Ασφάλτινο Πήλιο 2020 - φωτοstory

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
εγώ & smart?? μπα... άλλωστε δεν θα είχα πάρει 640 :) :) :)
A δεν έχεις σκύψει να κάνεις έλεγχο στην πρώτη φωτό και τυχαία περνάει από δίπλα ένα 990, οκ
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
A δεν έχεις σκύψει να κάνεις έλεγχο στην πρώτη φωτό και τυχαία περνάει από δίπλα ένα 990, οκ
Ο Τοντόρ είναι ο τυχαίος με το τυχαίο ktm που περνάει τυχαία από κει... ;)
 

alexopoulos.s

Flying Farmer
Περιοχή
Volos / Palaiochori Kalampakas
Όνομα
sotirios
Μοτό
R 1200GS 08
Η βόλτα ξεκίνησε κάπως έτσι με τον Τοντόρ να προσπαθεί να πυρπολήσει το πορτοκαλί θαύμα με πορτοκαλί χαρτοπετσέτα λουσμένη με 100αρα αμόλυβδη...:roflmao:


Στη συνέχεια είχε ανάβαση από την Δράκεια προς τα Χάνια και από κει στις κεραίες του ΟΤΕ στις οποίες όταν είχαμε ξαναπάει πριν από δύο χρόνια είχαμε βρει αρκετό χιόνι.


Στη συνέχειακινηθήκαμε προς Ζαγορά κάνοντας μία μικρή στάση στο χιονοδρομικό κέντρο της περιοχής.


Δεν ειπες τπτ για το πορτοκαλι γυαλι του todor
 

Spyrious

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
00' TL1000R
22' 701 Enduro
Καλησπέρα.Επέστρεψα και εγώ σπίτι.Δεδομένων των συνθηκών βγήκε και πάλι μια υπέροχη βόλτα!Πολύ καλή παρέα όλα τα παιδιά ,διαδρομή καταπληκτική.Τρίκερι,Χορευτό απλά φανταστικά μέρη.Δεν μας πτόησε ούτε ο κορονοϊός ούτε ο κατεμοιός.Ευχαριστώ όλα τα παιδιά.Φωτό κλπ αργότερα!
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Καλησπέρα σας !
Και οι γεροντοχονΔαίοι είμαστε στην έδρα μας με ασφάλεια.

Ευχαριστούμε από καρδιάς για την θερμότατη φιλοξενία όλη την Βολιώτικη παρέα και ιδιαιτέρως τον έχοντα την ιδέα και διοργανωτή Θοδωρή !
Η διαδρομή ήταν υπέροχη, στροφιλίκι που ευχαριστήθηκαν οι γέρικες καρδιές μας και ξαναχτύπησαν νεανικά !

Χάρηκα που γνώρισα και όλους-ες τους-τις συντρόχους-ισες ζωντανά και μάχιμα σε μοτοβόλτα εκτός του αψύχου πληκτρολογίου !

Θα ακολουθήσει πολύ υλικό αλλά χρειάζεται χρόνος να φτιαχτεί οπότε υπομονή.:cool:

Υ.Γ. Προλάβαμε στο τσακ λέμε πριν μας κλείσουν στο κλουβί... :allk:
 

Tackleberry

Μέλος
Περιοχή
Αρτέμιδα
Όνομα
Μάνος
Μοτό
Honda Transalp 700 abs
Triumph Speedmaster 900
Και εγώ χάρηκα που σας γνώρισα από κοντά, αν και 4τροχος. Βέβαια κάπου χάθηκα και σας έχασα μετά. Υπομονή με τις φώτο μέχρι να τις φτιάξω λίγο. Ερώτηση, πόσες φώτο μπορώ να ανεβάσω σε κάθε μήνυμα??? γύρω στις 15 θα μου βγούν, αν θυμάμαι καλά...
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
οφείλω να πω ένα τεράστιο ευχαριστώ σε όλους τους συμμετέχοντες,

Σάββα Savvas62 + Γιώργο, Σπύρο Spyrious, Γρηγόρη ΥΑΚΙΝΘΟΣ, Θένο thenos, Αλέξανδρο Alex990, στους Βασίλη IliADVas & Κυριάκο meiva & Μάνο Tackleberry που ήρθατε διπλοί,
φυσικά στους καταπληκτικούς Σωτήρη alexopoulos.s, Δημήτρη ELF και Λουκά loukmot που χωρίς εσάς δεν θα γινόταν η βόλτα και τους guest star Θοδωρή, Άρη και Λουκά (του οποίου τις φωτογραφέις περιμένω!!!!)

΄Ηταν μεγάλη μου τιμή και χαρά που σας γνώρισα!!

Ευελπιστώ την επόμενη φορά (σε 2 χρόνια) να επαναληφθεί με καλύτερες συνθήκες, χωρίς καμιά καταστροφή (γι' αυτό δεν υπόσχομαι τπτ), αλλά με το ίδιο μηχανάκι ( I love my 640, λέμεεεεεεεεεεεεεεεε αφού!!!!! )

θα επανέλθω με φωτογραφίες του Λουκά :)




ας κάνουν τα μαγικά οι αδμινάτορες και να μεταφέρουν ότι χρειάζεται εδώ ;)

βαράτε ελέυθερα :)
 

ELF

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW 1200 GS ADVENTURE
Η βόλτα τέλεια.Το Πήλιο γνωστό για τις ομορφιές του και για το συνεχόμενο στροφιλικι του.. Συνολικά 250χλμ βάζοντας και το Τρίκερι μαζί.Χαρηκα που είδα φίλους από διάφορα μέρη ξανά και για αυτούς που γνώρισα.Και 3_4 φωτογραφίες από εμένα..


Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Φωτογραφίες προς το παρόν μέχρι να ανέβει και το βιντεάκι.
Αναχώρηση από το κλεινόν άστυ :


Παρασκευή απόγευμα :



Σάββατο :

















 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
λυπαμαι που δεν ακολουθησα, οικογενειακα θεματα ειχαν την τιμητικη τους
τοντορ φιλε μια αλλη φορα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
















Και τα χιλιόμετρά μας σε σύνολο :


Και σε άλλα τέτοια ωραία με υγεία !
Πάντα όρθιοι!
 

Tackleberry

Μέλος
Περιοχή
Αρτέμιδα
Όνομα
Μάνος
Μοτό
Honda Transalp 700 abs
Triumph Speedmaster 900
Παίδες, την βοήθεια του κοινού. Πάω να ανεβάσω φωτό κατ'ευθείαν από τον υπολογιστή και μου βγάζει το μήνυμα " Ο συγκεκριμένος τύπος αρχείου δεν είναι αποδεκτός προς μεταφόρτωση" Τι κάνω λάθος??? Οι φωτογραφίες είναι jpg... Ούτε και με επισύναψη αρχείων λειτουργάει, το ίδιο μήνυμα... Α, κάτι βρήκα το παλευω....
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Παίδες, την βοήθεια του κοινού. Πάω να ανεβάσω φωτό κατ'ευθείαν από τον υπολογιστή και μου βγάζει το μήνυμα " Ο συγκεκριμένος τύπος αρχείου δεν είναι αποδεκτός προς μεταφόρτωση" Τι κάνω λάθος??? Οι φωτογραφίες είναι jpg... Ούτε και με επισύναψη αρχείων λειτουργάει, το ίδιο μήνυμα... Α, κάτι βρήκα το παλευω....
Μάνο εδώ... ΠΩΣ ΑΝΕΒΑΖΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ στο ADVride.gr
 
Top Bottom