Αυτοκόλλητα και t-shirts

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Πολυ ομορφο αλλα δεν το βλεπω να αντεχει πανω απο 3 πλυσιματα...

:(:(
εχω φτιάξει πάρα πολλά μπλουζάκια σε αυτόν το φίλο μου με τον ίδιο τρόπο και δεν έχουν πάθει το παραμικρό !! έχω κάποια εδώ και 3-4 χρόνια φάντασου τι πλύσιμο έχουν φάει αυτά !! είναι φτιαγμένο επαγγελματικά δεν υπάρχει καμία περίπτωση να χαλάσει ;)
 

bmx

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
DR650
Μπορώ να κάνω δύο ερωτήσεις;
Α)Έχει φτιάξει κανείς διαφανές αυτοκόλητο ή αυτά με τα κομμένα γράμματα; και
Β)Έχετε να προτείνετε κάποιον να φτιάχνει αυτοκόλητα στο ευρύτερο κέντρο της Αθήνας;
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
ΕΑΝ πιστευεις στον Αη Βασιλη...θα σου φερει:ha
Εγω μαλλον δεν πιστευω (γι αυτο δεν εχω)
 

Pikinos

Ο Φαρμακοποιος
Περιοχή
Αγια παρασκευη -Αθηνα
Όνομα
Πανος
Μοτό
BMW f800gsa
ΕΑΝ πιστευεις στον Αη Βασιλη...θα σου φερει:ha
Εγω μαλλον δεν πιστευω (γι αυτο δεν εχω)
Πιστεύω στο Παναχαϊκό θα σου βάλουν αυτοκόλλητα και εκεί που δεν πιάνει η μελάνη, με αυτά που τους έχεις σουρει :p :p :p :D :D
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Θα δειξει,στην Ναξο παντως πριν ακομα τελειωσει η πρωτη βολτα μου το γεμισανε το μηχανακι οι ΛΕΜΟΝιοτες
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Ρε παιδια να κάνω μια πρόταση;
Στα αυτοκόλλητα του Advride.gr δεν θα ηταν ωραίο αν κάτω απο το αυτοκόλλητο ή δίπλα π.χ, έγραφε και το nickname μας ετσι για να γνωριζόμαστε ακόμα πιο αμεσα και καλύτερα;;

π.χ :

1) Advride.gr Rangos

2) Advride.gr
Rangos


εεεεε, για πείτε???

( :secret:μπας και τυπώσουνε τίποτα καινούργια και πάρουμε και μεις οι δόλιοι φίλε @KORAX);):happy:
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
ερώτηση... αν δώσω από τα παρακάτω σε σταμπάδικο και του το ζητησω χωρίς το μαύρο φόντο, θα μπορεί να το κάνει???











επίσης, έχει υπάρχει κανένα αυτοκόλλητο από τα παρακάτω ή να ψαχτώ Βόλο για παραγωγή???















συγνώμη αν σας τα έβγαλα τα μάτια, αλλά δεν σκέφτηκα άλλο τρόπο για να σας δείξω σε ποιά αυτοκόλλητα αναφερόμουν!!





 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
@todor κάποιος που φτιάχνει αυτοκόλλητα μπορεί να σου κάνει ολα αυτα που θες με τα κατάλληλα εργαλεία .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αν ανατρέξουμε στο πρώτο ποστ του θέματος.....θα δείτε ότι η ιδέα με τα αυτοκόλλητα ήταν να μπορεί ο καθένας από εμάς να τα πάρει από εκεί και να τα τυπώσει ελεύθερα όπως αυτός επιθυμεί!
Πολλοί το έχουμε κάνει

Κατά καιρούς τυπώνουμε εμείς και τα διανεμουμε δωρεάν σε όσους ζητούν.
Τα τελευταία που είχαν μείνει τα έφαγε η γάτα του φοίνικα :eek: Και αυτός ήταν ο λόγος που δεν είχαμε αρκετά στον παρνωνα.

Μέχρι το troffy.....ελπιζω να έχουμε και να μοιράσουμε στο βουνό!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Κώστα, τα 2 πρώτα σχέδια θέλω να τα κάνω σε μπλούζα, τα άλλα 2 θα τα κάνω αυτοκόλλητα. Λογικά δε θα μου βγάλουν 2-3 μόνο, οπότε όλα τα υπόλοιπα θα τα μοιράσω σε όποιον θέλει, μέχρι εξαντλήσεως αποθεμάτων ;)

Αρκεί να κουνηθώ και να πάω να τα δώσω....
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κώστα, τα 2 πρώτα σχέδια θέλω να τα κάνω σε μπλούζα, τα άλλα 2 θα τα κάνω αυτοκόλλητα. Λογικά δε θα μου βγάλουν 2-3 μόνο, οπότε όλα τα υπόλοιπα θα τα μοιράσω σε όποιον θέλει, μέχρι εξαντλήσεως αποθεμάτων ;)

Αρκεί να κουνηθώ και να πάω να τα δώσω....
Αυτοκόλλητα μην τυπώσεις, γιατί θα έχουμε συντομα και θα σου στειλουμε.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
κανονίστε να τα χάσετε εκεί στα ψηλά!!!! αν θυμάμαι καλά, σε βουνά πάνω από το χαντάκι , κάποια ζωάκια φοράνε μπλούζες advtroffy....

θα περιμένω λοιπόν.... (αφού επιτέλους πήρα "2ο" κράνος...ε δε πρέπει να το στολίσουμε??)
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Ρε παιδια να κάνω μια πρόταση;
Στα αυτοκόλλητα του Advride.gr δεν θα ηταν ωραίο αν κάτω απο το αυτοκόλλητο ή δίπλα π.χ, έγραφε και το nickname μας ετσι για να γνωριζόμαστε ακόμα πιο αμεσα και καλύτερα;;

π.χ :

1) Advride.gr Rangos

2) Advride.gr
Rangos


εεεεε, για πείτε???

( :secret:μπας και τυπώσουνε τίποτα καινούργια και πάρουμε και μεις οι δόλιοι φίλε @KORAX);):happy:



Καλή η ιδέα φίλε !!
Εμένα μου έφτιαξε μπλουζάκι με το όνομα gm7070 ο φίλος μου και γείτονας sugar :thanx:
 
Top Bottom