Βίκος - Ζαγοροχώρια 4 ολόκληρες μέρες

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Καλησπέρα παίδες, θέλω πληροφορία, και φτιάξιμο πλάνου..... Με ξέρετε ότι όταν πάω κάπου δεν θέλω περάσω ούτε περαστικός ξανά, όχι λόγο μίσους χάχα αλλά λόγο ότι οι διαδικασίες εκδρομών στην ζωή είναι τόσο λίγες στην ζωή του ανθρώπου, που δεν θέλω να αναλώνομαι στα ίδια μέρη.... Οπότε τι μπορώ να γυρίσω για να δω έστω τα βασικά, δεκτή και πεζοπορία έως 4 χλμ, και εκδρομικό με πολλά χλμ και καλό φαΐ και όμορφα χωριά....


Η καλύτερα να το κάνουμε αλλιώς.... Φτιαχτε μου το πρόγραμμα........



Διαμονή μάλλον βραδετο, γιατί δεν υπάρχει τίποτα από δωμάτια, είναι όλα φουλ!!!!


Αξίζει να αφιερώσω μια μέρα για ραφτινγκ η θα χάσω αλλά πράματα....

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το ραφτινγκ είναι εμπειρία ζωής, ιδίως στο πιο καθαρό ποτάμι της Ελλάδας.

Τα υπόλοιπα είναι εύκολα...
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Καλησπέρα παίδες, θέλω πληροφορία, και φτιάξιμο πλάνου..... Με ξέρετε ότι όταν πάω κάπου δεν θέλω περάσω ούτε περαστικός ξανά, όχι λόγο μίσους χάχα αλλά λόγο ότι οι διαδικασίες εκδρομών στην ζωή είναι τόσο λίγες στην ζωή του ανθρώπου, που δεν θέλω να αναλώνομαι στα ίδια μέρη.... Οπότε τι μπορώ να γυρίσω για να δω έστω τα βασικά, δεκτή και πεζοπορία έως 4 χλμ, και εκδρομικό με πολλά χλμ και καλό φαΐ και όμορφα χωριά....


Η καλύτερα να το κάνουμε αλλιώς.... Φτιαχτε μου το πρόγραμμα........



Διαμονή μάλλον βραδετο, γιατί δεν υπάρχει τίποτα από δωμάτια, είναι όλα φουλ!!!!


Αξίζει να αφιερώσω μια μέρα για ραφτινγκ η θα χάσω αλλά πράματα....

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εάν μείνεις Βραδετο, με λίγο περπατημα από το χωριό, ακολουθώντας τις πινακιδες που γράφουν Μπελόη, θα φτάσεις σε ένα από τα πιο εντυπωσιακά σημεία θεας στην Ελλάδα. Ο Βοιδομάτης για ράφτινγκ είναι ευκολο ποταμι αλλά πραγματικά όμορφο. Για φαγητό εάν θέλεις κάτι ξεχωριστό πηγαινε εδώ
Υστερούν λίγο σε συμπεριφορά( είναι λίγο καβαλημμένοι) και ελαφρώς τσιμπημενες τιμές, αλλά αξίζει. Επίσης εδώ με τα 1000

Καταπληκτικό περπατημα επίσης αυτό εδώ. Ευκολο και σηματοδοτημένο

Δεν ξέρω ποσο του περπατηματος είσαι, βάζω μια ακόμη διαδρομή που αν την κανεις θα την θυμάσαι για παντα

 
Τελευταία επεξεργασία:

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Tου Αγίου πνεύματος, με μηχανή φυσικά!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
tiger 955i-gs 1200
Tου Αγίου πνεύματος, με μηχανή φυσικά!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τρεις ωραιες διαδρομες με ομορφα πραγματα να δεις παντου.Φαγητο καφεδες οπου σου κανει κλικ.Στην τριτη σε περναω απο Γιαννενα για καφεδακι αν εχεις χρονο.




Ραφτινγκ ναι να κανεις.Ευκολη "πιστα",ωραια εμπειρια και δεν θα σου φαει ολη την μερα.Πες μου αν θες να σου δωσω τηλεφωνο του Αχιλλεα που ειναι το αντικειμενο του.

Το Βραδετο δεν ειναι ιδανικο γιατι το ανεβοκατεβασμα απο ενα σημειο και μετα θα ειναι βαρετο.Αν βρεις κατι στο Τσεπελοβο πιστευω οτι θα σε βολευε περισσοτερο.

Κανε αν θες και ενα τηλεφωνο εδω:Radio zagori ΤΗΛ: 26530 81300 ΚΙΝΗΤΟ: 6945 380202 (Κα Ιουλια).Διπλα στο ξενοδοχειο εχει εναν πολυ ωραιο ξενωνα.

Αν χρειαστεις κατι αλλο στην διαθεση σου.Το τηλ μου ειναι στο προφιλ.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Τρεις ωραιες διαδρομες με ομορφα πραγματα να δεις παντου.Φαγητο καφεδες οπου σου κανει κλικ.Στην τριτη σε περναω απο Γιαννενα για καφεδακι αν εχεις χρονο.




Ραφτινγκ ναι να κανεις.Ευκολη "πιστα",ωραια εμπειρια και δεν θα σου φαει ολη την μερα.Πες μου αν θες να σου δωσω τηλεφωνο του Αχιλλεα που ειναι το αντικειμενο του.

Το Βραδετο δεν ειναι ιδανικο γιατι το ανεβοκατεβασμα απο ενα σημειο και μετα θα ειναι βαρετο.Αν βρεις κατι στο Τσεπελοβο πιστευω οτι θα σε βολευε περισσοτερο.

Κανε αν θες και ενα τηλεφωνο εδω:Radio zagori ΤΗΛ: 26530 81300 ΚΙΝΗΤΟ: 6945 380202 (Κα Ιουλια).Διπλα στο ξενοδοχειο εχει εναν πολυ ωραιο ξενωνα.

Αν χρειαστεις κατι αλλο στην διαθεση σου.Το τηλ μου ειναι στο προφιλ.


Tελεια , σε ευχαριστω πολυ , μου εφτιαξες ακριβως προγραμμα!!!!! Πιστευεις οτι συνορα πρεπει να ανεβουμε ε;;;; Θα κλεισω βραδετο λογικα , γιατι πρεπει να ναι ωραια για βραδινη χαλαρωση!!!
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
tiger 955i-gs 1200
Tελεια , σε ευχαριστω πολυ , μου εφτιαξες ακριβως προγραμμα!!!!! Πιστευεις οτι συνορα πρεπει να ανεβουμε ε;;;; Θα κλεισω βραδετο λογικα , γιατι πρεπει να ναι ωραια για βραδινη χαλαρωση!!!
Να κανεις τι στα συνορα?Εκτος και αν εννοεις να βγαλεις κανενα εξτρα χιλιομετρο.Αν θες σου βγαζω και απο εκει ενα.

Βραδετο αν δεν δεν σε πειραζει το πανω κατω ειναι οτι καλυτερο.Αν οντως θες να ηρεμησεις μακρια απο το καφενειο.Ερποντας θα πηγαινεις για υπνο.:secret:
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Να κανεις τι στα συνορα?Εκτος και αν εννοεις να βγαλεις κανενα εξτρα χιλιομετρο.Αν θες σου βγαζω και απο εκει ενα.

Βραδετο αν δεν δεν σε πειραζει το πανω κατω ειναι οτι καλυτερο.Αν οντως θες να ηρεμησεις μακρια απο το καφενειο.Ερποντας θα πηγαινεις για υπνο.:secret:
Μου έβαλες και τα χωριά στα σύνορα γιαυτό σε ρωτάω!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
tiger 955i-gs 1200
Μου έβαλες και τα χωριά στα σύνορα γιαυτό σε ρωτάω!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Νομιζα οτι ηθελες και αλλα.

Ναι νομιζω οτι ενα περασμα και απο εκει δεν θα ειναι ασχημο.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Νομιζα οτι ηθελες και αλλα.

Ναι νομιζω οτι ενα περασμα και απο εκει δεν θα ειναι ασχημο.
Γιατί με το μυαλό σου τι άλλο μπορεί να προσθέσεις;;;; υπάρχει και κάνα ανοικτό χωμάτινο ασφάλτινο πέρασμα;;; έτσι για την εμπειρία;;;;

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Μην του βαζετε αλλα...
Ερωτευμενο αγορι ειναι..
Πρεπει να βρεθει χρονος για τη κοπελα...αλλιως θα εχουμε δραματα...!!!!
Νομίζεις πέτραν, εγώ ξεκαθαριστηκα χθες βράδυ, αν δεν δω 2500χλμ Αθήνα δεν γυρνάω.......







Τελικά κοιμήθηκα στην σκηνή, άνετα ήταν!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
tiger 955i-gs 1200
Γιατί με το μυαλό σου τι άλλο μπορεί να προσθέσεις;;;; υπάρχει και κάνα ανοικτό χωμάτινο ασφάλτινο πέρασμα;;; έτσι για την εμπειρία;;;;

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Το απογευμα.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Το απογευμα.
Ευχαριστώ για τον χρόνο σου, φαίνετε ότι ξέρεις πολύ καλά την περιοχή.....

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom