Αυτοκόλλητα και t-shirts

trackler

Μέλος
Περιοχή
τραγανα,ναι διπλα απο τα διοδια!
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
transalp 650
ελπιζω ολοι αυτη η συζητηση να μην γινετε με την υποψια οτι την προκαλεσα εσχεμενα,γιατι βλεπω ανθρωπους απο το team να απαντουν συνεχεια ενω νομιζω οτι ηταν ξεκαθαρο αυτο που ηθελα να πω/κανω,χωρις να θελω να θιξω κατι.

οσο για το 1 ευρω την ημερα,σε σχεση με οτι θυμομουν καμποσα χρονια πριν που ημουν global σε φορουμ,ηταν πολυ πιο φτηνα,αλλα εχουν περασει και καποια χρονια και δεν εχω ιδεα τι εχει αλαξει.
οπως και να εχει,εγω ουτε να κρινω ηθελα ουτε κατι αλλο.απο αλλου ξεκινησε η κουβεντα.
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
ελπιζω ολοι αυτη η συζητηση να μην γινετε με την υποψια οτι την προκαλεσα εσχεμενα,γιατι βλεπω ανθρωπους απο το team να απαντουν συνεχεια ενω νομιζω οτι ηταν ξεκαθαρο αυτο που ηθελα να πω/κανω,χωρις να θελω να θιξω κατι.

οσο για το 1 ευρω την ημερα,σε σχεση με οτι θυμομουν καμποσα χρονια πριν που ημουν global σε φορουμ,ηταν πολυ πιο φτηνα,αλλα εχουν περασει και καποια χρονια και δεν εχω ιδεα τι εχει αλαξει.
οπως και να εχει,εγω ουτε να κρινω ηθελα ουτε κατι αλλο.απο αλλου ξεκινησε η κουβεντα.
Ξεχνα φιλε μου υποψιες συννενοησεις στρατοπεδικες τακτικες κ αλλα χαρωπα εδω μεσα ειναι το μοτοονειρο μας σε ψηφιακο επιπεδο
και ειναι σαν καθαρο νερο απο βρυση στα αθανατα βουνα.

adv phone
 

shadow.gr.

Μέλος
Όνομα
χρηστος
Μοτό
Suzuki dl 650 k9
kυριοι μια και εγω νεος στην παρεα σε ποιον να ρωτησω για τα αυτοκολητα......??
 

Africaptan

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο
Όνομα
Μανωλης
Μοτό
Africa
Θα προσπαθήσω να περάσω τη Δευτέρα από τον καφέ σας. ;)
Ιωαννη, ο καφες μας ειναι Τεταρτη. Οχι εκει που ηξερες ομως. 50 μετρα παραπανω. Και η παρεα εχει μεγαλωσει δραματικα... ;)
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Ποίος ζήτησε σήματα και δεν του στείλαμε ???
Υπάρχουν προς διάθεση αυτοκόλλητα στενόμακρα και κεντητά.
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Για Κρήτη έχω κι εγώ ακόμα 4 νομίζω στρογγυλά.
Αν σου ειναι ευκολο στειλε μου με pm ποιο σχεδιο αυτοκολλητου εχεις γιατι θελω 1 ή 2...
(θα μου πεις εννοειται ποσο σου στοιχησαν να τα πληρωσω)
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
θελω και εγω κανα αυτοκολητο.
το ενα το θελω να το κολησω στο μαγαζι που περνουμε εκκινηση-αλλα και για παρτη μου
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Αν σου ειναι ευκολο στειλε μου με pm ποιο σχεδιο αυτοκολλητου εχεις γιατι θελω 1 ή 2...
(θα μου πεις εννοειται ποσο σου στοιχησαν να τα πληρωσω)
Έχω από αυτά (διάμετρος κύκλου 6cm):


Και βρήκα και 2 από αυτά (μήκος 10cm)


Δεν κοστίζουν τίποτα, τα είχαμε βγάλει για να τα μοιράσουμε και μάλιστα έρχεται και 2η παρτίδα αν δεν κάνω λάθος. Πάντως είθισται τα αυτοκόλλητα να "κερδίζονται" σε βόλτα, επομένως κανόνισε... :)

Έχω και τη "μήτρα" βέβαια και σκέφτομαι αν σε ενδιαφέρει να κάνουμε στα 990 κάτι τέτοιο:


Ψήνεσαι; :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Έχω από αυτά (διάμετρος κύκλου 6cm):


Και βρήκα και 2 από αυτά (μήκος 10cm)


Δεν κοστίζουν τίποτα, τα είχαμε βγάλει για να τα μοιράσουμε και μάλιστα έρχεται και 2η παρτίδα αν δεν κάνω λάθος. Πάντως είθισται τα αυτοκόλλητα να "κερδίζονται" σε βόλτα, επομένως κανόνισε... :)

Έχω και τη "μήτρα" βέβαια και σκέφτομαι αν σε ενδιαφέρει να κάνουμε στα 990 κάτι τέτοιο:


Ψήνεσαι; :)
Ωραια ιδεα, θα ψαχτω και εγω (γιατι θελω να βρω ενα αυτοκολλητο που μου χει κατσει καιρο τωρα)και μιλαμε ;)

(οσο για τα αυτοκολλητα φυλαξε μου τα 2μακροστενα,εννοειται η τελετη παραδοσης θα γινει μετα απο βολτα :p )
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
εγινε σημερα παραγγελια σε τετραψηφιο αριθμο τεμαχιων !!!!!!( μακροστενα και στρογγυλα)
αναμονη λιγο!!!
να ζητησω κατι αν ειναι εφικτο δινοντας σας ενα παραδειγμα!!
για την ευρυτερη περιοχη της θεσσαλονικης θα τα στειλω στον ΗΛΙΑΣ ο οποιος θα κανονισει τα υπολοιπα
αν μπορειτε να οργανωθειτε στις υπολοιπες περιοχες να τα παιρνει ενας ο οποιος θα τα μοιραζει στους υπολοιπους αυτο!!!
οσο αφορα την πληρωμη και την μεταφορα αυτα τα αναλαμβανει ο ADVride ο οποιος δεν σηκωνει κουβεντα επι του θεματος σε βαθμο μπαναριζματος αυτου που θελει να πληρωσει το οτιδηποτε!!!
οσοι θα θελουν να πουν ενα ευχαριστω μην προσωποποιησουν!!την κινηση διοτι ειναι φιλοσοφια του χωρου(ADVride) και ολων των διαχειρηστων!!!!!!!!
νομιζω οτι θα προλαβω να στειλω εγκαιρα στον ΗΛΙΑΣ για να μπορεσει να δωσει στην συναντηση μας στο τροφυ!!!!!!!!!
αυτα!!!!!
 
Top Bottom