Ασφάλτινο Πήλιο 2020

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
ΦΟΥ ΦΟΥ.... ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

υπό τη σκιά των νέων μέτρων/ανακοινώσεων και μετά από την σημερινή έκτακτη σύσκεψη , το πρόγραμμα διαμορφώνεται ως εξής:
αφού πλεον δεν θα έχουμε ανοιχτά μαγαζιά να κάτσουμε κάπου κι αφού φαίνεται αρκετά πιο καθαρά ότι Κυριακή θα έχει βροχή γενικά και παντού και είναι μέρα επιστροφής για τους περισσότερους.....


αύριο κανονικά το ραντεβού εκεί που είπαμε και την ώρα που είπαμε
η διαδρομή θα είναι σχεδόν ίδια, αλλά θα προστεθεί και το Τρίκερι, μάλλον για το φαγητό/καφέ στο χέρι (ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΙ ΑΠΌ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ)

η κυριακή δεν θα γίνει βόλτα.... θα ξυπνήσετε χαλαρά και θα φύγετε για τα μέρη σας χαλαρά (να προλάβετε και οποιαδήποτε βροχή συναντήσετε στον δρόμο)

αυτά.....
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
ΦΟΥ ΦΟΥ.... ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

υπό τη σκιά των νέων μέτρων/ανακοινώσεων και μετά από την σημερινή έκτακτη σύσκεψη , το πρόγραμμα διαμορφώνεται ως εξής:
αφού πλεον δεν θα έχουμε ανοιχτά μαγαζιά να κάτσουμε κάπου κι αφού φαίνεται αρκετά πιο καθαρά ότι Κυριακή θα έχει βροχή γενικά και παντού και είναι μέρα επιστροφής για τους περισσότερους.....


αύριο κανονικά το ραντεβού εκεί που είπαμε και την ώρα που είπαμε
η διαδρομή θα είναι σχεδόν ίδια, αλλά θα προστεθεί και το Τρίκερι, μάλλον για το φαγητό/καφέ στο χέρι (ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΙ ΑΠΌ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ)

η κυριακή δεν θα γίνει βόλτα.... θα ξυπνήσετε χαλαρά και θα φύγετε για τα μέρη σας χαλαρά (να προλάβετε και οποιαδήποτε βροχή συναντήσετε στον δρόμο)

αυτά.....
Βρε Θοδωρή μήπως να την ξανακάνουμε;; Τι πράγμα είναι αυτό που συμβαίνει; Καλά να περάσετε αύριο και καλή επιστροφή στους μακρινούς..!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Όποτε θέλετε!!!!

Να σιάξουν τα πράματα και θα κλείσω και καραβιδομακαροναδα στις Κόττες, στο Τρίκερι!!?
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
ΦΟΥ ΦΟΥ.... ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

υπό τη σκιά των νέων μέτρων/ανακοινώσεων και μετά από την σημερινή έκτακτη σύσκεψη , το πρόγραμμα διαμορφώνεται ως εξής:
αφού πλεον δεν θα έχουμε ανοιχτά μαγαζιά να κάτσουμε κάπου κι αφού φαίνεται αρκετά πιο καθαρά ότι Κυριακή θα έχει βροχή γενικά και παντού και είναι μέρα επιστροφής για τους περισσότερους.....


αύριο κανονικά το ραντεβού εκεί που είπαμε και την ώρα που είπαμε
η διαδρομή θα είναι σχεδόν ίδια, αλλά θα προστεθεί και το Τρίκερι, μάλλον για το φαγητό/καφέ στο χέρι (ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΙ ΑΠΌ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ)

η κυριακή δεν θα γίνει βόλτα.... θα ξυπνήσετε χαλαρά και θα φύγετε για τα μέρη σας χαλαρά (να προλάβετε και οποιαδήποτε βροχή συναντήσετε στον δρόμο)

αυτά.....
Βρε θοδωρ μια διοργάνωση επιμελήθηκες και κοντεύει να καταρρεύσει η Χώρα, ο κορώνα στο πνευμονι μας ιος μας επιτέθηκε στο εσωτερικό σαν 5η φάλαγγα, ορδές αναξιοπαθούντων πολιορκούν και επιτίθενται κατά κύματα στα εξωτερικά σύνορα της χώρας, απειλώντας να διαρρήξουν την άμυνα και να επελάσουν να μας μ@μησουν ασάλιωτους.
Θύμισε μου την πρωτοχρονιά να σε φωνάξω να μου σπάσεις το ρόδι
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
παίδες, δεν θα πω τίποτα.... μόνο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!

ελπίζω να το χαρήκατε, έστω και υπό αυτές τις συνθήκες....



επίσης,.....

πωλείται KTM640 adventure 2003 με πολλά εξτρά!!!

πωλείται νεφρό, δεξί ή αριστερό, καθαρό από αλκόολ εδώ και χρόνια!!!
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
επίσης,.....

πωλείται KTM640 adventure 2003 με πολλά εξτρά!!!

πωλείται νεφρό, δεξί ή αριστερό, καθαρό από αλκόολ εδώ και χρόνια!!!
Θα παρεις vstrom ;


Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Θα παρεις vstrom ;


Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
και χρειάζεται να πουλήσω νεφρό???
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Θα πάρει 990 το μανάριμ?
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
δεν το αλλάζω το 640!!!!! ίσως αλλάξω κάτι στον συμπλέκτη για να λειτουργεί που και που, αλλά δεν το αλλάζω το μωρό μου!!!!!

(αλλά τι καβάλα και τι γκάζι έχει αυτό το 990..... σκέτη ονείρωξη....)
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Να ανοίξει καινούργιο θεμα με δημοψήφισμα .

Πεμφε 1250

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
"πουλια" στον αερα πιανεις εσυ...!!!

Τωρα βεβαια...που το διαβαζω ακουγεται καπως η φραση...αλλα για το θεμα μας ειναι ταμαμ...!!!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Να ανοίξει καινούργιο θεμα με δημοψήφισμα .

Πεμφε 1250

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
καλά, το νεφρό πόσο έχει?????

επίσης, το σωστό θέμα είναι

πιο μετά από το βεστρομ και λίγο μετά το 640, τι???

:ha:ha:ha
 

alexopoulos.s

Flying Farmer
Περιοχή
Volos / Palaiochori Kalampakas
Όνομα
sotirios
Μοτό
R 1200GS 08
δεν το αλλάζω το 640!!!!! ίσως αλλάξω κάτι στον συμπλέκτη για να λειτουργεί που και που, αλλά δεν το αλλάζω το μωρό μου!!!!!

(αλλά τι καβάλα και τι γκάζι έχει αυτό το 990..... σκέτη ονείρωξη....)
Καλά κάτσε να ανεβει η φωτο που περνας το ρυακι με το 990 και τα λέμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
:ttw:

ΑΡΓΕΙΤΕ!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
οφείλω να πω ένα τεράστιο ευχαριστώ σε όλους τους συμμετέχοντες,

Σάββα Savvas62 + Γιώργο, Σπύρο Spyrious, Γρηγόρη ΥΑΚΙΝΘΟΣ, Θένο thenos, Αλέξανδρο Alex990, στους Βασίλη IliADVas & Κυριάκο meiva & Μάνο Tackleberry που ήρθατε διπλοί,
φυσικά στους καταπληκτικούς Σωτήρη alexopoulos.s, Δημήτρη ELF και Λουκά loukmot που χωρίς εσάς δεν θα γινόταν η βόλτα και τους guest star Θοδωρή, Άρη και Λουκά (του οποίου τις φωτογραφέις περιμένω!!!!)

΄Ηταν μεγάλη μου τιμή και χαρά που σας γνώρισα!!

Ευελπιστώ την επόμενη φορά (σε 2 χρόνια) να επαναληφθεί με καλύτερες συνθήκες, χωρίς καμιά καταστροφή (γι' αυτό δεν υπόσχομαι τπτ), αλλά με το ίδιο μηχανάκι ( I love my 640, λέμεεεεεεεεεεεεεεεε αφού!!!!! )

θα επανέλθω με φωτογραφίες του Λουκά :)
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom