Αφαίρεση αυτοκόλλητων από πλαστικά.

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Κρίμα ρε Γιάννη!!! Πανέμορφο είναι έτσι, αλλά αυτά είναι γούστα...
Κι εμένα ο πρώην την έντυσε με πορτοκάλι αυτοκόλλητο και με κάθε γρατσουνια φαίνεται άσχημο... Σιγά σιγά θα βγάλω τα αυτοκόλλητα κι εγώ, αλλά θα το βάψω με απλό κανονικό πορτοκαλί.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Κρίμα ρε Γιάννη!!! Πανέμορφο είναι έτσι, αλλά αυτά είναι γούστα...
Κι εμένα ο πρώην την έντυσε με πορτοκάλι αυτοκόλλητο και με κάθε γρατσουνια φαίνεται άσχημο... Σιγά σιγά θα βγάλω τα αυτοκόλλητα κι εγώ, αλλά θα το βάψω με απλό κανονικό πορτοκαλί.
Δεν είμαι εναντίον του ντυσίματος με αυτοκόλλητα αρκεί να μου αρέσουν και τα συγκεκριμένα δυστυχώς όχι. Άσε που έχει πολύ φίρμα επάνω ρε φίλε (redbull, klim, most wanted και αλλα)... να επερνα και κάνα φράγκο για διαφήμιση καλά θα'ταν

Και στο 990 έχω τα repsol, αλλά ο συνδυασμός χρωμάτων που έχουν τα αγωνιστικά χρωματα τους, μου άρεσαν από μικρός όταν ετρεχε ο Doohan με το NSR500.

Ένα άλλο χρώμα που μου αρέσει είναι το μπλε μεταλλικό που βγάζει στο 950/990 με τον πορτοκαλί μεγάλο βεδουΐνο στο τεποζιτο.
Θα ταιριάζει πιστεύω και στο 640 Θοδωρή, σκέψου το

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Όχι εγώ, το redbull.

Η ΚΤΜ στα 640 του 04-05 άλλαξε τα στεφάνια με BEHR τα οποία φημίζονται για την αστοχία τους.
Τα ίδια φοράνε και τα 950/990, τα ίδια νομίζω και τα πρώτα 1190.

Μολις γυρίσω έχω έτοιμη ζάντα με Excel και Haan ανοξείδωτες ακτίνες απ'το 990.

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
BEHR φοράει και το DAKAR! Δεν το έχω ζορίσει πολύ σε χώματα αλλά εξετάζω αλλαγή με τίποτα ελαφρύτερα στεφάνια κ ακτίνες (και μαύρου τακαρισιου χρώματος βεβαίως)! Τα excel έχουν διαφορά σε βάρος χωρίς να υστερούν σε αντοχή;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
BEHR φοράει και το DAKAR! Δεν το έχω ζορίσει πολύ σε χώματα αλλά εξετάζω αλλαγή με τίποτα ελαφρύτερα στεφάνια κ ακτίνες (και μαύρου τακαρισιου χρώματος βεβαίως)! Τα excel έχουν διαφορά σε βάρος χωρίς να υστερούν σε αντοχή;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Από βάρος δεν γνωρίζω, αλλά από αντοχές... δεν μασάνε!!!!!
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
Πιστολάκι μαλλιών σιγά σιγά και αν έχεις και καμιά σπάτουλα πλαστικη σαν αυτές που κάνουν απόψυξη στα ψυγεία,θα γλυτώσεις και τα νύχια σου.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
BEHR φοράει και το DAKAR! Δεν το έχω ζορίσει πολύ σε χώματα αλλά εξετάζω αλλαγή με τίποτα ελαφρύτερα στεφάνια κ ακτίνες (και μαύρου τακαρισιου χρώματος βεβαίως)! Τα excel έχουν διαφορά σε βάρος χωρίς να υστερούν σε αντοχή;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Ειναι σκυλιά οι εξελ δε μασάνε, από βάρος δεν ξέρω αλλά αν έχουν θα είναι μικρή η διαφορά.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Δεν είμαι εναντίον του ντυσίματος με αυτοκόλλητα αρκεί να μου αρέσουν και τα συγκεκριμένα δυστυχώς όχι. Άσε που έχει πολύ φίρμα επάνω ρε φίλε (redbull, klim, most wanted και αλλα)... να επερνα και κάνα φράγκο για διαφήμιση καλά θα'ταν

Και στο 990 έχω τα repsol, αλλά ο συνδυασμός χρωμάτων που έχουν τα αγωνιστικά χρωματα τους, μου άρεσαν από μικρός όταν ετρεχε ο Doohan με το NSR500.

Ένα άλλο χρώμα που μου αρέσει είναι το μπλε μεταλλικό που βγάζει στο 950/990 με τον πορτοκαλί μεγάλο βεδουΐνο στο τεποζιτο.
Θα ταιριάζει πιστεύω και στο 640 Θοδωρή, σκέψου το

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μη με βάζεις σε τέτοια διλήμματα... Υπάρχει αγγελία για τέτοιο τεποζιτο και είναι και πανέμορφο!!!
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Μη με βάζεις σε τέτοια διλήμματα... Υπάρχει αγγελία για τέτοιο τεποζιτο και είναι και πανέμορφο!!!
Ο καλυτερος χρωματισμος....το μπλε με πορτοκαλι τα σχεδχια...!!!!

Στου φιλου Μουρικη....το περτικαλη δεν ειναι απλο χρωμα.....απο κοντα φαινονται ψειγματα χρυσοσκονης...ειναι πολυ ιδιαιτερο....!!!!

Ειναι το τελευταιο 640....με τα διπλα δισκοφρενα...!!!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Ο καλυτερος χρωματισμος....το μπλε με πορτοκαλι τα σχεδχια...!!!!

Στου φιλου Μουρικη....το περτικαλη δεν ειναι απλο χρωμα.....απο κοντα φαινονται ψειγματα χρυσοσκονης...ειναι πολυ ιδιαιτερο....!!!!

Ειναι το τελευταιο 640....με τα διπλα δισκοφρενα...!!!
Είναι πορτοκαλί με πέρλα, στρασάκια, γκλίτερ, νεραιδόσκονη..... κάτι τέτοιο!!!
Εγώ θα το κάνω παραδοσιακό πορτοκαλί...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ο καλυτερος χρωματισμος....το μπλε με πορτοκαλι τα σχεδχια...!!!!

Στου φιλου Μουρικη....το περτικαλη δεν ειναι απλο χρωμα.....απο κοντα φαινονται ψειγματα χρυσοσκονης...ειναι πολυ ιδιαιτερο....!!!!

Ειναι το τελευταιο 640....με τα διπλα δισκοφρενα...!!!
Το ίδιο μηχανάκι έχουμε μάνα μου, γιαυτο θέλω να του φανερώσω το πορτοκαλί με τη νεραιδόσκονη.
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Αν δεν θες να μπεις σε νέες περιπέτειες άστο όπως είναι ... Αποκλειεται να είναι τα πλαστικά από κάτω να είναι σε καλή κατάσταση.. Αν δεν έχεις στο μυαλό σου να το φτιάξεις από την αρχή μην το πειραζεις καθόλου . Άλλωστε όπως προείπες είναι για χώμα και στο .......χώμα όλα επιτρέπονται..

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Θα το κάνω και αυτό Repsol να τελειώνουμε...

Ασταδιαλαπχια
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Το....τριτο...δεν θα το κανεις ;;;....παραπονεμενο θα ειναι ;;;
Αυτό Πετράν έχει έναν εκπληκτικό συνδυασμό χρωμάτων σε μεταλλικό μαύρο, ασημί, με ζάντα σατινε μωβ-μπλε.... ειναι μπιμπελο, δεν αξίζει να του βάλεις τίποτα είναι στολίδι από μόνο του.



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Αυτό Πετράν έχει έναν εκπληκτικό συνδυασμό χρωμάτων σε μεταλλικό μαύρο, ασημί, με ζάντα σατινε μωβ-μπλε.... ειναι μπιμπελο, δεν αξίζει να του βάλεις τίποτα είναι στολίδι από μόνο του.



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ναι....αλλα..στρασακια...ασημοσκονη...χρυσοσκονη....δεν εχει...χαχα !!!!
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Αυτό Πετράν έχει έναν εκπληκτικό συνδυασμό χρωμάτων σε μεταλλικό μαύρο, ασημί, με ζάντα σατινε μωβ-μπλε.... ειναι μπιμπελο, δεν αξίζει να του βάλεις τίποτα είναι στολίδι από μόνο του.



Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Γιάννο είδα ένα tracer ίδιο χρώμα με το δικό σου κουκλί, μόνο που ο κανίβαλος του είχε βάλει μύτη ρύγχος για να μοιάζει με adventure :disgust::disgust::disgust:και πάλι :disgust:.
 
Top Bottom