Βαση για κινητο

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Να βάλεις τέτοια βάση σε μηχανή των 25.000 Ε.:D
Αν οδηγείς μηχανή 25000 με κράνος από περίπτερο (πολλά τα παραδείγματα) η με κράνος ζελέ wella από το χοντοσεντερ (ακόμα πιο πολλά παραδείγματα) γιατί να έχεις πρόβλημα με την λύση του ποστ; οικονομία, οικολογία, ανακύκλωση, σεβασμός στο περιβάλλον κλπ
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Αν οδηγείς μηχανή 25000 με κράνος από περίπτερο (πολλά τα παραδείγματα) η με κράνος ζελέ wella από το χοντοσεντερ (ακόμα πιο πολλά παραδείγματα) γιατί να έχεις πρόβλημα με την λύση του ποστ; οικονομία, οικολογία, ανακύκλωση, σεβασμός στο περιβάλλον κλπ
Πρόσθεσε και ότι πολλοί με τέτοιες μηχανές πιστολιάζουν διόδια, όχι απο ιδεολογία, αλλά από θέμα κόστους τότε αυτή η βάση εκτός από οικονομική είναι και σούπερ σπέσιαλ επιλογή, για κάτι τέτοιους.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Επανέρχομαι γιατί δοκίμασα τον κινεζοLock σε σκουτερ, με το antivibration αντίγραφο.

Πάρκινσον η συσκευή γιατί το λάστιχο έχει τζόγους... Δεν έχει σχέση με την σταθερότητα του QL.

Αλλά ΟΚ, δουλεύει και για τα λεφτά του λες χαλάλι. Δεν θεωρώ "ασφαλές" για τηλέφωνο να είναι τόσο εύκολο σε "snatch and run" πως το λένε στο χωριό δεν ξέρω, άρπα/τρέχα που είναι εξαιρετικά πιθανό να συμβεί στο κέντρο πόλης αλλά για να πεις έχω φτάσει πολύ κοντά στον προορισμό και θέλω τα τελευταία μέτρα να βλέπω που πάω και όχι απλά "δεξιά σε 50 μέτρα" γιατί έχω κάνει πολλούς κύκλους έτσι :p καλά είναι.
 
Top Bottom