Βάλια Κάλντα και τα πέριξ 12/9 - 15/9

Left&Woody

Μέλος
Περιοχή
Αγιος Δημήτριος
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
V-Strom 1000 (2014)
:thinking:
Καλα ο Λευτερης πατησε χωμα;
:UH: Θα εχει να μου το λεει για χρονια!
Ποσες ωρες τον περιμενατε μετα εξω απο το σπηλαιο μεχρι να ανεβει απο την Πορτιτσα;:pointu:[/quote]

Κακίες..κουμπάρε.Η αιτία που άργησα να βγώ απο την Πορτίτσα ηταν οτι λογω...ιδεολογικών πεποιθήσεων αντι να στριψω δεξιά για το χωριο πήγα αριστέρα και χάθηκα...Ξέρεις εσυ απο χασιματα....Αλλωστε δεν πάτησα χώμα γιατι ο Γουντυ δεν πατάει απλα ...ιπταται.
 
Τελευταία επεξεργασία:

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
:thinking:
Καλα ο Λευτερης πατησε χωμα;
:UH: Θα εχει να μου το λεει για χρονια!
Ποσες ωρες τον περιμενατε μετα εξω απο το σπηλαιο μεχρι να ανεβει απο την Πορτιτσα;:pointu:
Κακίες..κουμπάρε.Η αιτία που άργησα να βγώ απο την Πορτίτσα ηταν οτι λογω...ιδεολογικών πεποιθήσεων αντι να στριψω δεξιά για το χωριο πήγα αριστέρα και χάθηκα...Ξέρεις εσυ απο χασιματα....Αλλωστε δεν πάτησα χώμα γιατι ο Γουντυ δεν πατάει απλα ...ιπταται.
Πουλακι μου φανερωθηκες ε; ...εδω μεσα κρυβοσουν και συ;
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
:thinking:
Καλα ο Λευτερης πατησε χωμα;
:UH: Θα εχει να μου το λεει για χρονια!
Ποσες ωρες τον περιμενατε μετα εξω απο το σπηλαιο μεχρι να ανεβει απο την Πορτιτσα;:pointu:
Κακίες..κουμπάρε.Η αιτία που άργησα να βγώ απο την Πορτίτσα ηταν οτι λογω...ιδεολογικών πεποιθήσεων αντι να στριψω δεξιά για το χωριο πήγα αριστέρα και χάθηκα...Ξέρεις εσυ απο χασιματα....Αλλωστε δεν πάτησα χώμα γιατι ο Γουντυ δεν πατάει απλα ...ιπταται.[/quote]
Α χα χα χα χα χα δεν υπάρχεις Λεφτ ! :pointu:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Ειστε ωραιοι!!!

Aν ειναι ετσι τα παππουδια, τυφλα να 'χουνε οι νεοι !


p.s.
Οταν πρεπει να κανετε δεξια να λετε "απο εκει" ωστε να μην χανετε χρονο σε κυκλους!

advphone
 
Top Bottom