Ασφαλτινα Κρητικα βουνα,η προετοιμασια!! 3ημερο Πρωτομαγιας

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Παίδες δεν ξέρω τίνος είναι το απο πάνου 1190, αλλά πολύ άσχημο ρε φίλε...
Λατέρνα ένα πράμα....:D

Αμα βάλει και τα τσαντικά που λέει κι ο Ηλίας, .....:UH:
Μιλάς εσύ με τις χούφτες από σκούτερ?? :ha :UH:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Μιλάς εσύ με τις χούφτες από σκούτερ?? :ha :UH:
Μη μπερδεύεσαι...
Αυτές βγαίνουν σε 1' ;)
Και μπαίνουν όποτε απαιτείται λόγω βροχής ή και κρύου... (φέτος έμειναν λίγο παραπάνω).
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Μη μπερδεύεσαι...
Αυτές βγαίνουν σε 1' ;)
Και μπαίνουν όποτε απαιτείται λόγω βροχής ή και κρύου... (φέτος έμειναν λίγο παραπάνω).
Aφου έτσι το κυκλοφορείς, τι πάει να πει ότι βγαίνουν σε 1 λεπτό? και τα κάγκελα σε 5 βγαίνουν :hh:

Μην κρίνεις για να μην κριθείς :D
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Τα πάνω σίδερα προσωπικά μου αρέσουν ΠΟΛΥ! Δίνει άλλη αίσθηση Adventure στη μηχανή!
Εμενα μου αρεσει και με και χωρις τα πανω κάγκελα !! τωρα που τα εβγαλα γινεται λιγο πιο κομψό ειδα γενικα ! Όταν το βαρεθώ μπορει να τα ξανα βάλω !! Γενικα μου αρεσει η αλλαγη
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Aφου έτσι το κυκλοφορείς, τι πάει να πει ότι βγαίνουν σε 1 λεπτό? και τα κάγκελα σε 5 βγαίνουν :hh:

Μην κρίνεις για να μην κριθείς :D
Εσύ πότε το είδες έτσι μαρή?
Πέρα από αυτό, σπαμάρεις κιόλας.... :D Εγώ σχολίασα φώτο που είδα εδώ. Αν θες το δικό μου να το σχολιάσεις , βρες φώτο με τα λελόγαντα (υπάρχει...) και σχολίασε εκεί. Σπαμόμουτρο :p:p:p:p
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Εμενα μου αρεσει και με και χωρις τα πανω κάγκελα !! τωρα που τα εβγαλα γινεται λιγο πιο κομψό ειδα γενικα ! Όταν το βαρεθώ μπορει να τα ξανα βάλω !! Γενικα μου αρεσει η αλλαγη
Λιάκο τα πάνω κάγκελα το "φορτωνουν" αρκετά. Παρόλα αυτά, από μονα τους δεν είναι άσχημα. Το άλλο 1190 που είδα, δε μου αρέσει γιατί έχει πολύ πράμα πορτοκαλί πάνω. Το φορτώνει κι άλλο η πορτοκαλί βαμένη σίτα, τα έξτρα αυτοκόλλητα στο καλάμι και στις ζάντες. Too much για τα δικά μου γούστα....
Μου αρέσουν όμως τα μαύρα κάγκελα πίσω, αυτό σκέψου το ;) Μια βαφή στα δικά σου :)
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Λιάκο τα πάνω κάγκελα το "φορτωνουν" αρκετά. Παρόλα αυτά, από μονα τους δεν είναι άσχημα. Το άλλο 1190 που είδα, δε μου αρέσει γιατί έχει πολύ πράμα πορτοκαλί πάνω. Το φορτώνει κι άλλο η πορτοκαλί βαμένη σίτα, τα έξτρα αυτοκόλλητα στο καλάμι και στις ζάντες. Too much για τα δικά μου γούστα....
Μου αρέσουν όμως τα μαύρα κάγκελα πίσω, αυτό σκέψου το ;) Μια βαφή στα δικά σου :)
Φιλε κάποια στιγμή ετσι θελω να το κανω να του αλλάξω τα γραφικά !!Μου αρεσει παρα πολυ και κάπου τα εχει παρει το ματάκι μου !!



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Φιλε κάποια στιγμή ετσι θελω να το κανω να του αλλάξω τα γραφικά !!Μου αρεσει παρα πολυ και κάπου τα εχει παρει το ματάκι μου !!



Sent from my iPhone using Tapatalk
Αυτό είναι ωραίο ;)
 

GiorgosGS1200

Μέλος
Περιοχή
Πάφος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS, 2007
Ο προσωπικός μου εικονολήπτης έχει τραβήξει βίντεο από κάτι ζόρικα adventure χώματα που ακολουθήσαμε το πρωί της δεύτερης μέρας.
Πρέπει να δω πώς θα το ανεβάσω...
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Ο προσωπικός μου εικονολήπτης έχει τραβήξει βίντεο από κάτι ζόρικα adventure χώματα που ακολουθήσαμε το πρωί της δεύτερης μέρας.
Πρέπει να δω πώς θα το ανεβάσω...
Σε αυτά τα χώματα?



Ειχαμε κόντρα με έναν αγρότη :stm:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom