ΑdvtrOFFy 2023...the ADVstory

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Πρώτο ολοκληρωμένο trOFFy για εμένα. Ευχαριστώ πολύ όσους έτρεξαν και χάλασαν χρόνο και χρήμα για αυτές τις εξαιρετικές διαδρομές. Καθώς και τον Γιάννη που τσιγκλισε για να κατέβουμε χωμάτινα από Παρασκευή, οπότε και το διήμερο έγινε τριήμερο. Τρομερή παρέα από την Παρασκευή με πολυ γέλιο και αλληλοϋποστήριξη. Δυστυχώς ένα ατύχημα (ευτυχώς τίποτα σοβαρό) μας στέρησε ένα μέλος της παρέας. Η ομάδα ευέλικτη και με ωραίο ρυθμό. Έσπαγε και ξαναενωνοταν ακόμα και αν πηγαίναμε από διαφορετικούς δρόμους. Ευχαριστώ ιδιαίτερα τον LARRY , jimmatas , dsdimitris , ΛΕΩΝΙΔΑΣ. και N-gin76 που εκτός από την συντροφιά στην βόλτα, μοιράστηκαν το δωμάτιό τους μαζί μου το δεύτερο βράδυ γιατί από την αϋπνία και το κρύο παίζει να έφευγα Σάββατο απόγευμα για Αθήνα. Motorocker D. Στάθηκες εξαιρετικά στο ατύχημα της Παρασκευής. Μαζί με τον Δημήτρη (που δεν ξέρω πως γράφει στο forum) συμπληρωσατε την παρέα ιδανικά. Τέλος ευχαριστώ πολύ τα άτομα που έτρεξαν όλο αυτό το event. Περάσαμε όλοι υπέροχα και προσωπικά χόρτασε το μάτι μου μηχανάκι, καθώς επίσης χόρτασα παρέα, χιλιόμετρα και χαμόγελα. Να θυμίσω πως τίποτα δεν είναι δεδομένο και χωρίς όσους σπαταλάνε χρόνο και χρήμα για κάθε συνάντηση, από μια μικρή βόλτα έως το trOFFy, τίποτα από αυτά δεν θα ήταν εφικτό.

Υγ1. N-gin76 νομίζω ήμασταν ομάδα μέσα στην ομάδα. Κανένας από τους δύο δεν λέει όχι σε ότι κατσαβραχο και να θέλει να τον πάει ο άλλος και με ότι ταχύτητα. Αυτό βέβαια δεν ξέρω αν είναι πάντα καλό γιατί σταματάμε όταν πέφτει ένας από τους δύο.

Υγ2. Την έσκασα πάλι στους φωτογράφους και τους κάμεραμαν και δεν πιάσανε τρεις νομίζω από τις καλύτερες τούμπες του trOFFy.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Ξέχασα να αναφερω τον ALEX1250 που ήταν μαζί Παρασκευή Σάββατο και τον mitsosdom που ήταν μαζί την Κυριακή. Αν και είμαι σίγουρος πως όλο και κάποιον άλλο θα έχω ξεχάσει. Θα με συμπληρώσουν όμως οι υπόλοιποι της ομάδας.


Στάλθηκε από το iQS805 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Πρώτο ολοκληρωμένο trOFFy για εμένα. Ευχαριστώ πολύ όσους έτρεξαν και χάλασαν χρόνο και χρήμα για αυτές τις εξαιρετικές διαδρομές. Καθώς και τον Γιάννη που τσιγκλισε για να κατέβουμε χωμάτινα από Παρασκευή, οπότε και το διήμερο έγινε τριήμερο. Τρομερή παρέα από την Παρασκευή με πολυ γέλιο και αλληλοϋποστήριξη. Δυστυχώς ένα ατύχημα (ευτυχώς τίποτα σοβαρό) μας στέρησε ένα μέλος της παρέας. Η ομάδα ευέλικτη και με ωραίο ρυθμό. Έσπαγε και ξαναενωνοταν ακόμα και αν πηγαίναμε από διαφορετικούς δρόμους. Ευχαριστώ ιδιαίτερα τον LARRY , jimmatas , dsdimitris , ΛΕΩΝΙΔΑΣ. και N-gin76 που εκτός από την συντροφιά στην βόλτα, μοιράστηκαν το δωμάτιό τους μαζί μου το δεύτερο βράδυ γιατί από την αϋπνία και το κρύο παίζει να έφευγα Σάββατο απόγευμα για Αθήνα. Motorocker D. Στάθηκες εξαιρετικά στο ατύχημα της Παρασκευής. Μαζί με τον Δημήτρη (που δεν ξέρω πως γράφει στο forum) συμπληρωσατε την παρέα ιδανικά. Τέλος ευχαριστώ πολύ τα άτομα που έτρεξαν όλο αυτό το event. Περάσαμε όλοι υπέροχα και προσωπικά χόρτασε το μάτι μου μηχανάκι, καθώς επίσης χόρτασα παρέα, χιλιόμετρα και χαμόγελα. Να θυμίσω πως τίποτα δεν είναι δεδομένο και χωρίς όσους σπαταλάνε χρόνο και χρήμα για κάθε συνάντηση, από μια μικρή βόλτα έως το trOFFy, τίποτα από αυτά δεν θα ήταν εφικτό.

Υγ1. N-gin76 νομίζω ήμασταν ομάδα μέσα στην ομάδα. Κανένας από τους δύο δεν λέει όχι σε ότι κατσαβραχο και να θέλει να τον πάει ο άλλος και με ότι ταχύτητα. Αυτό βέβαια δεν ξέρω αν είναι πάντα καλό γιατί σταματάμε όταν πέφτει ένας από τους δύο.

Υγ2. Την έσκασα πάλι στους φωτογράφους και τους κάμεραμαν και δεν πιάσανε τρεις νομίζω από τις καλύτερες τούμπες του trOFFy.
Ατιμε τρανσαλπακια όλο πρίν η μετά έκανες τα μπλοκζον.
Η αλήθεια είναι ότι εκεί που πέρασες κάνα 2 φορές δεν υπήρχε ροδιά, όλοι είχαν αποφύγει να περάσουν, μόνο εσύ δεν μασησες.
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Φώτο για πόστερ!!!
Η αληθεια ειναι οτι πολλες απο τις φωτογραφιες σας ειναι εκπληκτικες, ανετα θα τις επαιρναν διαφημιστικες για προωθηση πολλων και διαφορων προιοντων-υπηρεσιων...:ok: μεχρι και φιλος εδω εβαλε καποια στο προφιλ του...
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Ήταν καλό σημείο, έγραφαν κ ωραία το domi κ ο αναβάτης του.
Πείτε κ άλλα ,να ανέβει η αξία του ,αλλά να τα γράφετε στα ελβετικά,μας διαβάζουν και απτά εξωτερικά
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Πείτε κ άλλα ,να ανέβει η αξία του ,αλλά να τα γράφετε στα ελβετικά,μας διαβάζουν και απτά εξωτερικά
Οι πληροφορίες μου λένε ότι οι Πολωνοί που εμφανίστηκαν στην περιοχή δεν ήρθαν για το Troffy αλλά για το κυνήγι του χαμένου θησαυρού...δλδ για τον Γκάντι...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Κάποιες από την action




Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Παρέα : Χρηστάρα τώρα που βάλαμε την αλυσίδα ήρεμα έτσι?!?!

Χρήστος : Ναι ναι βέβαια.....

(εξαφανίστηκε με σουζες)



Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Οι πληροφορίες μου λένε ότι οι Πολωνοί που εμφανίστηκαν στην περιοχή δεν ήρθαν για το Troffy αλλά για το κυνήγι του χαμένου θησαυρού...δλδ για τον Γκάντι...
Να μιλήσει ο Χρήστος ο ChristosGR ....εγώ σιωπή
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Να μιλήσει ο Χρήστος ο ChristosGR ....εγώ σιωπή
Χωρίς καμία υπερβολή αν ήταν το καινούργιο Transalp στην θέση της μούμιας δεν θα έκαναν έτσι.

Το κοίταγαν από δω το κοίταγαν από 'κει με σχόλια και βλεματα θαυμασμού.

Τελείως βλαμμένοι δηλαδή. :hh:
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Παρέα : Χρηστάρα τώρα που βάλαμε την αλυσίδα ήρεμα έτσι?!?!

Χρήστος : Ναι ναι βέβαια.....

(εξαφανίστηκε με σουζες)



Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Υπερβολές. Τεστ έκανα μια που ειμασταν ακόμα στην άσφαλτο άμα ήταν να ξαναγίνει να γίνει εκεί, όχι αργότερα στο πουθενά.

:ttw:
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Οχι και βλαμμένοι...ο Γκάντι σε λίγο καιρό μπορεί να γίνει το ιερό δισκοπότηρο των απανταχού adv riders..ένα θεμα να ανοιχτεί στο advrider.com και στο troffy θα καταφτάνουν μιλούνια από όλες τις γωνιες του κόσμου...
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Οχι και βλαμμένοι...ο Γκάντι σε λίγο καιρό μπορεί να γίνει το ιερό δισκοπότηρο των απανταχού adv riders..ένα θεμα να ανοιχτεί στο advrider.com και στο troffy θα καταφτάνουν μιλούνια από όλες τις γωνιες του κόσμου...
Και κάπου εδώ -αφού τα σκουπήσαμε όλα- ας απομακρυνθούμε με διακριτικότητα.....

 

LARRY

ADVENTURA ADRENALINA
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Dimitris
Μοτό
T 7 - KMX200
Πρώτο ολοκληρωμένο trOFFy για εμένα. Ευχαριστώ πολύ όσους έτρεξαν και χάλασαν χρόνο και χρήμα για αυτές τις εξαιρετικές διαδρομές. Καθώς και τον Γιάννη που τσιγκλισε για να κατέβουμε χωμάτινα από Παρασκευή, οπότε και το διήμερο έγινε τριήμερο. Τρομερή παρέα από την Παρασκευή με πολυ γέλιο και αλληλοϋποστήριξη. Δυστυχώς ένα ατύχημα (ευτυχώς τίποτα σοβαρό) μας στέρησε ένα μέλος της παρέας. Η ομάδα ευέλικτη και με ωραίο ρυθμό. Έσπαγε και ξαναενωνοταν ακόμα και αν πηγαίναμε από διαφορετικούς δρόμους. Ευχαριστώ ιδιαίτερα τον LARRY , jimmatas , dsdimitris , ΛΕΩΝΙΔΑΣ. και N-gin76 που εκτός από την συντροφιά στην βόλτα, μοιράστηκαν το δωμάτιό τους μαζί μου το δεύτερο βράδυ γιατί από την αϋπνία και το κρύο παίζει να έφευγα Σάββατο απόγευμα για Αθήνα. Motorocker D. Στάθηκες εξαιρετικά στο ατύχημα της Παρασκευής. Μαζί με τον Δημήτρη (που δεν ξέρω πως γράφει στο forum) συμπληρωσατε την παρέα ιδανικά. Τέλος ευχαριστώ πολύ τα άτομα που έτρεξαν όλο αυτό το event. Περάσαμε όλοι υπέροχα και προσωπικά χόρτασε το μάτι μου μηχανάκι, καθώς επίσης χόρτασα παρέα, χιλιόμετρα και χαμόγελα. Να θυμίσω πως τίποτα δεν είναι δεδομένο και χωρίς όσους σπαταλάνε χρόνο και χρήμα για κάθε συνάντηση, από μια μικρή βόλτα έως το trOFFy, τίποτα από αυτά δεν θα ήταν εφικτό.

Υγ1. N-gin76 νομίζω ήμασταν ομάδα μέσα στην ομάδα. Κανένας από τους δύο δεν λέει όχι σε ότι κατσαβραχο και να θέλει να τον πάει ο άλλος και με ότι ταχύτητα. Αυτό βέβαια δεν ξέρω αν είναι πάντα καλό γιατί σταματάμε όταν πέφτει ένας από τους δύο.

Υγ2. Την έσκασα πάλι στους φωτογράφους και τους κάμεραμαν και δεν πιάσανε τρεις νομίζω από τις καλύτερες τούμπες του trOFFy.
..μόνο σαν χελώνα δεν πας εσύ..
άλλαξε όνομα, μας μπερδεύεις!! :friendship:
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Ατιμε τρανσαλπακια όλο πρίν η μετά έκανες τα μπλοκζον.
Η αλήθεια είναι ότι εκεί που πέρασες κάνα 2 φορές δεν υπήρχε ροδιά, όλοι είχαν αποφύγει να περάσουν, μόνο εσύ δεν μασησες.
Ναι και από χελώνα έγινα νεροχελώνα καρέτα καρέτα.:hh:
Βέβαια όσοι δεν είδαν την είσοδο στο νερό δεν καταλαβαίνουν για τι πράγμα μιλάμε. Οι δημητρηδες και ο Νίκος βγάλαν ταμπελάκι με βαθμολογία.
 
Top Bottom