Ασφάλτινο Πήλιο 2020

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Εγώ λογικά θα φθάσω Παρασκευή βράδυ,δηλαδή με διανυκτέρευση,λέω να φύγω Κυριακή.Έχει κανέναν καφε την Κυριακή;
για Κυριακή όλα ανοιχτά είναι! μπορεί να πάμε ως το Τρίκερι για καφέ και να γυρίσουμε πιο κοντά στον Βόλο για καφέ, μπορεί να πάμε Τρίκερι να φάμε και να γυρίσουμε Βόλο για καφεκαιπασταφουρνου για το σβήσιμο... ;)
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
για Κυριακή όλα ανοιχτά είναι! μπορεί να πάμε ως το Τρίκερι για καφέ και να γυρίσουμε πιο κοντά στον Βόλο για καφέ, μπορεί να πάμε Τρίκερι να φάμε και να γυρίσουμε Βόλο για καφεκαιπασταφουρνου για το σβήσιμο... ;)
Εεεεεπ το Τρίκερι την Κυριακή είναι ταγμένο (αρκεί να μη ρίχνει καμιά γκαντεμοβρόχα) και ξέρεις ε ?
Μην τάξεις στον Άγιο κερί και στους γέρους μοτοβόλτα...μετά το Τρίκερι θα την κάνουμε σερί για έδρα αλλά και μασακαφεπαστακιετς δε θα μας χαλάσει..... νηστικό αρκούδι δεεεεεν οδηγάει....:ha
 

Alex990

Μέλος
Περιοχή
Βέροια
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM 990
Να πω και εγώ μια ιδέα που σκέφτηκα;;;

Την Κυριακή να πάμε Τρίκερι το πρωί για καφέ και κατά τις 14:00 με 15:00 να είμαστε στον Βόλο για να φύγουν αν θέλουν αυτοί από μακρυά , ( πχ. για εμένα το λέω)
και όσοι θέλουν κάθονται για φαγητό..

Για να γυρίσουμε χαλαρά με ήλιο ...

Παρακαλώ να συζητηθεί στο Βολιώτικο Δ.Σ. και να γραφτεί στα πρακτικά...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Βέβαια πρέπει να το αποφασίσουν πρώτα...υπομονή Άλεξ νεος είσαι ακόμα :p:p
Εάν του Δ.Σ ηγείται ο γνωστός αποφασιστικός todor θεωρώ ότι το ζήτημα του θα διευθετηθεί σύντομα...
Ευελπιστώ έως και πριν το τέλος της βόλτας του 2020... :roflmao:
 
Τελευταία επεξεργασία:

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
σιγά μην ηγούμαι αποφάσεων!!! κόρωνα γράμματα και ότι βγει...
πως νομίζεις βγήκε η διαδρομή??

demek Δ.Σ. και τα αρχηγιλίκια.... αυτά αλλού :p :p
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
πως νομίζεις βγήκε η διαδρομή??
για την επομενη φορα...
χωρις δυσκολια....

Phoenix speaking....:cool::cool::cool:

μπειτε σε ρεαλιστικες εφαρμογες οπως
ιερο του ναου(ανατολη)
παρακειμενη στανη,σταβλος,αρα βοσκος(πληροφοριες)
,αμπεμπαμπλομ στα σταυροδρομια,(διαισθηση)
γλυψιμο του δεικτη και τοποθετησης του στον αερα (δηλαδη κατα που φυσαει εκει πας,αυτοσχεδιαζμος)
ακολουθεις νοητα γραμμες τραινου οπου υπαρχουν,(τακτικη)
πολλα μαζεμενα κορακια σημαινει δεν εχει δρομο και καποιος δεν ειναι μαζι μας πια...,(αμην)
στο πρωτο χωριο που πατας μιλας με τους παπουδες στο καφενειο αν δεν βρεις χωριο μιλα με τον εαυτο σου,(ενδοσκοπηση)
να εισαι παντα αισιοδοξος και καλοδιαθετος(συναισθηματικη νοημοσυνη)

το συμπαν ειναι μαζι σου (κοελιο)
 

Tackleberry

Μέλος
Περιοχή
Αρτέμιδα
Όνομα
Μάνος
Μοτό
Honda Transalp 700 abs
Triumph Speedmaster 900
  1. todor
  2. ELF
  3. nikk
  4. alexopoulos.s
  5. loukmot
  6. blast
  7. Aldebaran Σάββατο
  8. Savvas62 + 2ος γεροντοΧονΔαίος (ΠΣΚ)
  9. #skliros_kariolis (geez996)
  10. antsoar
  11. petros KLR (ΣΚ)
  12. R.E.H Κυριακή ( ? )
  13. Jeronimo (ΣΚ)
  14. vagio (Κυριακή)
  15. Phoenix
  16. Spyrious (Σάββατο)
  17. ΥΑΚΙΝΘΟΣ
  18. apos.zeitou (ΣΚ)
  19. akis 2011
  20. thenos
  21. sothrhs Σάββατο βόλτα
  22. BillyGs διπλός (ΠΣΚ)
  23. IliADVas
  24. meiva διπλός
  25. Alex990 διπλός (ΣΚ)
  26. :ltsg:
  27. Tackleberry - διπλός (ΠΣΚ) Θα ξεκινήσει κανείς Παρασκευή Πρωί? Εγώ υπόψιν, αν πάει κανείς για Βόλο, εγώ θα συνεχίσω για Τσαγκαράδα, όπου έχω την διαμονή.
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Παρασκευή πρωί ΓεροδοχονΔαίοι από MACDONALDS μέχρι Θήβα και μετά σερί παλιά, Μπράλο, Δομοκούλη κι έτσ...ώρα θα δούμε αργοτερότερα..ρυθμός..κουκουρούκου (είναι μεγάλη αλήτρα ο άλλος γέρων όχι εγώ......το λέω....:secret::p).
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
για Κυριακή όλα ανοιχτά είναι! μπορεί να πάμε ως το Τρίκερι για καφέ και να γυρίσουμε πιο κοντά στον Βόλο για καφέ, μπορεί να πάμε Τρίκερι να φάμε και να γυρίσουμε Βόλο για καφεκαιπασταφουρνου για το σβήσιμο... ;)
Το να φάμε είναι το σωστό άρχοντα άμα πας Τρίκερι. Καφέ πίνεις παντού αλλά μια περιποιημένη αστακοσυναγριδα πασπαλισμένη με μια καραβιά μακαρόνια που αλλού θα την βρεις?
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Το να φάμε είναι το σωστό άρχοντα άμα πας Τρίκερι. Καφέ πίνεις παντού αλλά μια περιποιημένη αστακοσυναγριδα πασπαλισμένη με μια καραβιά μακαρόνια που αλλού θα την βρεις?
Στη γιατρό τη <<ζαχαρούλα >> σου τάπες αυτά ? :ha
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Στη γιατρό τη <<ζαχαρούλα >> σου τάπες αυτά ? :ha
Εγώ σεβάσμιε γέροντα δεν είμαι Κουλης να με δέρνουν όλοι και ενώ με δέρνουν να φαντάζομαι ότι με υποστηρίζουν κιόλας, έχω κοκκινες γραμμές απαραβίαστες. Όταν η Ερντογαν… εεεεε….. η γιατρός μου είπε για ένα φλιτζάνι μακαρόνια το γεύμα, της ξεκαθάρισα ότι εγώ ένα πακέτο μακαρόνια το τρώγω σε ένα γεύμα, αλλά επειδή δεν είμαι αδιάλλακτος και έχω να επιδείξω διάθεση συνεργασίας καλής θέλησης και συμβιβασμού είμαι διατεθειμένος να υποχωρήσω μέχρι 3 γεύματα το πακέτο. Να φροντίσει να υποχωρήσει και αυτή και να βρει τρόπο να ρυθμίσει τα ζάχαρα μέχρι εκεί, άλλως η συμφωνία ακυρώνετε και συνεχίζω ένα πακέτο το στην καθισιά μου ανά γεύμα. Τουλάχιστον να πάω χορτάτος. Αυτά τα θα σε υποτάξω εγώ και θα μάθεις να ζεις μια ζωή πεινασμένος δεμένος πισθάγκωνα, να βλέπεις το πιάτο και να μην μπορείς να απλώσεις το χέρι να το αρπάξεις δεν περάνε σε μένα, δεν είμαι διατεθειμένος να υποταθώ αμαχητί.
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Εγώ σεβάσμιε γέροντα δεν είμαι Κουλης να με δέρνουν όλοι και ενώ με δέρνουν να φαντάζομαι ότι με υποστηρίζουν κιόλας, έχω κοκκινες γραμμές απαραβίαστες. Όταν η Ερντογαν… εεεεε….. η γιατρός μου είπε για ένα φλιτζάνι μακαρόνια το γεύμα, της ξεκαθάρισα ότι εγώ ένα πακέτο μακαρόνια το τρώγω σε ένα γεύμα, αλλά επειδή δεν είμαι αδιάλλακτος και έχω να επιδείξω διάθεση συνεργασίας καλής θέλησης και συμβιβασμού είμαι διατεθειμένος να υποχωρήσω μέχρι 3 γεύματα το πακέτο. Να φροντίσει να υποχωρήσει και αυτή και να βρει τρόπο να ρυθμίσει τα ζάχαρα μέχρι εκεί, άλλως η συμφωνία ακυρώνετε και συνεχίζω ένα πακέτο το στην καθισιά μου ανά γεύμα. Τουλάχιστον να πάω χορτάτος. Αυτά τα θα σε υποτάξω εγώ και θα μάθεις να ζεις μια ζωή πεινασμένος δεμένος πισθάγκωνα, να βλέπεις το πιάτο και να μην μπορείς να απλώσεις το χέρι να το αρπάξεις δεν περάνε σε μένα, δεν είμαι διατεθειμένος να υποταθώ αμαχητί.
Θα σε σιάξει τη γουνίτσα σου:secret: στην επόμενη εξέταση.... :fun
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Θα σε σιάξει τη γουνίτσα σου:secret: στην επόμενη εξέταση.... :fun
Έχει δοκιμάσει να με σκιάξει φωνασκώντας από την άλλη πλευρά των συνόρων ότι θα κάνει ντου και θα πάθω το ένα θα πάθω το άλλο, αλλά εγώ δεν είμαι Κουλης είπα, τις ανταπέδωσα ισόποσο το πλήγμα, της ξεκαθάρισα ότι αν αποτύχει το ειρηνευτικό σχέδιο αυτή θα τρέχει να μαζέψει τα αμάζευτα. Εγώ να πεινάσω δεν πρόκειται, όπως το σκέφτηκε έτσι να το ξεχάσει. Και τη σοκολάτα μου θέλω να πιω, και την σπέσιαλ μακαρονάδα μου να φάω και τις υποχωρήσεις μου τι έχω κάνει. Εκοψα το ένα κουτί ζαχαρούχο και ένα κουτί μερεντα την εβδομάδα και όλες τις έξτρα σοκολάτες (περίπου 6-8 την εβδομάδα) πέραν τούτων όμως ουδέν, να μη λαμβάνει την υποχωρητικότητα μου ως αδυναμία και να ξέρει που πρέπει να σταματήσουν οι επεκτατικές βλέψεις της διατι θα βρεθεί προ εκπλήξεων και θα τρέχει και δεν θα φτάνει.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το να φάμε είναι το σωστό άρχοντα άμα πας Τρίκερι. Καφέ πίνεις παντού αλλά μια περιποιημένη αστακοσυναγριδα πασπαλισμένη με μια καραβιά μακαρόνια που αλλού θα την βρεις?
Μανώλας;
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Είναι πολλά πολλά χρόνια από την τελευταία μου καραβιδομακαροναδα εκεί κάτω, δεν θυμάμαι πως το έλεγαν το μαγαζί.
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Έχει δοκιμάσει να με σκιάξει φωνασκώντας από την άλλη πλευρά των συνόρων ότι θα κάνει ντου και θα πάθω το ένα θα πάθω το άλλο, αλλά εγώ δεν είμαι Κουλης είπα, τις ανταπέδωσα ισόποσο το πλήγμα, της ξεκαθάρισα ότι αν αποτύχει το ειρηνευτικό σχέδιο αυτή θα τρέχει να μαζέψει τα αμάζευτα. Εγώ να πεινάσω δεν πρόκειται, όπως το σκέφτηκε έτσι να το ξεχάσει. Και τη σοκολάτα μου θέλω να πιω, και την σπέσιαλ μακαρονάδα μου να φάω και τις υποχωρήσεις μου τι έχω κάνει. Εκοψα το ένα κουτί ζαχαρούχο και ένα κουτί μερεντα την εβδομάδα και όλες τις έξτρα σοκολάτες (περίπου 6-8 την εβδομάδα) πέραν τούτων όμως ουδέν, να μη λαμβάνει την υποχωρητικότητα μου ως αδυναμία και να ξέρει που πρέπει να σταματήσουν οι επεκτατικές βλέψεις της διατι θα βρεθεί προ εκπλήξεων και θα τρέχει και δεν θα φτάνει.
Σε βλέπω ...της λες ότι δεν πεινούσες...ευτυχώς... :
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Είναι πολλά πολλά χρόνια από την τελευταία μου καραβιδομακαροναδα εκεί κάτω, δεν θυμάμαι πως το έλεγαν το μαγαζί.
Και αρχές Αλ....είχε και άστεγα εκεί ?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom