Αττικο Εντουρο - ονοφαδα

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Γρήγορα έπιασε αυτός ο χορός της βροχής...
:secret: ....σαν αγιασμός μου κανει, για καλη εξωσχολική χρονια!! :inlove:
 

Synchro

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
No Bike Left
ντάξει δεν είναι κάτι τραγικό. 9€ η βελόνα και 35€ περίπου το Slide. Είναι φυσική φθορά σε αυτά τα καρμπυρατέρ, δεν είναι κάτι σπάνιο. Απλά οι περισσότεροι τα έχουν παρατημένα τα μηχανάκια και μόνο άμα τους αφήσουν τα θυμόνται και στο ενδιάμεσο παθαίνουν και καμιά πιο χοντρή ζημιά και μετά φταίνε τα KTM κλασσικά!

Το σκέφτηκα για το FCR αλλά επειδή μου άρεσε στη λειτουργία το Mikuni, έχει καλή απόκριση δεν μπήκα στην διαδικασία, καθώς η μηχανή έχει ήδη αρκετή δύναμη. Επίσης δεν είναι εύκολο να βρεις FCR σωστό μεταχειρισμένο, πιθανόν να έχει υποστεί κακοποίηση και να το διαπιστώσεις στη πορεία με βλάβες και δεν ήθελα να χαλάσω το στομάχι μου χωρίς λόγο!
Τα πηραμε τα πραγματα?
 

sliv

Δεν βάζω ασφάλτινα !
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Stratis
Μοτό
GS1200 Adv.
και εγω το κοιταω με ενδιαφέρον ...!!!! :yew::friendship:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Τα πηραμε τα πραγματα?
Με το πόνο μου παίζεις?! Ένα slide παρήγγειλα το φελεκι μου και μάλλον το στέλνουν με τον υπερσηβιρικο..

Και όχι τίποτα αλλά άμα δε κουμπώσω carb δε βάζω πάνω υποπλαισιο κτλ γιατί μετά για να μπει το καρμπυρατερ θα επικαλεστώ όλους τους Άγιους και κρίμα είναι..
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Tην Κυριακή 29/9 λέω να πάω από χωμάτινες διαδρομές για μπάνιο + καφέ σε μπιτσόμπαρο προς Χάρακα μεριά, ( λίγο πριν τα Λεγραινά).

Θα έχει ζεστούλα (και σκόνη) αλλά αν ξεκινήσουμε κατά τις 9 δε νομίζω να είναι τόσο τραγικά. Θα παίξουμε στο χαλαρό στα γύρω βουνά και όταν λιώσουμε θα κατέβουμε από χώμα πάντα στα Λεγραινά και από εκεί η παραλία του Χάρακα είναι δίπλα.

Αν ενδιαφέρεται κάποιος, ραντεβού 9 στο Τζάμπο επί της Βάρης Κορωπίου, αλλά 9.15 την έχω κάνει.

Μη ξεχάσετε το μαγιό και το λάδι μαυρίσματος (κάνει και διχρονόλαδο) :secret:
 
Τελευταία επεξεργασία:

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Σόρρυ για το πάνω κάτω, αλλά τελικά θα πάω, αλλά μάλλον μόνος απ' ότι φαίνεται.

Αν θέλει κάποιος να έρθει παρέα ας μου στείλει μήνυμα εδώ ή πμ.
 

Synchro

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
No Bike Left
Σόρρυ για το πάνω κάτω, αλλά τελικά θα πάω, αλλά μάλλον μόνος απ' ότι φαίνεται.

Αν θέλει κάποιος να έρθει παρέα ας μου στείλει μήνυμα εδώ ή πμ.
Κωστη καλησπερα.
Ειμαστε 3 μηχανακια κτμ 950 bmw gs 1200 και κτμ 450 exc. Eχουμε κανονισει να παμε στα περιξ. Εχουμε ραντεβου για καφεδακι 8.30 στα everest βαρης κορωπιου για να μπουμε μετα απο Θερμοπυλων. Απο εκει που πας συνηθως και εσυ δλδ.
Αν θες και εισαι μονος σου ελα να παμε παρεα. Εμεις 8.30 με 9 και θα πιουμε καφεδακι και θα ξεκινησουμε

Χρηστος
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Κωστη καλησπερα.
Ειμαστε 3 μηχανακια κτμ 950 bmw gs 1200 και κτμ 450 exc. Eχουμε κανονισει να παμε στα περιξ. Εχουμε ραντεβου για καφεδακι 8.30 στα everest βαρης κορωπιου για να μπουμε μετα απο Θερμοπυλων. Απο εκει που πας συνηθως και εσυ δλδ.
Αν θες και εισαι μονος σου ελα να παμε παρεα. Εμεις 8.30 με 9 και θα πιουμε καφεδακι και θα ξεκινησουμε

Χρηστος
Ωραιότατα 8.30 με 9 θα είμαι στα Everest. Φαντάζομαι αυτα που είναι λίγο πριν την Ευελπίδων στα δεξιά?

:clp:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Ναι Κώστα αυτά. Όπως έρχεσαι από Γλυφάδα στα δεξιά. :):)

:) Τα λέμε το πρωί.

Θα έρθω με το CCM αλλά θα είμαι φρόνιμος.

Κάποια στιγμή προς το μεσημεράκι θα ρίξω και μια βουτιά. Αν έχετε όρεξη πάμε παρέα.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Ωραία βόλτα, όπου όταν πιάσεις ρυθμό (όχι απαραίτητα τάπα) ξεχνάς και στάσεις και φωτογραφίες. Είχα καιρό να πατήσω χώμα και το χάρηκα.

Παρά τη ζέστη ως τον Προφήτη Ηλία ήταν μια χαρά, με εξαίρεση το γλυστερό ξερό τερέν. Όταν δροσίσει θα κάνουμε αλλά τόσα km.

Mετα το μπανάκι, που ήταν απείρως χαλαρωτικό, το έκοψα για πίσω από χώμα.

Με το καλό στην επόμενη...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom