Ασφαλτινα Κρητικα βουνα,η προετοιμασια!! 3ημερο Πρωτομαγιας

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

MrAdventure

Live to Ride,Ride to Live
Περιοχή
Heraklion, Greece
Όνομα
George
Μοτό
KTM Adventure 1190R
@ilai για ανεβασε και τον 3ο Παρνωνα για τους ποιο χωματινους να γινει χαμοοοοος...Πολυ ποικιλια βρε παιδι μου...Ασφαλτινα Κρητικα βουνα,χωματινος Παρνωνας,ρακες ζεστες και κρυες,κρασια κοκκινα,ροζε και ασπρα,σουβλακια,καλαμακια,τσιπουρα,μπυρες...οτι τραβαει η ορεξη σου!!!!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
@ilai για ανεβασε και τον 3ο Παρνωνα για τους ποιο χωματινους να γινει χαμοοοοος...Πολυ ποικιλια βρε παιδι μου...Ασφαλτινα Κρητικα βουνα,χωματινος Παρνωνας,ρακες ζεστες και κρυες,κρασια κοκκινα,ροζε και ασπρα,σουβλακια,καλαμακια,τσιπουρα,μπυρες...οτι τραβαει η ορεξη σου!!!!
όλα στην ώρα τους θα ανέβει εννοείτε απλά να βρω λίγο την ημερομηνία !!! Μιλάμε για πολύ εκδρομή το advride χαμός θα γίνει το 2017
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
25-26-27 φλεβαρη τριημερο καθαρας δευτερας
είσαι λίγο μέσα στο μυαλό μου μήπως??? για τότες σκεφτόμουν τέλος Φλεβάρη και εκμετάλλευση του τριημέρου!!θα το συζητήσουμε και ίσως ανέβει για τότε!
 

MrAdventure

Live to Ride,Ride to Live
Περιοχή
Heraklion, Greece
Όνομα
George
Μοτό
KTM Adventure 1190R
25-26-27 φλεβαρη τριημερο καθαρας δευτερας
Τριημερο καθαρας δευτερας μπορει να παιξει κατι αλλο...Οποτε ο Παρνωνας μπορει να παιξει και κανενα δεκαημερο ποιο νωρις...Να χουμε(να εχω εγω δλδ πριν ξεκινησει η επαγγελματικη σεζον μου)περισσοτερη ποικηλια και επιλογες.Understand what i mean???:friendship:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Τριημερο καθαρας δευτερας μπορει να παιξει κατι αλλο...Οποτε ο Παρνωνας μπορει να παιξει και κανενα δεκαημερο ποιο νωρις...Να χουμε(να εχω εγω δλδ πριν ξεκινησει η επαγγελματικη σεζον μου)περισσοτερη ποικηλια και επιλογες.Understand what i mean???:friendship:
ξέρεις τι λέω?? 'οταν γυρίσεις από Γερμανία καβάλα το εργαλείο πάρε και κανάν αλλο παρέα και ελάτε πάνω να σας φιλοξενήσω στο ορεινό και να γυρίσουμε το Πάρνωνα τούμπα 2 μέρες !! σε βλεπω αγριεμένο δε κρατιέσαι με τιποτα :p
 

MrAdventure

Live to Ride,Ride to Live
Περιοχή
Heraklion, Greece
Όνομα
George
Μοτό
KTM Adventure 1190R
ξέρεις τι λέω?? 'οταν γυρίσεις από Γερμανία καβάλα το εργαλείο πάρε και κανάν αλλο παρέα και ελάτε πάνω να σας φιλοξενήσω στο ορεινό και να γυρίσουμε το Πάρνωνα τούμπα 2 μέρες !! σε βλεπω αγριεμένο δε κρατιέσαι με τιποτα :p
Prive κατασταση δλδ;χαχαχα...Κατσε να κατεβω και μιλαμε...Ωστοσο εσυ κανε σχεδια να δουμε που θα μας βγαλει παλι φετος:biker2:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Δηλαδη για να καταλαβω ΚΑΛΑ!!!:omg2:....
Νικολας...με ΚΤΜ990adv...συζηταει λεει με αθωα ασφαλτινα παιδια για ΑΣΦΑΛΤΙΝΗ στο Νησι...:ida:...τον Μαρκα & τον ΥΝS ή αλλιως τον "θα σταματησω οταν το χιονι φτανει στο σβερκο γιατι με πειραζει το αυχενικο" και τον "το CBFadv παει Magadan ανετα με ασφαλτινα" :thinking:
Οκ...το πιασαμε το καταλαβαμε το κατανοησαμε...:tzt:ΑΣΦΑΛΤΙΝΗ θα ειναι Σ-Ι-Γ-Ο-Υ-Ρ-Α...:mps2:
Θα το παλεψω να ειμαι εκει...με φουλ χωματινο εξοπλισμο,με Karoo3 στην χειροτερη και...σκηνη με εξοπλισμο trOFFy...ρακή θα υπαρχει παρεα θα εχει ξαναπαει σε "ασφαλτο" οπότε νο προμπλεμο...παμε πολεμο!:yup:

Αν καταφερω να ξεπερασω τα "εδω" και μπω στο παπορι...δε ρωταω καν που παμε...απλα φυυυυυυυγαμε!:prft:
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Δηλαδη για να καταλαβω ΚΑΛΑ!!!:omg2:....
Νικολας...με ΚΤΜ990adv...συζηταει λεει με αθωα ασφαλτινα παιδια για ΑΣΦΑΛΤΙΝΗ στο Νησι...:ida:...τον Μαρκα & τον ΥΝS ή αλλιως τον "θα σταματησω οταν το χιονι φτανει στο σβερκο γιατι με πειραζει το αυχενικο" και τον "το CBFadv παει Magadan ανετα με ασφαλτινα" :thinking:
Οκ...το πιασαμε το καταλαβαμε το κατανοησαμε...:tzt:ΑΣΦΑΛΤΙΝΗ θα ειναι Σ-Ι-Γ-Ο-Υ-Ρ-Α...:mps2:
Θα το παλεψω να ειμαι εκει...με φουλ χωματινο εξοπλισμο,με Karoo3 στην χειροτερη και...σκηνη με εξοπλισμο trOFFy...ρακή θα υπαρχει παρεα θα εχει ξαναπαει σε "ασφαλτο" οπότε νο προμπλεμο...παμε πολεμο!:yup:

Αν καταφερω να ξεπερασω τα "εδω" και μπω στο παπορι...δε ρωταω καν που παμε...απλα φυυυυυυυγαμε!:prft:
Άσε τα Karoo στην άκρη και βάλε γόμες :p


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Άσε τα Karoo στην άκρη και βάλε γόμες :p


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ρε τι γομες και ξυστρες...αυτα ειναι του διαολου ασφαλτινα κουμαντα...δεν τα κατεουμε εμεις:D:p
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Δηλαδη για να καταλαβω ΚΑΛΑ!!!:omg2:....
Νικολας...με ΚΤΜ990adv...συζηταει λεει με αθωα ασφαλτινα παιδια για ΑΣΦΑΛΤΙΝΗ στο Νησι...:ida:...τον Μαρκα & τον ΥΝS ή αλλιως τον "θα σταματησω οταν το χιονι φτανει στο σβερκο γιατι με πειραζει το αυχενικο" και τον "το CBFadv παει Magadan ανετα με ασφαλτινα" :thinking:
Οκ...το πιασαμε το καταλαβαμε το κατανοησαμε...:tzt:ΑΣΦΑΛΤΙΝΗ θα ειναι Σ-Ι-Γ-Ο-Υ-Ρ-Α...:mps2:
Θα το παλεψω να ειμαι εκει...με φουλ χωματινο εξοπλισμο,με Karoo3 στην χειροτερη και...σκηνη με εξοπλισμο trOFFy...ρακή θα υπαρχει παρεα θα εχει ξαναπαει σε "ασφαλτο" οπότε νο προμπλεμο...παμε πολεμο!:yup:

Αν καταφερω να ξεπερασω τα "εδω" και μπω στο παπορι...δε ρωταω καν που παμε...απλα φυυυυυυυγαμε!:prft:

:yrk:
Και το "σχεδόν" μπήκε ύστερα από ηρωικές διαπραγματεύσεις!
Κρήτη χωρίς χώμα δε γίνεται ρε παιδιά.
Πάντως, το λίγο χώμα που προβλέπετε, θα μπει για να πάθετε μία πλάκα πρωτομαγιάτικα στην Κρήτη εσείς οι βόρειοι. Περισσότερα δε μπορούμε να πούμε γιατί είναι πραγματικά πολύ νωρίς. Θυμηθείτε αυτό το ποστ, θα υπάρχουν νεώτερα τη μέρα της αναχώρησης πια.
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Να δω ασφάλτινα με αυτούς που μπλέξατε και να μην το πιστέψω..,,.,.:rles:

όπως και να έχει θα είναι ανεπανάληπτη τσάρκα.,
Σας εύχομαι τα καλύτερα...
Δυστυχώς εκείνο το διαστημα δεν θα μπορέσω να κατέβω..
Τα φιλιά μου σε όλα τα Κοπέλια κάτω.,
και προσοχή στις πολλές ρακιές.,.,.
:friendship:
 

xarisiero

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα-Ηρακλειο
Όνομα
Χαρης
Μοτό
XRV 750
Θα προσπαθήσω να κατέβω... Έχω συνηθίσει οι βόλτες μου στο νησί να είναι μοναχικές όμως τέτοια βόλτα δεν χάνεται... Το παρακολουθώ στενά λοιπόν...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Θα προσπαθήσω να κατέβω... Έχω συνηθίσει οι βόλτες μου στο νησί να είναι μοναχικές όμως τέτοια βόλτα δεν χάνεται... Το παρακολουθώ στενά λοιπόν...

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Με το καλο ;)
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Κάνω κι εγώ εδώ το παρόν για να δώ τις εξελίξεις και ελπίζω να μπορέσω να κατέβω. Περιμένουμε διαδρομές και πρόγραμμα! ΝΑ δω αν θα περάσουμε και απο Ρέθυμνο να πάω και στο χωριό μου!
 
Reactions: yns

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Κάνω κι εγώ εδώ το παρόν για να δώ τις εξελίξεις και ελπίζω να μπορέσω να κατέβω. Περιμένουμε διαδρομές και πρόγραμμα! ΝΑ δω αν θα περάσουμε και απο Ρέθυμνο να πάω και στο χωριό μου!
Καλημέρα, ποιο ειναι το χωριό ;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Άντε να μαζευτούμε να βολταρουμε! :stm:

Ότι χρειαστείτε για δυτικά μου λετε φυσικά ε? Θα επικοινωνήσουμε να δω τι έχετε στο μυαλό σας :D
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Άντε να μαζευτούμε να βολταρουμε! :stm:

Ότι χρειαστείτε για δυτικά μου λετε φυσικά ε? Θα επικοινωνήσουμε να δω τι έχετε στο μυαλό σας :D
Εάν δεν έρθεις ούτε σε αυτήν την εκδρομή θα σε κρεμάσω ανάποδα :p


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom