Βιντεο που μας αρεσουν

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το βίντεο δεν έχει κάτι εξτριμ... Αλλά έχει μήνυμα "καθησυχαστικο" για όσους πέρασαν ατύχημα και μπλοκάρουν, συμβαίνει σε όλους. Μου αρέσουν αυτά τα comeback stories, big softie. Θα μπορούσε η κυρία να κάτσει σπίτι να πλέκει, αλλά όχι.


Έχει και ένα μήνυμα ακόμα, αν δεν δώσεις σημασία στην ανάρτηση σου... Θα σου κάνει την ζωή δύσκολη.


 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Το βίντεο δεν έχει κάτι εξτριμ... Αλλά έχει μήνυμα "καθησυχαστικο" για όσους πέρασαν ατύχημα και μπλοκάρουν, συμβαίνει σε όλους. Μου αρέσουν αυτά τα comeback stories, big softie. Θα μπορούσε η κυρία να κάτσει σπίτι να πλέκει, αλλά όχι.


Έχει και ένα μήνυμα ακόμα, αν δεν δώσεις σημασία στην ανάρτηση σου... Θα σου κάνει την ζωή δύσκολη.


Αναρτήσεις; sag; Πφφφ μαύρη μαγεία! Ποιος νοιάζεται για αυτά…
Αν έχω κάνει ντιμπέιτ με ξεροκέφαλους φίλους και μη για αυτά. Τέλος πάντων βρηκα ευκαιρία να βγάλω τον πόνο μου και εγώ.
Ωραίο βίντεο Γιάννη, thx for sharing
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αναρτήσεις; sag; Πφφφ μαύρη μαγεία! Ποιος νοιάζεται για αυτά…
Αν έχω κάνει ντιμπέιτ με ξεροκέφαλους φίλους και μη για αυτά. Τέλος πάντων βρηκα ευκαιρία να βγάλω τον πόνο μου και εγώ.
Ωραίο βίντεο Γιάννη, thx for sharing
Το βίντεο με τον τύπο που πέφτει με το mt800 και το tiger της κυρίας στο χαντάκι έχουν να πουν για το θέμα αλλά όπως λες στου κουφού την πόρτα (ή και του λάθος ανθρώπου όπως εξήγησε ο Βαγγέλης σε άλλο νήμα...)
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τον παρακολουθώ κάποια χρόνια, με κουράζει η αφήγηση μπόρατ, μηδέν προσπάθεια στα αγγλικά του ο άτιμος. Η προσέγγιση του στο θέμα είναι πάντα της πρακτικής πλευράς με το λιγότερο κόστος, λογικό λόγω καταγωγής από φτωχή χώρα. Το ότι ζούμε στην εποχή που πρέπει πριν από οτιδήποτε άλλο να ζητήσει συγγνώμη γιατί η άποψη του για τις απαραίτητες μετατροπές θα κάνει μερικές entitled χιονονιφάδες να λιώσουν και να θυμώσουν είναι λυπηρό.
 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Άλλο ένα κορυφαίο βίντεο από τον μέντορα στο πνεύμα των ημερών. Γιατί το ατσάλι στις μοτοσυκλέτες είναι καλύτερο τόσο από το αλουμίνιο, το τιτάνιο και το ανθρακόνημα.

 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πάρτε και την συνέχεια... Δεν μπορώ να το χαρώ τώρα γιατί είμαι στο δρόμο αναμονή από δουλειά σε δουλειά αλλά να γιατί ακουστικά και βάση. Βαριέσαι στην κίνηση; in vehicle entertainment. Και στο μηχανάκι :p


 

VISION

Μέλος
Όνομα
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 1090
Τον τύπο τον λατρευω
Αλλά πάντα θα μου μείνει η απορία εάν ''τραβάει'' μόνος του η έχει υποστήριξη.
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Τον τύπο τον λατρευω
Αλλά πάντα θα μου μείνει η απορία εάν ''τραβάει'' μόνος του η έχει υποστήριξη.
Απ'όσο έχω καταλάβει παραγωγή,κάμερες,editing κλπ τα κάνει ο ίδιος .
Οικονομική και υλική υποστήριξη έχει από διάφορους χορηγούς αλλά το αποτέλεσμα που βγάζει στα βίντεο είναι εντυπωσιακό και αρκετές φορές αυθεντικό (όπως πχ το παραπάνω ταξίδι με την γριά Αφρικάνα) και παλαιότερα αυτό
 
Top Bottom