Αυτά παθαίνεις, άμα κάνεις παρέα με αναποφάσιστους...

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Μίλτο υπάρχουν περίοδοι στη ζωή μου που με διακατέχει μια ιδιαίτερη τρέλα, και τώρα διανύω μια τέτοια περίοδο...
Μόλις με το καλό ξεμπαρκάρω, θα ασχοληθώ εκτενώς με το ψάξιμο....ελπίζω να έχω καταλήξει μέχρι τότε :hh:
Ποτέ δεν θα καταλήξεις, δικος μας είσαι, σε νοιώθω κάπτεν μου:)
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
υπάρχουν περίοδοι στη ζωή μου που με διακατέχει μια ιδιαίτερη τρέλα, και τώρα διανύω μια τέτοια περίοδο...
Να το προσεχεις αυτο, γιατι την ιδια ηλικια πανω κατω εχουμε, κι εγω σε μια τετοια περιοδο τρελας σηκωθηκα και παρατησα δουλεια με χρημα και μανατζεριλικια για να γυρισω πισω στο Ελλαδισταν...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Να το προσεχεις αυτο, γιατι την ιδια ηλικια πανω κατω εχουμε, κι εγω σε μια τετοια περιοδο τρελας σηκωθηκα και παρατησα δουλεια με χρημα και μανατζεριλικια για να γυρισω πισω στο Ελλαδισταν...
Αυτες οι τρέλες είναι που σε εξελίσουν φίλε.....ότι είναι στάσιμο πεθαίνει.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ποτέ δεν θα καταλήξεις, δικος μας είσαι, σε νοιώθω κάπτεν μου:)
Σήκωνε ένα τσιπουράκι τώρα ρε Σώτο γαμώτ'
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
ειτε παρε ενα 1290R και βγαλ΄του τα ματια οπως η μαμα του το γεννησε για να κανει.
:friendship:

Τέτοια θέλω να μου λέτε!
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Αφού λοιπόν σε προσανατολίσει ο Θοδωρής, θα πάμε να μείνουμε Ελάτη ένα βράδυ να πάρουμε και το thenos το Θάνο,να πιούμε ένα απεριτιφ να ξεκαθαρίσει η σκέψη σου (Δε πολυβγαινει το παιδί αυτό αλλά για μας θα κάνει πέτρα την καρδιά του και θα έρθει):D:D
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Αφού λοιπόν σε προσανατολίσει ο Θοδωρής, θα πάμε να μείνουμε Ελάτη ένα βράδυ να πάρουμε και το thenos το Θάνο,να πιούμε ένα απεριτιφ να ξεκαθαρίσει η σκέψη σου (Δε πολυβγαινει το παιδί αυτό αλλά για μας θα κάνει πέτρα την καρδιά του και θα έρθει):D:D
Όχι απεριτιφ αγαπητέ μου...
Ηδύποτο.. ;)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ω με συγχωρείτε, έχετε δίκιο :p
Έτσι,έτσι...
Και μετά θα φτιάξουμε το κοκτέιλ του αναποφάσιστου...:secret:
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Γιαννο αν εισαι εδω κλεισε ενα τεστ στο τενερε, εγω μετα απο πολλα review που ειδα δεν νομιζω να κανεο τα παντα... Μικρη σελα συνοδηγου οχι προοπτικες για 40 αρες βαλιτσες... Γενικα κατι με χαλαει... Θα προτεινα σαν κτμακιας που εισαι 1290 δαγκωτοοοοοοο... Αυτο το κτηνος πρεπει να κανει παπαδες και καλογριες μαζι... Εγω δεν θα το περνα γιατι θα με διωχνε απο το σπιτι ο γιαπωνεζος πατερας μου... Αλλα ορμααααααααα...... Απο τρανταχτα παραδειγματα του σκληρου και του αχαλατση πρεπει να κανει τα παντααααα...


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γιαννο αν εισαι εδω κλεισε ενα τεστ στο τενερε, εγω μετα απο πολλα review που ειδα δεν νομιζω να κανεο τα παντα... Μικρη σελα συνοδηγου οχι προοπτικες για 40 αρες βαλιτσες...
Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αποστόλη το Τ700, αν και μου αρέσει πολύ, είναι αρκετά μακρυά από τις επιλογές μου γιατί θα ξεφύγω πολύ στο οικονομικό. :)
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Γιαννη Aldebaran ......το V-Strom X....ειναι με ακτινες....στο συγριτικο του MOTO τευχος 584 κανει "παπαδες"......κ οπως λενε περναει με ανεση οπου παει κ το 1290R.....φορτωμενες μοτο για το Μega Test....!!!!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γιαννη Aldebaran ......το V-Strom X....ειναι με ακτινες....στο συγριτικο του MOTO τευχος 584 κανει "παπαδες"......κ οπως λενε περναει με ανεση οπου παει κ το 1290R.....φορτωμενες μοτο για το Μega Test....!!!!!
Πετράν το έχω δει το μηχανάκι και έχω ακούσει αρκετά καλά λόγια για το συγκεκριμένο, αλλά δε μου αρέσει οπτικά.
Θα το περιεργαστώ όμως περαιτέρω, ούτως ή άλλως έχω αρκετό καιρό ακόμα μέχρι να αποφασίσω, οπότε μπορεί να πέσουν και άλλες λύσεις στο τραπέζι.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αν βρεις κάτι τέτοιο το θέλω και γω!
Νομίζω ότι η έννοια τα κάνω όλα, έγκειται πιο πολύ στον αναβάτη παρά στη μοτοσυκλέτα.
Νταξ' δε λέμε για ακραίες καταστάσεις αλλά με τα on-off και κάποιους συμβιβασμούς, θα μπορούσε να πει κάποιος ότι τα κάνει όλα, άλλα από λίγο, άλλα από πολύ.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Πετράν το έχω δει το μηχανάκι και έχω ακούσει αρκετά καλά λόγια για το συγκεκριμένο, αλλά δε μου αρέσει οπτικά.
Θα το περιεργαστώ όμως περαιτέρω, ούτως ή άλλως έχω αρκετό καιρό ακόμα μέχρι να αποφασίσω, οπότε μπορεί να πέσουν και άλλες λύσεις στο τραπέζι.
Ενταξει κ μενα δεν με τρελλαινει εμφανισιακα.....οσοι το εχουν οδηγησει ακομα κ επαγγελματιες....λενε τα καλυτερα....φυσικα σε καταπληκτικη τιμη αγορας !!!!!!
 
Top Bottom