Βίκος - Ζαγοροχώρια 4 ολόκληρες μέρες

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
tiger 955i-gs 1200
Αλλες δυο καλες διαδρομες ειναι και οι παρακατω.Στην πρωτη αν θες χωμα ανεβαινεις Αετομιλιτσα και ρωτας πως πας απ χωμα στην λιμνη Μουτσαλα και απο εκει στο χωριο Γραμμο

Vradeto to Tymphaea

Vradeto to Ioannina


Οι διαδρομες ειναι παρα πολλες και θελει μια μερα να ανεβαζω.Αν εχεις χρονο και ορεξη για χιλιομετρα και ενα περασμα απο Τζουμερκα δεν θα ηταν ασχημο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Αλε δυο καλες διαδρομες ειναι και οι παρακατω.Στην πρωτη αν θες χωμα ανεβαινεις Αετομιλιτσα και ρωτας πως πας απ χωμα στην λιμνη Μουτσαλα και απο εκει στο χωριο Γραμμο

Vradeto to Tymphaea

Vradeto to Ioannina


Οι διαδρομες ειναι παρα πολλες και θελει μια μερα να ανεβαζω.Αν εχεις χρονο και ορεξη για χιλιομετρα και ενα περασμα απο Τζουερκα δεν θα ηταν ασχημο.
Τα έχω κάνει αυτά ειμαι χορτάτος, αλλά για γραμμο που λες το είχα δεις σε κάτι βίντεο, ωραία είναι εκεί, έχει πολύ χιλιόμετρο χώμα;;;; πατημένο;

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
tiger 955i-gs 1200
Τα έχω κάνει αυτά ειμαι χορτάτος, αλλά για γραμμο που λες το είχα δεις σε κάτι βίντεο, ωραία είναι εκεί, έχει πολύ χιλιόμετρο χώμα;;;; πατημένο;

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ναι πατημενο.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Για δώσε χιλιόμετρο στο λαό για γραμμο..... Αν και γλυκοκοιτάζω να σοαταλισω μια μέρα στην δράκο λίμνη..... Χιλιόμετρα κάνουμε και άλλες φορές....

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Για δώσε χιλιόμετρο στο λαό για γραμμο..... Αν και γλυκοκοιτάζω να σοαταλισω μια μέρα στην δράκο λίμνη..... Χιλιόμετρα κάνουμε και άλλες φορές....

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Η πεζοπορία για δρακόλιμνη είναι σχετικά βατή, αλλά όχι εύκολη.
Αν ξεκινήσεις από Γραμμουστα είναι αρκετή ώρα, αν ξεκινήσεις από την Στάνη που βρίσκεται γύρω στα 4 - 5 χωμάτινα χλμ μετά το χωριό είναι κανένα διωρακι με γρήγορο περπατημα
Έτσι και αλλιώς αξίζει η αναβαση
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Η πεζοπορία για δρακόλιμνη είναι σχετικά βατή, αλλά όχι εύκολη.
Αν ξεκινήσεις από Γραμμουστα είναι αρκετή ώρα, αν ξεκινήσεις από την Στάνη που βρίσκεται γύρω στα 4 - 5 χωμάτινα χλμ μετά το χωριό είναι κανένα διωρακι με γρήγορο περπατημα
Έτσι και αλλιώς αξίζει η αναβαση
Το πρώτο μέρος που αναφέρεις είναι μέσα από μικρο παπιγκο;;;; και η δεύτερη είναι βάρος χωματόδρομος;;;

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το πρώτο μέρος που αναφέρεις είναι μέσα από μικρο παπιγκο;;;; και η δεύτερη είναι βάρος χωματόδρομος;;;

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μιλάω για την γκιστοβα... Την δρακόλιμνη του Γραμμου
Αυτήν του παπιγκου δεν την πας εύκολα μονοημερο
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Μιλάω για την γκιστοβα... Την δρακόλιμνη του Γραμμου
Αυτήν του παπιγκου δεν την πας εύκολα μονοημερο
Τι πες τώρα συνοριακη δρακόλιμνη;;;; τέλεια είναι, βλέπω έχει χωματόδρομο ακριβώς από κάτω; εσύ που λες ότι τελειωνει ο χωματόδρομος;

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τι πες τώρα συνοριακη δρακόλιμνη;;;; τέλεια είναι, βλέπω έχει χωματόδρομο ακριβώς από κάτω; εσύ που λες ότι τελειωνει ο χωματόδρομος;

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ρίξε μια ματια

 
Top Bottom