Αφαίρεση αυτοκόλλητων από πλαστικά.

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γιάννο είδα ένα tracer ίδιο χρώμα με το δικό σου κουκλί, μόνο που ο κανίβαλος του είχε βάλει μύτη ρύγχος για να μοιάζει με adventure :disgust::disgust::disgust:και πάλι :disgust:.
Άσε τους βλέπω καθημερινά στο fb... Χαλάει όλη τη γραμμή της μοτοσυκλέτας, οκ, γούστα είναι αυτά αλλά απορώ τι τους αρέσει.
Μάλλον wannabe ονοφαδες είναι αλλά πήραν λάθος μηχανάκι.
Θα τη φορέσουν την καμπαρντίνα τους κι αυτοί όπως πάνε.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Γιάννο είδα ένα tracer ίδιο χρώμα με το δικό σου κουκλί, μόνο που ο κανίβαλος του είχε βάλει μύτη ρύγχος για να μοιάζει με adventure :disgust::disgust::disgust:και πάλι :disgust:.
Ναι ρε πστ μου, τι μανία είναι αυτοί με τα ρύγχοι... και σε ότι να' ναι στο μεταξύ! Μπλιάχ επίσης και για μένα!

Το χειρότερο είναι πως βάζουν αυτό το πράγμα σε μια μηχανή η οποία μελετήθηκε εξ' αρχής ως προς το σχεδιασμό σε ψαλίδι, φαίρινγκ και τιμόνι για να μη "κουβαλάει" τα προβλήματα του παρελθόντος και "αυτοί" οι ιδιοκτήτες κάνουν φιλότιμες προσπάθειες να τα επαναφέρουν....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Thimiosbar

Μέλος
Περιοχή
Όμορφο Δίστρατο
Όνομα
Θυμιος
Μοτό
Suzuki drz 400Ε 2007/KTM 990 Adventure
k0k0s

Ευχαριστώ Κώστα.
Ειναι σίγουρα πανω απο το βερνικι γιατί μπήκαν σαν έξτρα.
Θα του κάνω και ένα καλό γυάλισμα μόλις τα αφαιρέσω.




Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
αν και εμενα μου αρεσει ετσι..... με wd-40 και σεσουαρ θα βγουνε πολυ ευκολα και οι κόλλες και τα αυτοκόλλητα .....
 

vagio

Μέλος
Περιοχή
Καρδίτσα
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW R 1200 GSA 2014
KTM LC4 640 adv
BETE 200RR 2020
k0k0s

Ευχαριστώ Κώστα.
Ειναι σίγουρα πανω απο το βερνικι γιατί μπήκαν σαν έξτρα.
Θα του κάνω και ένα καλό γυάλισμα μόλις τα αφαιρέσω.




Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μηπως μπορείς να μου πεις κάποιο site που θα μπορούσα να βρω αντίστοιχα αυτοκόλλητα για το 640 για εμενα μου αρέσουνε!!

Ευχαριστω
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μηπως μπορείς να μου πεις κάποιο site που θα μπορούσα να βρω αντίστοιχα αυτοκόλλητα για το 640 για εμενα μου αρέσουνε!!

Ευχαριστω
Νομίζω ότι τα αυτοκόλλητα που φοράει το 640 τα έχουν φτιάξει οι ιδιοκτήτες αυτής της επιχείρησης:

Αν θέλεις να πειραματιστεις με κάποια συγκεκριμένα σχέδια και συνδυασμούς μπορείς να ψάξεις εδώ:

Αν εχεις υπομονή και φαντασία, μπορείς να πειραματιστεις με δικά σου σχέδια και ιδέες πηγαίνοντας σε επαγγελματίες που κάνουν τη δουλειά αυτή, μετράνε δηλαδή τα σημεία που θες να ντύσεις και φτιάχνουν αυτοκόλλητα ανάλογα τις προτιμήσεις σου.
Παραδειγμα:



Σιγουρα θα υπάρχουν και άλλοι επαγγελματίες στον χώρο, νομίζω με λίγο ψάξιμο θα βρεις αυτό που σου ταιριάζει.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s


Mε το added benefit οτι το βαφεις μπλε, ετοιμο για θαλασσα.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Μην το πειράζεις το εργαλείο. Μια χαρά είναι.
 
Top Bottom