ειναι απο το 3ημερο?
Έχω άλλη μια καλύτερη αλλά δεν την βρήκα ευκαιρη θα στην ανεβάσω κι αυτή :D
Θαρειτε πως έχετε μικρότερα μηκανακια ή η Κτμ δεν βγάζει χοντρά (1190 Super Adventure) λουγκρες :p
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Έχω άλλη μια καλύτερη αλλά δεν την βρήκα ευκαιρη θα στην ανεβάσω κι αυτή :D
Θαρειτε πως έχετε μικρότερα μηκανακια ή η Κτμ δεν βγάζει χοντρά (1190 Super Adventure) λουγκρες :p
1290 super adve θες να πεις !! :D
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
@Goukos
Πολύ με αρέσουν αυτές οι ζουμαριστες αυθόρμητες καλλιτέχνη μας!
 
Last edited by a moderator:

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Ενα ακομα απο την πρωτη ημερα....κατεβαινοντας αυτο το φρεσκο κομματι προς την θαλασσα

Κάπου στην αρχή φαίνομαι κι εγώ με τη Βασούλα (κίτρινο και πορτοκαλί γιλέκο) με το τριβάλιτσο και φορτωμένο (μόνο το φαρμακείο έπιανε τη μισή πίσω βαλίτσα - αλλά δεν σας το είχαμε πει) CBF και η μηδαμινή απόσταση από το έδαφος που είχε σαν αποτέλεσμα να ξύσω άσφαλτο 4 φορές σε πλαγιάσματα (των 20 μοιρών! :D :D :D ).

Ο δρόμος είναι αυτός που κατεβαίνει προς τον Τσούτσουρο, είναι καμιά 10αριά χρόνια ασφαλτροστρωμένος και τα βουνά στα δεξιά μας είναι τα Αστερούσια όπου χρωστάμε βόλτα! ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Λιγη προσοχη στα quote παιδες...λιγη προσοχη...πατηστε ΑΥΤΟ ...εχω ενα κινητο και ανοιγει 1 σελιδα ανα 24ωρο :p:geek:
Να το πετάξεις το κινητό σου! :D :D :D :D
Τα περιεχόμενα φορτώνονται 1 φορά μόνο στον browser ή στο μάπατολκ και δεν είναι αυτά που καθυστερούν την εμφάνιση των σελίδων. Ιδιαίτερα τα βίντεο αν δεν πατήσεις το "πλέι" δεν προ-φορτώνονται... Σόρρυ αλλά το θεωρώ λίγο άχρηστο το @nickname αν απαντάς σε post και όχι σε άτομο. ;)
Σίγουρα θέλει λίγο προσοχή στο quoting, ιδιαίτερα αν απαντάμε σε post με πολλές φωτογραφίες (δύναται να γίνει edit το quotαρισμένο περιεχόμενο στον browser ή στο μάπατολκ πατώντας στο μολυβάκι) αλλά το να παραθέτεις ένα post 2 σειρών με ένα βίντεο δεν είναι και κάτι σοβαρό, εν αντιθέσει είναι ο τρόπος που λειτουργούν τα φόρουμ...
(μπορείς να μεταφέρεις αν θες τα 2 τελευταία post στο θέμα με την πρότασή σου)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Να το πετάξεις το κινητό σου! :D :D :D :D
Τα περιεχόμενα φορτώνονται 1 φορά μόνο στον browser ή στο μάπατολκ και δεν είναι αυτά που καθυστερούν την εμφάνιση των σελίδων. Ιδιαίτερα τα βίντεο αν δεν πατήσεις το "πλέι" δεν προ-φορτώνονται... Σόρρυ αλλά το θεωρώ λίγο άχρηστο το @nickname αν απαντάς σε post και όχι σε άτομο. ;)
Σίγουρα θέλει λίγο προσοχή στο quoting, ιδιαίτερα αν απαντάμε σε post με πολλές φωτογραφίες (δύναται να γίνει edit το quotαρισμένο περιεχόμενο στον browser ή στο μάπατολκ πατώντας στο μολυβάκι) αλλά το να παραθέτεις ένα post 2 σειρών με ένα βίντεο δεν είναι και κάτι σοβαρό, εν αντιθέσει είναι ο τρόπος που λειτουργούν τα φόρουμ...
(μπορείς να μεταφέρεις αν θες τα 2 τελευταία post στο θέμα με την πρότασή σου)
quote σαν αυτό, όντως δεν είναι θέμα!
Συμφωνώ κι εγώ.
Αντίθετα, σε όσα με φώτο πάνω από μία, είναι κουραστικό στα κινητά γιατί ανοίγουν ξανά όλες οι φώτο.
 
Reactions: yns
Top Bottom