Βιντεο που μας αρεσουν

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πάντως του αξίζει ένα μπράβο, θέλει να γνωρίσει καλύτερα αυτό που σύντομα θα τον σκεπάσει, να μπει σε οικείο περιβάλλον.

edit/προσθήκη:
Πατέρας φίλου κάνει κηπουρικές εργασίες. Σκύβει και όπως σηκώνεται χτυπάει κεφάλι σε κλαδί. Δεν δίνει σημασία.
Μέρες μετά αρχίζει και έχει ενοχλήσεις, long story short του λένε πεθαίνεις από όγκο στον εγκέφαλο στο νοσοκομείο επαρχίας που πήγε. Ο όγκος ήταν αιμάτωμα από το χτύπημα στο κλαδί, έκανε επέμβαση Αθήνα και όλα καλά πλέον. Του είπαν ότι από μιά ηλικία και μετά (πάνω από 70 και αυτός, δεν ξέρω ακριβώς πόσο) ο εγκέφαλος συρρικνώνεται και επειδή έχει αρκετό free play κάθε χτύπημα στο κεφάλι μπορεί να αποβεί μοιραίο. Πλάκα έχει να δοκιμάζεις "τα πάντα" αλλά ναι, ΟΚ, παιδί με την κανονική έννοια της φυσιολογίας είναι κάποιος μία φορά μόνο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Πάντως του αξίζει ένα μπράβο, θέλει να γνωρίσει καλύτερα αυτό που σύντομα θα τον σκεπάσει, να μπει σε οικείο περιβάλλον.

edit/προσθήκη:
Πατέρας φίλου κάνει κηπουρικές εργασίες. Σκύβει και όπως σηκώνεται χτυπάει κεφάλι σε κλαδί. Δεν δίνει σημασία.
Μέρες μετά αρχίζει και έχει ενοχλήσεις, long story short του λένε πεθαίνεις από όγκο στον εγκέφαλο στο νοσοκομείο επαρχίας που πήγε. Ο όγκος ήταν αιμάτωμα από το χτύπημα στο κλαδί, έκανε επέμβαση Αθήνα και όλα καλά πλέον. Του είπαν ότι από μιά ηλικία και μετά (πάνω από 70 και αυτός, δεν ξέρω ακριβώς πόσο) ο εγκέφαλος συρρικνώνεται και επειδή έχει αρκετό free play κάθε χτύπημα στο κεφάλι μπορεί να αποβεί μοιραίο. Πλάκα έχει να δοκιμάζεις "τα πάντα" αλλά ναι, ΟΚ, παιδί με την κανονική έννοια της φυσιολογίας είναι κάποιος μία φορά μόνο.
Κι ο δικος μου ,καπως ετσι,ειχε αιματοουρια,στην αρχη επειδη το χτυπημα ηταν δεξια νομισαμε οτι ηταν απλο αιματωμα,για την ιστορια βρεθηκε ογκος στο δεξι νεφρο το οποιο θα τον "επαιρνε"κιολας ,γιατι πονο δεν δινει .
Αφαιρεθηκε εξπρες (ολο οργανο γιατι ηταν εκτεταμενος και παρ'ολιγον να παει και διπλα )
Τωρα ,εδω και 3 χρονια δουλευει........μονοκυλινδρος ,με τα οποια προβληματακια ,αλλα ζωντανος.
 

N-gin76

KLEgend
Περιοχή
Κόκκινος Μύλος, Αχαρνές
Όνομα
Νίκος
Μοτό
KLE 500 '01
Όταν ένας εντουράς πιάνει στα χέρια του ένα KLE 500!!o_O
Προσωπικά θέλω πάνω από δύο φούρνους ...καρβέλια για να μάθω να πηγαίνω έτσι το δικό μου στο χώμα.:rolleyes:
Φίλε Κοσμά, από προσωπική εμπειρία στη βόλτα που βγήκαμε παρέα, πίστεψέ με, δεν υστερείς από τον τύπο του βίντεο. Μη σου πω είσαι και καλύτερος.:yew:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τελευταία επεξεργασία:

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
IZH Planet Sport 350 / πορτοκαλί όνειρο / enduro / θείος Zhorik στο δάσος (η μετάφραση)
μεγάλο μουρλοκομείο ο θείος και το πορτοκαλί όνειρο τα σπάει:yew:
Τι κάνει το τρελοκομείο...!!!:roflmao:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ειδαμε προχτες Τσαρλι και Γιουαν στην Κολομβια. Χασμουρητο.

Τωρα, ενας αληθινος θεουλης. Οχημα, σχολιασμος, δεν εχω λογια. Λατρεψα.


 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
IZH Planet Sport 350 / πορτοκαλί όνειρο / enduro / θείος Zhorik στο δάσος (η μετάφραση)
μεγάλο μουρλοκομείο ο θείος και το πορτοκαλί όνειρο τα σπάει:yew:
Ωωωω ότι και να είναι αυτό το πορτοκαλί πράμα φαίνεται να έχει γκάζι, και ο ψηλός σίγουρα έχει χέρια :D
 
Top Bottom