Βιντεο που μας αρεσουν

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Εσύ να τα βλέπεις αυτά....

Το βιντεάκι το έχω δει και αν θυμάμαι καλά υπάρχει και άλλο πιο πλούσιο. Αφορά ταξίδι που έκανε μαζί με τον πατέρα του ο οποίος οδηγούσε πρώτη φορά χωμάτινα (ελπίζω να μη το μπερδεύω με άλλο)
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Εσύ να τα βλέπεις αυτά....
Τι να το δω αφού εγώ το έβαλα :p.
Επειδή κατάλαβα που το πας:happy: είμαι από αυτούς που επιμένουν ότι δεν έχει σημασία τι καβαλάς αλλά τι κάνεις μ'αυτό που καβαλάς(δεν μπήκε τυχαία αυτό το βίντεο ...)
Και επίσης είμαι της άποψης όσο περνάνε τα χρόνια πρέπει να ελαφραίνουν τα μηχανάκια,ίσως κάποια στιγμή μπορεί να καταλήξω και με 50αράκι(τα 150cc του βίντεο θα'ναι πολλά :D).
Αλλά μην ξεφεύγουμε απ'το παρόν θέμα που αφορά βίντεο που μας αρέσουν.
 
Reactions: STF

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Τι να το δω αφού εγώ το έβαλα :p.
Επειδή κατάλαβα που το πας:happy: είμαι από αυτούς που επιμένουν ότι δεν έχει σημασία τι καβαλάς αλλά τι κάνεις μ'αυτό που καβαλάς(δεν μπήκε τυχαία αυτό το βίντεο ...)
Και επίσης είμαι της άποψης όσο περνάνε τα χρόνια πρέπει να ελαφραίνουν τα μηχανάκια,ίσως κάποια στιγμή μπορεί να καταλήξω και με 50αράκι(τα 150cc του βίντεο θα'ναι πολλά :D).
Αλλά μην ξεφεύγουμε απ'το παρόν θέμα που αφορά βίντεο που μας αρέσουν.
Έχεις δίκιο ρε φίλε και με κάνεις και χαμογελάω! Είσαι νιάτο ακόμη και δικαιούσαι γκάχια και ροπές. Μη κοιτάς εμένα που είmαι γεροκουλάδι!
Εγώ nα ξέρεις, σε καμαρώνω!

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Ο Παναγιώτης Ντεντάκης, μοτοσυκλετιστής και επιχειρηματίας από τα Φαλάσαρνα στα Χανιά, δημιούργησε την “αμφίβια μοτοσυκλέτα”, μία μηχανή που ταξιδεύει στη γη και στη θάλασσα. Σύμφωνα με τον ίδιο και στο κείμενο που συνοδεύει το βίντεο που ανέβασε, είναι η 2η αμφίβια μηχανή παγκοσμίως (η πρώτη δημιουργία του Robbie Madisson με την υποστήριξη μεγάλων εταιρειών). Το σχέδιο για την Ελληνική Αμφίβια Μηχανή, δημιουργήθηκε και πραγματώθηκε από τον ίδιο τον αναβάτη της μηχανής, δίχως υποστήριξη από χορηγούς και εταιρείας παρά μόνο της δικής του εταιρείας “Φρουτολαχανική Κρήτης”, αναφέρει σε σχετικό μήνυμά του.
Πηγή

 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Μας πρήξατε οι Αφρικάνοι με τις προστατευτικές μπάρες. Ορίστε, ζηλέψτε τώρα (η λύση έρχεται από τη Ιαπωνική αστυνομία) :D








Επίσης βρήκα και άλλο ένα βίντεο από Ιαπωνία... όσοι θαυμάζετε τους RED ARROWS θα το κατά ευχαριστηθείτε χα, χα, χα! (για SouTzukia μου φαίνονται)

 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Επίσης βρήκα και άλλο ένα βίντεο από Ιαπωνία... όσοι θαυμάζετε τους RED ARROWS θα το κατά ευχαριστηθείτε χα, χα, χα! (για SouTzukia μου φαίνονται)
Εγω είμαι θαυμαστής των Purple Helmets :wacky:
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Ρε είναι για δέσιμο!!!!!!
:hh:
Ωρε μλκ !!:eek:
Τι ' τουτοι? o_O
Απιστευτοι!
:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
Εξωφρενικοί όπως και τα παπιοεντούρο που καβαλάνε.Είναι από το Isle of Man..Ίσως από εκει να πηγάζει η 'τρέλα' τους.



Αυτό το βίντεο ήθελα να βάλω στο προηγούμενο ποστ αλλά δεν το έβρισκα και έβαλα άλλο.
 
Top Bottom