ΑDVtrOFFy 2015-The ADVstory

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Θυμαμαι πως ειχε πεσει η ιδεα της Χαλκιδας μια μερα σε ενα απογευματινο καφεδακι εδω στην Θεσσαλονικη και τωρα το βλεπω να υλοποιειται στην οθονη του laptop...
Πολλα μπραβο σε ολους για την αριστη οργανωση και διεξαγωγη της εκδρομης.


spam off .... συνεχιστε με υλικο !!!
 

taxydromos

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Sotris
Μοτό
ktm 950adv dark
Χαιρετώ την όμορφη παρέα :)
Ηταν η πρώτη μου συμμετοχή στο trophy και ομολογώ ότι έφυγα με ενθουσιώδη συναισθήματα και σίγουρα η σκέψη μου θάναι στην Εύβοια για πολύ καιρό!
Μπράβο στην οργανωτική ομάδα που με απλό και φιλικό τρόπο,με μυαλό και συγκαταβατικότητα κατάφερε να επιτύχει το στόχο της αλλά κυρίως να ''κουμαντάρει'' 50 πεινασμένους-βρωμερούς αναβάτες!!
Συγχαρητήρια στο λαό των αντβεντουράδων που διασκέδασαν και ξεπέρασαν όλες τις δυσκολίες με ομαδικότητα! :ok:

Αντε και στην επόμενη παίδες!!
(βάζω λίγες φωτό από το καταφύγιο)











 

Morfeas

ΜΟΤΟταξιδιώτης
Περιοχή
Athens-Alimos
Όνομα
Δημήτρης Κατσούλας
Μοτό
BMW R1200 GSA
Triumph scrambler 900
Πράγματι η εκδρομή αυτή θα τριβολιάζει το μυαλό για καιρό!

Εύχομαι σύντομα να βρεθούμε ακόμα περισσότεροι σε κάποιο βουνό της πατρίδας..

































 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Αντε διαλεξε τωρα..............:banghead::banghead::banghead::banghead:
ετσι μου ερχεται να τις ανεβασω ολες:D

Ζηλεύωωω...
Του χρόνου κι εγώ (γεροί να 'μαστε)!
 

THANOSG

Μέλος
Περιοχή
ΛΑΡΙΣΑ-ΤΡΙΚΑΛΑ
Όνομα
Θάνος
Μοτό
K1200GT
Οι εικόνες από όλους σας καταπληκτικές , δείγμα του ότι έλαβε χώρα μια γιορτή για τους λάτρεις της μοτοσυκλέτας , της φύσης και της καλής παρέας!!Είναι ένα από τα απωθημένα μου να είμαι σε ένα τέτοιο βολτομάζωμα και ελπίζω να το χαρώ κάποια στιγμή!! Πολλά μπράβο σε όσους το οργάνωσαν και ξεσήκωσαν και τους υπόλοιπους να απολαύσουν μια τέτοια εμπειρία!!!Πάντα τέτοια να έχουμε και να χαζεύουμε όμορφες παρέες και βόλτες!!! Βασίλη το τσίμπησες βλέπω το ΚΤΜ και πρέπει να ήσουν πανευτυχής στα χώματα έτσι??Καλορίζικο και να το χαρείς , που είναι δεδομένο φίλε!!
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Μπραβο στα παιδια (γιατι με την τρελλα που κουβαλανε παιδια ειναι)που το οργανωσαν και το υλοποιησαν περασαμε υπεροχα γνωριστηκαμε απο την μια ακρη στην αλλη ακρη της ελλαδας και περιμενουμε το επομενο!!!!:hailbig:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Θέλω τον Πασκουάλ στο παράθυρο, όταν μας έκανε παρατήρηση γιατί τους ξυπνησαμε....
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
ας πάρω κι εγώ σειρά και να βάλω μερικές (ουσιαστικά μόνο αυτές έχω) φωτογραφίες.....

τα 3 παιδιά βολιώτικα, λοιπόν κατεβήκαν κι αυτά στην Εύβοια για το δικό τους trONy, έστω και με δόσεις...

Με τον GregoryGS (αυτόν)


φύγαμε από Βόλο για Γλύφα και μετά καραβάκι απέναντι κι Αγίόκαμπο (το παλικάρι με το "βυζαντινό" superfour το είχαμε παρέα πήγαινε - έλα Γλύφα Αγιόκαμπο)


η διαδρομή μας (δε μου βγάζει μέχρι το καταφύγιο...ή εγώ δε μπορώ να το βγάλω για ψυχολογικούς λόγους που θα αναφερθούν στο τέλος):


απίστευτη διαδρομή, φοβερός "μποστάρης" ο Γρηγόρης με ωραίο σβέλτο ρυθμό φτάσαμε Μαντούδι για να ξαπωστάσουν τα ζωντανά (δίκυκλα και δίποδα) σε ένα απίστευτο μέρος γεμάτο πλατάνια (κι άλλες ομορφιές)


και με τα χιλιόμετρα και τις στροφές να περνάνε ευχάριστα φτάσαμε Χαλκίδα για έναν δροσερό καφέ (δεν έει φωτογραφία από εκεί :p ). Και μετά, καρφί για το καταφύγιο (με 1η πτώση, στη μία από τις 3 στροφές του χωματόδρομου) !!!
Η θέα από εκεί πάνω μοναδική...


το βράδυ κατεβήκαμε Στενή για ωραίο φαγητό και κουβέντα με τα παιδιά και μετά πάλι καταφύγιο (2η πτώση, στη 2η στροφή, από τις 3...)
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
μετά από έναν χορτάτο 7ωρο ύπνο ξυπνάς και νωρίς και βλέπεις γύρω σου παντού τα ζωντανά (δίτροχα) να περιμένουν ανυπόμονα να ξεχυθούν στα χώματά τους!!!!

και αρχίζει η απόβαση με μπροστάρη το πλι που τα έχει και πρόσφατα από την καταδρομική του
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Την ησυχια και ηρεμια του πρωινου, εσπασε η αφιξη των Σαββατιατικων αγοριων.....







Ενα χαμογελο εμφανιστηκε στο προσωπο του
Και πολλα σε ολους....βλεποντας τον



Ο θερμοσιφουνας......πραγματικα εγινε σιφουνας
Το πουλι βρηκε το μοτερ που του αξιζει....
Ο πρωτομαστορας-πετσακιας...εκανε και το πρωτο τεστ
Τα αποτελεσματα εντυπωσιακα...θα αναλυθουν στο σχετικο θεμα

 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom