Ασφαλτινα ελληνικά βουνά 9-11 Σεπτεμβρίου αθηναϊκη αναχώρηση

Filippos749

Μέλος
Όνομα
Φίλιππος
Μοτό
Kawasaki z
Λοιπόν... Μιας και μπήκαμε τελική ευθεία,Ποσά άτομα θα αναχωρηςουμε απο Αθήνα παραςκευη πρωί....;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Εγω σίγουρα .
ο achalatsis δεν εχει επιβεβαιωσει. Το λοιπον για να βολευτείτε κ εσείς με την ωρα τι ωρα να πουμε? Κ που?
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Εγω σίγουρα .
ο achalatsis δεν εχει επιβεβαιωσει. Το λοιπον για να βολευτείτε κ εσείς με την ωρα τι ωρα να πουμε? Κ που?
Απο Κρήτη είμαστε 2 σίγουρα, ο τρίτος της παρέας μένει Αθήνα και θα μάθει την Πέμπτη αν του εγκρίνουν την άδεια... Δεν έχουμε πρόβλημα για το μέρος.. Λογικά σε καμία καφετέρια να ανοίξει το μάτι, τσιμπάμε τίποτα για το δρόμο.. Θα γνωριστούμε και την κοπανάμε ;)
Να πούμε περίπου 7 για καφέ να κάτσουμε καμία ώρα και 8μιση να την κάνουμε... Αν συμφωνήσουν κι υπόλοιποι κλείσαμε.. Εςυ τι λες ;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Filippos749

Μέλος
Όνομα
Φίλιππος
Μοτό
Kawasaki z
Απο Κρήτη είμαστε 2 σίγουρα, ο τρίτος της παρέας μένει Αθήνα και θα μάθει την Πέμπτη αν του εγκρίνουν την άδεια... Δεν έχουμε πρόβλημα για το μέρος.. Λογικά σε καμία καφετέρια να ανοίξει το μάτι, τσιμπάμε τίποτα για το δρόμο.. Θα γνωριστούμε και την κοπανάμε ;)
Να πούμε περίπου 7 για καφέ να κάτσουμε καμία ώρα και 8μιση να την κάνουμε... Αν συμφωνήσουν κι υπόλοιποι κλείσαμε.. Εςυ τι λες ;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Η διαδρομή είναι κανα 6 ωρο βαριά.βαλε κ το χασιμο κανα μισάωρο...
Οποτε κ 9.30 να ξεκινήσουμε είμαστε καλα.
Συζητειστε το με το φιλο για την ωρα κ πειτε .
σημειο συνάντησης το περίπτερο Χαϊδαρίου
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Η διαδρομή είναι κανα 6 ωρο βαριά.βαλε κ το χασιμο κανα μισάωρο...
Οποτε κ 9.30 να ξεκινήσουμε είμαστε καλα.
Συζητειστε το με το φιλο για την ωρα κ πειτε .
σημειο συνάντησης το περίπτερο Χαϊδαρίου
Ειδα το τηλεφωνο σου απο τις πληροφοριες και θα σε παρω αυριο μετα που θα μπουμε καραβι να συνεννοηθουμε, αν θελεις κατι εσυ εχω το δικο μου τηλ στο προφιλ μου.
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Παιδιά, μαζί με τον lempoi λέμε να ακολουθήσουμε αυτή τη διαδρομή: https://goo.gl/maps/KMbPiLTvaJC2
Θα ξεκινήσουμε από Αγ. Στέφανο καθότι μένουμε βόρεια, και σχετικά νωρίς, ~8.15. Αν σας ενδιαφέρει σαν διαδρομή μπορούμε να συναντηθούμε κάπου στο ενδιάμεσο, αλλίως αφού ξεφορτώσουμε στο κάμπινγκ μπορούμε να κάνουμε κάποια κοντινή από εκεί.
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Παιδιά, μαζί με τον lempoi λέμε να ακολουθήσουμε αυτή τη διαδρομή: https://goo.gl/maps/KMbPiLTvaJC2
Θα ξεκινήσουμε από Αγ. Στέφανο καθότι μένουμε βόρεια, και σχετικά νωρίς, ~8.15. Αν σας ενδιαφέρει σαν διαδρομή μπορούμε να συναντηθούμε κάπου στο ενδιάμεσο, αλλίως αφού ξεφορτώσουμε στο κάμπινγκ μπορούμε να κάνουμε κάποια κοντινή από εκεί.
Που εχεις μπλεξει Αλεξ:rolleyes:.....Ωραιο ζεσταμα!
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Καλό δρόμο σε όλους
Καλά να περάσετε !!!


Sent from my iPad using Tapatalk
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Καλούς δρόμους στους τροχούς της μηχανής σας...
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Να περασετε σουπερ παιδια. ;)
 
Top Bottom