Αυτοκόλλητα και t-shirts

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Πάρε



Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλημερα Κωστα και χρονια πολλα ;)

Εχεις κατα νου διαστασεις για τα αυτοκολλητα που σχεδιαζεις ή για πιο σημειο της μοτο προοριζονται να κολληθουν ? ;)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Εγω θα ηθελα να τα δω και σε διχρωμία και φτιάξε λιγο και το motorcycle κλπ με άλλη διάταξη να το δουμε λιγο και αλλιως !!!!
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Καλημερα Κωστα και χρονια πολλα ;)

Εχεις κατα νου διαστασεις για τα αυτοκολλητα που σχεδιαζεις ή για πιο σημειο της μοτο προοριζονται να κολληθουν ? ;)
Όχι για διαστάσεις δεν έχω ιδέα, θα πρέπει να εκτυπώσω μερικά να δω σε διάφορα μεγέθη πως είναι.Απο κει και πέρα ο καθένας βέβαια τα βάζει σε όποιο σημείο θέλει και αναλογως τα κόβει.
Σε αυτό το σημείο να πω ότι δεν είναι κάτι επίσημο από τους δημιουργούς του forum, ειναι απλώς μία ιδέα που ρίχνω για αυτοκόλλητα και σήματα, και εννοείται αν θέλει κάποιος τα κάνει download και πάει και τα εκτυπώνει και τα χρησιμοποιεί όπως θέλει.

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Kaf
Ιςως το θεμα σου παει στο ιδεες και προτάσεις επειδη η κοινότητα ψάχνετε γενικως για νέες ιδεες σε ολα τα επίπεδα
Απλά μας ενδιαφέρει η εξέλιξη να δένει με το παρελθόν και το παρόν με δυναμική για το μελλον
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Καλύτερα να μεταφερθει,λάθος μου!!
Όσων αφορά τα χρώματα , πιστεύω ότι θα ήταν πιο ταιριαστό ανάλογα με τη μοτοσυκλέτα του καθενός και τα χρώματα της,για να δένει όμορφα, βέβαια κάποιος μπορεί να τα θέλει να κάνουν αντίθεση.

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv


Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ωραίο σχέδιο για πλάτη σε μαυρο tshirt ή φουτερακι με κουκουλα!
 
Top Bottom