ΑdvtrOFFy 2024...the ADVstory

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ερώτηση, με 200χλμ αυτονομία είμαι ασφαλής για τις διαδρομές εκεί πάνω ή χρειάζομαι παραπάνω;
Σκέφτομαι αν με καλύπτει ένα μικρό armadillo 1 gallon.
 

thanosxrv

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Honda xrv 750 Africa twin
Ερώτηση, με 200χλμ αυτονομία είμαι ασφαλής για τις διαδρομές εκεί πάνω ή χρειάζομαι παραπάνω;
Σκέφτομαι αν με καλύπτει ένα μικρό armadillo 1 gallon.
Άνετα...

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Ερώτηση, με 200χλμ αυτονομία είμαι ασφαλής για τις διαδρομές εκεί πάνω ή χρειάζομαι παραπάνω;
Σκέφτομαι αν με καλύπτει ένα μικρό armadillo 1 gallon.
150 χλμ αυτονομία χρειάζεσαι.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Ερώτηση, με 200χλμ αυτονομία είμαι ασφαλής για τις διαδρομές εκεί πάνω ή χρειάζομαι παραπάνω;
Σκέφτομαι αν με καλύπτει ένα μικρό armadillo 1 gallon.
Το Σεπτέμβρη βάλε άδεια Αντώνη :D
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Το Σεπτέμβρη βάλε άδεια Αντώνη :D
Δυστυχώς Αποστόλη τον Σεπτέμβρη θα είναι ακόμα εδώ τα αμερικανάκια τα ζουμπουρλούδικα :laugh:
Σχεδιάζω μια πολυήμερη εξόρμηση (8-10 μέρες) για μέσα Νοέμβρη και απλά εύχομαι για έναν χειμώνα ίδιο με τον περσινό. Όταν θα έρθει ο καιρός θα το γράψω μήπως και βρεθεί και κάποιος άλλος που θα έχει άφθονο ελεύθερο χρόνο τότε.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δυστυχώς Αποστόλη τον Σεπτέμβρη θα είναι ακόμα εδώ τα αμερικανάκια τα ζουμπουρλούδικα :laugh:
Σχεδιάζω μια πολυήμερη εξόρμηση (8-10 μέρες) για μέσα Νοέμβρη και απλά εύχομαι για έναν χειμώνα ίδιο με τον περσινό. Όταν θα έρθει ο καιρός θα το γράψω μήπως και βρεθεί και κάποιος άλλος που θα έχει άφθονο ελεύθερο χρόνο τότε.
Νοέμβρη στα 2200-2300.....πάρε ζακετα
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Δυστυχώς Αποστόλη τον Σεπτέμβρη θα είναι ακόμα εδώ τα αμερικανάκια τα ζουμπουρλούδικα :laugh:
Σχεδιάζω μια πολυήμερη εξόρμηση (8-10 μέρες) για μέσα Νοέμβρη και απλά εύχομαι για έναν χειμώνα ίδιο με τον περσινό. Όταν θα έρθει ο καιρός θα το γράψω μήπως και βρεθεί και κάποιος άλλος που θα έχει άφθονο ελεύθερο χρόνο τότε.
Ακόμη και χιόνια να μήν έχει ρίξει τότε είναι σίγουρο ότι θα έχει πάγο όπου είναι σκιερό με υγρασία Αντώνη. Δεν είναι καλή ημερομηνία...
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Δυστυχώς Αποστόλη τον Σεπτέμβρη θα είναι ακόμα εδώ τα αμερικανάκια τα ζουμπουρλούδικα
Σχεδιάζω μια πολυήμερη εξόρμηση (8-10 μέρες) για μέσα Νοέμβρη και απλά εύχομαι για έναν χειμώνα ίδιο με τον περσινό. Όταν θα έρθει ο καιρός θα το γράψω μήπως και βρεθεί και κάποιος άλλος που θα έχει άφθονο ελεύθερο χρόνο τότε.
Και έλεγα ότι με ένα ντεπόζιτο θα είχα ξεμπερδέψει με τις μετατροπές !!!
.....ξεκινάω καινούριο πρότζεκτ


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Και έλεγα ότι με ένα ντεπόζιτο θα είχα ξεμπερδέψει με τις μετατροπές !!!
.....ξεκινάω καινούριο πρότζεκτ


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πέδιλα έχω Αποστόλη, μην αγοράσεις!!!! :ha
 
Top Bottom