Βιντεο που μας αρεσουν

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Τον Teapotone τον άκουσα πρώτη φορά από τον amyroukai . Είναι ένας συμπαθής Σκωτσέζος, πρώην μπάτσος που άφησε την στολή και πλέον κάνει αυτό που αγαπά περισσότερο. Καβαλάει μοτοσυκλέτες και φτιάχνει βίντεο για αυτό.

Αλλά το θέμα μου δεν είναι τόσο αυτό, εξάλλου για την ιστορία του μπορεί να πει περισσότερα ο Γιάννης που την έχει παρακολουθήσει καλύτερα.

Το θέμα μου είναι αυτό το βίντεο! Και είναι γιατί μου θύμησε όλα αυτά που μου, και μας έχουν λείψει.
Αφορά ένα event μοτοσυκλέτας 1000 μίλια σε 24 ώρες και βασικά μου θύμησε πάρα πολύ 36ωρο!
Τα πολλά χιλιόμετρα, την αίσθηση στην αναχώρηση, την ταλαιπωρία, την βροχή (καλά σε αυτό οι Άγγλοι δεν παίζονται :laugh::roflmao:) τα πειράγματα στις στάσεις στα κοντρόλ και στο φαγητό, τα κατάκοπα αλλά ευτυχισμένα πρόσωπα το βράδι στην διανυκτέρευση.

Όλο αυτό το κλίμα που έχουν οι μεγάλες βόλτες είτε είναι μια ημερήσια 600χλμ είτε ένα σκ με δυο φίλους, είτε ένα 36ωρο με 200 ακόμα μουρλούς που σταματούν μόνο για κατούρημα και βενζίνη για να βγει η διαδρομή και που μέχρι χθες δεν σε σύνδεε τίποτα μαζί τους μα τώρα νιώθεις ότι είστε μια μεγάλη παρέα .
Πόσο μα πόσο πολύ μου έχει λείψει όλο αυτό το πανήγυρι

 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Από τότε που βγαίναμε και καμιά σοβαρή βόλτα... :p
Στην Ραψάνη πριν από μερικά χρόνια σε μια ζόρικη βόλτα η οποία ολοκληρώθηκε επιτυχώς με κομμένα χέρια και στραβό τιμόνι...:laugh:
Το βίντεο δανεικό...;)

 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Σπίτσλες που λεν και στο χωριό μου
Αυτή είναι μετατροπή:hlb:!!!!!
Και ο θόρυβος της εξάτμισης..... δεν υπάρχει :ok:!!!!! Το ξανά έπαιξα δυο φορές, με ότι ηχεία μπορούσα να συνδέσω επανω!
Ναι, δεν μας την έπεσαν οι γείτονες... μάλλον «σκιάχτηκαν» λιγάκι, αλλά εγώ «φτιάχτηκα» τέρμα!!!!!!!!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
GSXR για χωμα
Harley για στροφες
Το επομενο θα'ναι ΚΤΜ για delivery ?
GS για ταχυδρομους ?
Μήτσε μόνο για το τέταρτο δεν έχω φωτογραφία...


" Άμα περισσεύουν βίδες ξαναλύσε το μοτέρ σου..."
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Μήτσε μόνο για το τέταρτο δεν έχω φωτογραφία...


" Άμα περισσεύουν βίδες ξαναλύσε το μοτέρ σου..."
"Στάλθηκε, αρα οι βιδες που λειπουν δεν ειναι δικες μου"
:ha
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Ο Harry Metcalfe εχει ξεκινησει ενα αφιερωμα στις "πολιτικες" εκδοσεις των ιστορικων ντακαρισιων μηχανακιων που ετρεξαν και μερικα κερδισαν το Ντακαρ.

Η σειρα συνεχιζεται.




 
Top Bottom