Βασιλης Ορφανος...λιγα λογια για το Dakar

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Αυτό το παλληκάρι, πάντα μου έβγαζε μια καλοσύνη και μια καλοπροαίρετη και θετική αφέλεια.
Φωτίζεται το πρόσωπό του όταν μιλάει για το Dakar, χαίρομαι να τον ακούω και να διαβάζω τις
συνεντεύξεις του. Να είναι καλά, μόνο αυτό !
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Αυτό το παλληκάρι, πάντα μου έβγαζε μια καλοσύνη και μια καλοπροαίρετη και θετική ενέργεια.
Φωτίζεται το πρόσωπό του όταν μιλάει για το Dakar, χαίρομαι να τον ακούω και να διαβάζω τις
συνεντεύξεις του. Να είναι καλά, μόνο αυτό !
+1(σορυ που άλλαξα το αφέλεια με ενέργεια αλλά με εκφράζει περισσότερο :) )
Χωρίς να το ξέρω είμαι σίγουρος ότι δεν έχει πάρει καμία βοήθεια απ'την πολιτεία.Δυστυχώς ο μηχανοκίνητος πρωταθλητισμός είναι πίσω δεκάδες χρόνια στην χώρα μας.
Να τονίσω ότι την χρονιά που κέρδισε στην κατηγορία του, η Honda Γαλλίας είχε κάνει διαφήμιση σε περιοδικά ευχαριστώντας τον,η εδώ αντιπροσωπεία ούτε που ασχολήθηκε με τον άθλο του ..
 
Τελευταία επεξεργασία:

CubMan

Μέλος
Όνομα
Darth Pleguis
Μοτό
Imperial Speeder
Δεν πειράζει που το άλλαξες, το έγραψα έτσι γιατί μου θυμίζει αρκετά εμένα...
Νομίζω ότι ο ακατανόμαστος εδώ τον βοήθησε στον πρώτο αγώνα, μετά μόνο φίλοι
και κάποιοι επιχειρηματίες του χώρου. Όπως και να έχει είναι πολύ συμπαθές παλληκάρι.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Νομίζω ότι είχε βοήθεια από την οικογένεια Βαρδινογιαννη......από κάποιο μέλος που είχε ασχοληθεί με αγώνες, που δυστυχώς έχει φύγει από την ζωή.

Σπουδαίος οδηγός ο Βασίλης.......και με επίπεδο σαν άνθρωπος !
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Απο τον Λουκα Γιαννακουλη του ομιλου Ακτωρ με τον οποιο ειχαν παει μαζι σε ενα ντακαρ τερματισαν κ οι δυο
Δυστυχως ο Λουκας σπορτσμαν των 2 κ 4 τροχων εφυγε σε αγωνα ιστορικων αυτοκινητων οδηγωντας την αγαπημενη του 911RS του '73
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Θυμάμαι πριν πολλά χρόνια, 2004, πουλούσαμε κάποιους οδηγούς του Βασίλη, από μια μοτοπαρέα, μοτοκαφενείο, για να μπορέσει να τρέξει στο ντακάρ. Ήταν πάντοτε ένα φοβερό παιδί, χαμηλών τόνων, που με ενθουσίαζε. Να είσαι καλά φίλε πάντα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Απο τον Λουκα Γιαννακουλη του ομιλου Ακτωρ με τον οποιο ειχαν παει μαζι σε ενα ντακαρ τερματισαν κ οι δυο
Δυστυχως ο Λουκας σπορτσμαν των 2 κ 4 τροχων εφυγε σε αγωνα ιστορικων αυτοκινητων οδηγωντας την αγαπημενη του 911RS του '73
Μπέρδεψα τον Μπομπολα με τον βαρδινογιαννη....:hh:
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Top Bottom