ΑdvtrOFFy 2023...the ADVstory

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Ξέχασα να βάλω το λοκαλι... Που μας πέτυχε στην χαρτογράφηση και ήρθε και στην βόλτα...



advphone
Είναι πολύ ωραίο να μπλέκονται και οι ιθαγενείς σε βόλτες. Ανοίγει ο κύκλος του φόρουμ και βέβαια είναι δείγμα για την ποιότητα των ανθρώπων που το απαρτίζουν να θέλουν άγνωστοι να ακολουθήσουν άγνωστους με μια απλή καλημέρα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Είναι πολύ ωραίο να μπλέκονται και οι ιθαγενείς σε βόλτες. Ανοίγει ο κύκλος του φόρουμ και βέβαια είναι δείγμα για την ποιότητα των ανθρώπων που το απαρτίζουν να θέλουν άγνωστοι να ακολουθήσουν άγνωστους με μια απλή καλημέρα.
Σωστός....με την ευκαιρία να πω ότι η εντύπωση των ανθρωπων στο camp ήταν άριστη.
Η συμπεριφορά όλων των μελών ήταν άριστη, χωρίς γκρίνιες για οτιδήποτε και μελανά σημεία
Ένα μπράβο σε όλους.
 

tasosdr

Μέλος
Περιοχή
νεα μακρη
Όνομα
tasos
Μοτό
Husqvarna te630
Honda forza 350
Honda vision 110
Παρέα : Χρηστάρα τώρα που βάλαμε την αλυσίδα ήρεμα έτσι?!?!

Χρήστος : Ναι ναι βέβαια.....

(εξαφανίστηκε με σουζες)



Στάλθηκε από το mars μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
και ξέρεις ,τον σύνδεσμο από την αλυσίδα στον επόμενο.....
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Οι άνθρωποι στο camp ήταν εξυπηρετικότατοι και όσοι μείναμε και την Κυριακή εκεί μόνο καλά λόγια έχουμε να πούμε !!
Μια και έκλεισαν οι εγκαταστάσεις και μετά την απογευματινή μπόρα μας πρότειναν να φέρουμε τις σκηνές κάτω από τις τέντες και τα κεραμίδια ,μας άφησαν τις τουαλέτες ανοικτές , φρόντισαν να μην μείνουμε από εφόδια και δεν χρέωσαν τίποτα για την επιπλέον διανυκτέρευση
Ένα μεγάλο ευχαριστώ και για τους ανθρώπους αυτούς και σίγουρα θα το ξαναεπισκεφτω !!
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Ναι και από χελώνα έγινα νεροχελώνα καρέτα καρέτα.:hh:
Βέβαια όσοι δεν είδαν την είσοδο στο νερό δεν καταλαβαίνουν για τι πράγμα μιλάμε. Οι δημητρηδες και ο Νίκος βγάλαν ταμπελάκι με βαθμολογία.
Τσέκαρα τα πλάνα από την action camera....δυστυχώς δεν έχω τη βουτιά σου. Το 10αρι το πήρες πάντως για τη βουτιά. :welcome:
 

Hellmarine

Μέλος
Περιοχή
Ζωγράφου
Όνομα
Δημος
Μοτό
Bmw f800gs
Διαβάζω το νήμα και σας ζηλεύω... Φέτος είχα ξεπεράσει τον φόβο μου με το χώμα και έλεγα ότι θα ακολουθήσω, με χαλαρό ρυθμό, δυστυχώς συνέπεσε τελικά με την απογραφή στην δουλειά. Ελπίζω του χρόνου να έχω μαζέψει και παραπάνω εμπειρία και να είμαι εκεί να το ζήσω και εγώ...
 

galanakop

Μέλος
Περιοχή
tripolitsa
Όνομα
Nikos
Μοτό
BMW 1250GSA
Aprilia Tuareg 660
Vespa gts 300
KTM 350 EXC-F 23
Ένα μεγαλο μπράβο και από εμάς τους τριπολιτσιωτες για τις όμορφες εικόνες που μας χαρίσατε ρε μάγκες. Άντε και του χρόνου και καλούς δρόμους σε όλους σας.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
KLR 650-GS1200ADV
Αντώνη πράγματι η ομάδα ήταν πολύ καλή, αν και εμείς τουλάχιστον ήμασταν εντελώς ξεκαρφωτοι. Όλα κύλησαν ρολόι και σε ρυθμο και σε χημεία και το σημαντικότερο χωρίς απρόοπτα.!

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Περάσαμε εμορφα.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Ξέχασα να βάλω το λοκαλι... Που μας πέτυχε στην χαρτογράφηση και ήρθε και στην βόλτα...



advphone
Πώς φαίνεται ο Αεκτζης ρε παιδί μου.
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Πάντως τα θέματα που προκύπτουν μετά το trOFFy, είναι ενδεικτικά του τι έγινε στην Αρκαδία. Άλλος ψάχνει να φτιάξει αλουμίνια, άλλος πλαστικά, και πόσοι το κάνουν αβαβαου, του στυλ εγώ δεν έπεσα καθόλου, απλά παραπατησα λίγο και ακούμπησα ελαφριά το μηχανάκι κάτω. Να πούμε βέβαια πως οι διοργανωτές ήταν πολύ βοηθητικοί στην εξήγηση της δεύτερης μέρας. Ρώτησα δύο από δαυτους και μου είπαν πως η διαδρομη δεν έχει τίποτα. Έχει μόνο ωραία τοπία και είναι σχεδιασμένη για βαριά on off που θα είναι φορτωμένα. Το τι γέλια έκανα όταν πάτησα τις πρώτες λάσπες και έβλεπα γύρο μου να γίνεται χαμός. Άλλος έβγαζε το φτερό, άλλος γλιστραγε στην ανηφόρα προς τα πίσω, πήγαιναν τα πατιλικια σύννεφο και αναρωτιόμασταν τι βενζίνη έχουν στην Πελοπόννησο που διπλασιάζει τα άλογα. Εντωμεταξυ γυρνοντας επλυνατο μηχανάκι στο λαμπικο και μαζί έπλυνα και το μπουφάν. Ακομα ωστόσο βγάζω από παντού λάσπες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Οι διοργανωτές έκαναν την Παρασκευή όλη την διαδρομή και ήταν στεγνή σαν την έρημο Σαχάρα

Και ευτυχώς οι βροχές του Σαββάτου εκεί πάνω, έφτιαξαν την διαδορμη της Κυριακής όπως αρμόζει σε ένα advtrOFFy



advphone
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Η φωτό είναι μετά τα κομμάτια με την μερεντα που μπουκωσαν φτερά και έγιναν δύτες κάποια γερά τιμόνια.

Οι λάσπες στον Γκάντι είναι οι εκθεσιακες
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Πάλι καλά που εβρεξε κ είχε λασπες και το χαρηκαμε γιατί από τώρα και μέχρι Σεπτέμβρη θα είναι όλα στεγνά, θα είναι μόνο για μπάνια στην θάλασσα και θα περιμένουμε κατα Οκτώβριο να βρέξει για να παμε καμία βόλτα... ;)
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Για να μην παρεξηγηθω το λέω για πλάκα αυτό για τους διοργανωτές, και με το θάρρος της από κοντά γνωριμίας. Γνωρίζω πολύ καλά πως οι διαδρομές ξαναπεραστηκαν τελευταία στιγμή για να είναι όλα όπως πρέπει και πως μέχρι την Παρασκευή το βράδυ, ο Βαγγέλης έκανε διορθώσεις για να μην υπάρχουν απρόοπτα. Όπως και δεν υπήρχαν.
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Πάλι καλά που εβρεξε κ είχε λασπες και το χαρηκαμε γιατί από τώρα και μέχρι Σεπτέμβρη θα είναι όλα στεγνά, θα είναι μόνο για μπάνια στην θάλασσα και θα περιμένουμε κατα Οκτώβριο να βρέξει για να παμε καμία βόλτα... ;)
Εγώ πάντως τα μπάνια τα ξεκίνησα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Για να μην παρεξηγηθω το λέω για πλάκα αυτό για τους διοργανωτές, και με το θάρρος της από κοντά γνωριμίας. Γνωρίζω πολύ καλά πως οι διαδρομές ξαναπεραστηκαν τελευταία στιγμή για να είναι όλα όπως πρέπει και πως μέχρι την Παρασκευή το βράδυ, ο Βαγγέλης έκανε διορθώσεις για να μην υπάρχουν απρόοπτα. Όπως και δεν υπήρχαν.
Εγώ παρεξηγήθηκα.....έπρεπε να βουτήξεις μπροστά μου, γιατί δεν έχουμε φωτό με καταδυση
 

galanakop

Μέλος
Περιοχή
tripolitsa
Όνομα
Nikos
Μοτό
BMW 1250GSA
Aprilia Tuareg 660
Vespa gts 300
KTM 350 EXC-F 23
Εγώ παρεξηγήθηκα.....έπρεπε να βουτήξεις μπροστά μου, γιατί δεν έχουμε φωτό με καταδυση
Κατι φωτογραφιες απο το καρτερι του σαββατου δεν τις ειδα ακόμα.χαχαχαχα.
Τις καλησπερες μου Κωστη
 
Top Bottom