Βιντεο που μας αρεσουν

KosmasKLE

KLEαρχος
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Kosmas
Μοτό
KLE 500
Βρες ένα ήσυχο μέρος (Βαρυμπόμπη ας πούμε) πάρε τα μέτρα προστασίας σου και κάνε καμιά δεκαριά περάσματα από ισάδια. Θα εκπλαγείς αν συγκρίνεις το πρώτο πέρασμα με το δέκατο... Άλλωστε κι αυτός στο βίντεο αυτό κάνει....
Την αρχή την έχω κάνει εδώ αλλά ο κορονοιός μας έκοψε την φόρα.
Όταν με το καλό το ξεπεράσουμε και αυτό έφυγα για στολή και μπότες και βουρ για Ελάφι Βαρυμπόμπης όπως εδώ.;)



Από προσωπική εμπειρία, το KLE, επειδή είναι λεπτό και σχετικά ελαφρύ σε σχέση με άλλα της κατηγορίας, με προσοχή στο χαμηλό ύψος, αλλά έχοντας εξαιρετική ποδιά, αντίστοιχη με αυτή που χρειάζεται να βάζουν σαν aftermarket στα σύγχρονα adve κάνει θαύματα στο χώμα. Αν αλλάξεις ελατήρια εμπρός και λίγο πιο χοντρά λάδια και άλλο ελατήριο η ιδανικά άλλο αμορτισέρ, τότε ...
Για την ποδιά του δικού μου έχω ένα θέμα το οποίο πρέπει να λύσω άμεσα όπως αναφέρω και εδώ.
Όσο για τις αναρτήσεις του KLE τα έχουμε πεί και εδώ.
 

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Δυσκολες εποχές για όλους αλλα για τους ταξιδιώτες έχουν έρθει τα πάνω κάτω...



 
Τελευταία επεξεργασία:

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Με σερπας η χωρίς, χρειάζεται τεράστια θέληση για κάτι τέτοιο.


Απίστευτη αποστολή . Χθες έβλεπα και την αποστολή της επόμενης χρονιάς !
Αξίζει να αφιερώσει κάποιος χρόνο να χαζέψει τα βουνά ! Το πάθος και την επίμονη να ταξιδεύει κάποιος για να κάνει τα όνειρά του!

 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Mπορει καποιος να μου πει που βρισκεται η γεφυρα στο 02:35?
Εχω παει αλλα δεν μπορω να θυμηθω σε ποιο σημειο στον χαρτη ειναι.....
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Mπορει καποιος να μου πει που βρισκεται η γεφυρα στο 02:35?
Εχω παει αλλα δεν μπορω να θυμηθω σε ποιο σημειο στον χαρτη ειναι.....
Απανταω στον εαυτο μου!!! Γεφυρα στενου κοντα στον Φενεο.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Σύμφωνα με τα νέα μέτρα της κυβέρνησης, αυτή θα είναι η αντιμετώπιση της αστυνομίας στους μοτοσυκλετιστες τους οποίους συλλαμβανουν να οδηγούν τη μοτοσυκλέτα τους χωρίς βεβαίωση μετακίνησης.

 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Ενα βιντεο απο την εποχη των Νεάντερταλ που ανεβασε καποιος φιλος απο την Θεσνικη στον σωληνα. Να χορτασει το ματι σας XR- IT- XT 550!!!-KL-DT-H6 και πολλα ακομα. Επισης προσεξτε τα καλοκαιρινα ρουχα που φορουσαμε τα καλοκαιρια στα 80ς αλλα και τα καπελακια Marlboro ( ρε πστ μου σχεδον τα ειχα ξεχασει) ενα εκ των οποιων φορεσα και εγω σε καποιο Acropolis οταν μας τα μοιρασε ο σπονσορας και δεν βγηκε το καλοκαιρι εκεινο απο το κεφαλι μου.

 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
πολύ με αρέσουν αυτά τα βίντεο που σε 2 σαμάρια (και όχι τεράστια) χωράνε όλη την προίκα τους!!!
(το πόσο κοστίζει η προίκα είναι άλλη κουβέντα βέβαια....)

 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Aπό τα αγαπημένα. Μουσική otis mc donald. Προσέξτε το R συμπεριφορά αναρτήσεων στο 0,49 (σαν να είναι βιδωμένο κάτω)

 
Top Bottom