Βιντεο που μας αρεσουν

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κάποιο λάθος έχει ο σύνδεσμος Νίκο.
Καλύτερα... Προσπαθούν να κάνουν enduro κάποιοι νορμάλ τύποι και πετάγεται ο βλαμμένος ο τζαρβις και πετάει από πάνω τους
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Καλύτερα... Προσπαθούν να κάνουν enduro κάποιοι νορμάλ τύποι και πετάγεται ο βλαμμένος ο τζαρβις και πετάει από πάνω τους
Ο άλλος παίζει και να παράτησε το άθλημα μετά από αυτό :laugh::roflmao:
 

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Τα είχα δει πριν πολλά χρόνια, τα έχασα και τα έψαχνα απεγνωσμένα... (ας όψεται η αναβαθμισένη αναζήτηση του youtube ^%$%^#...)
Μετά από 9 χρόνια μου το έβγαλε στα προτεινόμενα...

Ο ΧΑΜΟΣ

 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Τα είχα δει πριν πολλά χρόνια, τα έχασα και τα έψαχνα απεγνωσμένα... (ας όψεται η αναβαθμισένη αναζήτηση του youtube ^%$%^#...)
Μετά από 9 χρόνια μου το έβγαλε στα προτεινόμενα...

Ο ΧΑΜΟΣ

Αυτό είναι..... διασκέδαση;;; :thumbsdown:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Βγήκε στην ροή και χαζεύω αυτό που θα είχαμε κάνει με μηχανάκια πέρυσι, αν δεν συνουσιαζόταν ο Ζευς με νυχτερίδες γιατί ζήλεψε τον Όζι και με παγκολίνους γιατί... δεν έχει αφήσει και τίποτα που να μην τον βάλει. Να κρατάμε ένα τόσο δα μικρούλι καλαθάκι για φετ.... όχι, εντάξει, αστειεύομαι, του χρόνου αν δεν έχουν έρθει εξωγήινοι, μετεωρίτες, δεν τελειώσει το επόμενο ημερολόγιο των Ίνκα, δεν γίνει η αποκάλυψη του Ιωάννη, δεν μιλάμε Τούρκικα, δεν βγουν οι γουόκιν ντεντΖ, υπάρχει όριο στο τι μπορεί να συμβεί, όχι.

 

N-gin76

KLEgend
Περιοχή
Κόκκινος Μύλος, Αχαρνές
Όνομα
Νίκος
Μοτό
KLE 500 '01
Βγήκε στην ροή και χαζεύω αυτό που θα είχαμε κάνει με μηχανάκια πέρυσι, αν δεν συνουσιαζόταν ο Ζευς με νυχτερίδες γιατί ζήλεψε τον Όζι και με παγκολίνους γιατί... δεν έχει αφήσει και τίποτα που να μην τον βάλει. Να κρατάμε ένα τόσο δα μικρούλι καλαθάκι για φετ.... όχι, εντάξει, αστειεύομαι, του χρόνου αν δεν έχουν έρθει εξωγήινοι, μετεωρίτες, δεν τελειώσει το επόμενο ημερολόγιο των Ίνκα, δεν γίνει η αποκάλυψη του Ιωάννη, δεν μιλάμε Τούρκικα, δεν βγουν οι γουόκιν ντεντΖ, υπάρχει όριο στο τι μπορεί να συμβεί, όχι.

Θεούλης. :ha
Καλημέρα
 

alfa7

for Life
Περιοχή
Χανιά,Κρήτης / Μαρούσι
Όνομα
Στέλιος
Μοτό
R1250GS F800GS X-ADV 690enduro XTX660 CRF450 CB50
Οι υπότιτλοι απο τον φίλο Γιώργο


Γυναίκα μόνη στο πουθενά με 125αρακι....και μεις με τόσα κυβικά και τόσο τέλειες ADV/μοτό, καθόμαστε και βλέπουμε.... μια Κυρία με @ρ@@@ πιο μεγάλα από όλους μας...respect

R.E.H. απίθανο βίντεο, μπράβο.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Παιδιά λέω αν μας επιτρέψει η αφέντρα Αγκέλα να συνταξιοδοτηθούμε και εμείς στα 72 μας, να πάρουμε τα 380 της εθνικής σύνταξης και να πάμε μιά τσάρκα στον πλανήτη. Μην μου πείτε δεν γίνεται, οι Ευρωπαίοι συνταξιούχοι μιά χαρά το κάνουν. Εξαιρετική η κυρία όντως και πέραν της πλάκας (ή και της πίκρας για τα μελλούμενα), από τους αρκετούς ηλικιωμένους που αντί να σαπίσουν στο γηροκομείο γυρνούσαν τον κόσμο. Post Covid δεν ξέρω τι θα είναι εφικτό.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Παιδιά λέω αν μας επιτρέψει η αφέντρα Αγκέλα να συνταξιοδοτηθούμε και εμείς στα 72 μας, να πάρουμε τα 380 της εθνικής σύνταξης και να πάμε μιά τσάρκα στον πλανήτη. Μην μου πείτε δεν γίνεται, οι Ευρωπαίοι συνταξιούχοι μιά χαρά το κάνουν. Εξαιρετική η κυρία όντως και πέραν της πλάκας (ή και της πίκρας για τα μελλούμενα), από τους αρκετούς ηλικιωμένους που αντί να σαπίσουν στο γηροκομείο γυρνούσαν τον κόσμο. Post Covid δεν ξέρω τι θα είναι εφικτό.
Έχεις ελπίδα ότι θα πάρεις σύνταξη, η οποία θα είναι ικανή να σε ζήσει?
Ο δικός μου στόχος είναι αν είμαι τυχερος, να πεθάνω με το μυστρι στο χέρι...
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Τα αποτελέσματα μιας σόλο βόλτας.... διδακτικό.
Παρακολουθώ τα βίντεο του τους τελευταίους 3 μήνες και πηγαίνει σε απίστευτα μέρη αλλά το σημερινό ήταν λίγο... άουτς!

 

N-gin76

KLEgend
Περιοχή
Κόκκινος Μύλος, Αχαρνές
Όνομα
Νίκος
Μοτό
KLE 500 '01
Τα αποτελέσματα μιας σόλο βόλτας.... διδακτικό.
Παρακολουθώ τα βίντεο του τους τελευταίους 3 μήνες και πηγαίνει σε απίστευτα μέρη αλλά το σημερινό ήταν λίγο... άουτς!

Πόσο σωτήρια η μίζα;
:hlb:

Και παλιά λέγαμε: μίζα;...10kg πάνω;... φλώροι και τέτοια :secret:


ΥΓ. άρχισα να τον παρακολουθώ και'γω τον τύπο, αξίζει:ok:
 
Reactions: STF
Top Bottom