Ασφαλεια μοτο.

staikosn1

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα, Κυψελη.
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW R 1100 GS, απ΄τα καλα ομως!
Τι ασφαλεια χρησιμοποιειτε??
Σκεφτομαι να κανω anytime πλεον που εχει και πολυ εκπτωση!!

Εσεισ τι λετε??
 

xurxes

"καφέ#αρκούδα"
Περιοχή
Salonika
Όνομα
Basil
Μοτό
KTM 690 ENDURO R
BMW R1200 GSA
Εγώ με την χρήση χρεωστική, πάγιας εντολης, ετήσιας συνδρομής, σε basic πακετο (δλδ ολα εκτός οδικης) πλήρωσα για το bmw 1200 GSA μόνο 148,00€& μου στάλθηκε κ δώρο επιταγή 30,00€για αγορές στα Carfour......

to taste 118,00€ με κόστισε.......;)
 

thn

Μέλος
Περιοχή
Καστοριά
Όνομα
Θανάσης
Μοτό
06' TE610
Εγώ με την χρήση χρεωστική, πάγιας εντολης, ετήσιας συνδρομής, σε basic πακετο (δλδ ολα εκτός οδικης) πλήρωσα για το bmw 1200 GSA μόνο 148,00€& μου στάλθηκε κ δώρο επιταγή 30,00€για αγορές στα Carfour......

to taste 118,00€ με κόστισε.......;)
Την χρειάστηκες καμία φορά; και εγώ anytime κοιτάω
 

xurxes

"καφέ#αρκούδα"
Περιοχή
Salonika
Όνομα
Basil
Μοτό
KTM 690 ENDURO R
BMW R1200 GSA
Όχι! Αλλά γενικά έχω ακούσει πολύ καλά λόγια,,,,,αδερφάκι της Interamerican είναι

να πω ότι έκανα χρήση της οδικης με 10€ & φουλαρισμα στα BP!!!! ( δεν ξέρω αν ακόμα τρέχει η προσφορα)οπότε το πακετο μου βγήκε για ένα χρόνο 128,00€
 
Reactions: thn

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
Η anytime ιντεραμερικαν ειναι, απλα δεν εμπλεκονται ασφαλιστες, εχει να κανει ο ασφαλισμενος απευθειας με την εταιρια.
Η προσφορα σε συνεργασια με την BP δεν ισχυει πλεον.
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
οταν πηρα το στρωμα ετρεχε μια προσφορα της ιντεραμερικαν και πληρωνω 63-65 ευρω το εξαμηνο με οδικη.
 

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
60 χωρις οδικη και 77 με οδικη στην interlife.. επαρχεια..!
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
ΑΤΕ Ασφαλιστική 80 ευρω 6μηνη με Πανευρωπαικη Οδικη βοηθεια (και σε όσες βρέχονται από την Μεσόγειο Θάλασσα), επαρχια κι εγω
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Anytime το dakar με νομικη προστασια, οδικη βοηθεια , και ζημιες απο ανασφαλιστο 6/μηνο 110 ευρω. Αθηνα εννοειται
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Για το 990 Μινέττα 117 το 6/μηνο, επαρχία και μάλλον το κορόιδο της υπόθεσης....

_________________
Ντακάρετε-φον
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
ΧΤ660Ζ - ΑΘΗΝΑ - ΑnyTime > 231,28 > Ετήσιο συμβόλαιο (με ζημιές απο ανασφάλιστο + ΟΔΙΚΗ - αλλά χωρίς ΝΟΜΙΚΗ)
Tό συμβόλαιο είναι απο 4ο/15 ,οπότε δεν ξέρω αν έχουν πέσει τώρα τα ασφάλιστρα ,μια και εδώ κ μήνες τρέχουν κάποιες εκπτώσεις 15-25%
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom