Βιντεο που μας αρεσουν

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Για οσους δεν τα εχουν δει, το Mondo Enduro και η συνεχεια του , το Terra Circa ειναι η επιτομη των RTW documentaries. Πολυ πιο πριν απο τους ΜακΓκρεγκορ/Μπουρμαν, με μηδαμινο μπατζετ και με ταπεινα DR350 γυρισαν τον κοσμο... Ψαξτε να τα βρειτε, αξιζουν καθε λεπτο.

 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Κάποιοι άνθρωποι απλά κάνουν αυτό που γουστάρουν...

 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Κάποιοι άνθρωποι απλά κάνουν αυτό που γουστάρουν...

O Brendon (το παιδι με το μουσακι που κανει την επεξηγηση απο το 1.50 και μετα) ειναι γαμω τα παιδια! Εχει ενα 1190 και του εχει πιει το αιμα!

Ειχε φτιαξει βασεις ενισχυσης μονος του για τη μασκα/φερινγκ του 1190 και μου εστειλε τα σχεδια να τις κοψω εδω μονος μου χωρις καμια χρεωση...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Τι ταλέντο είσαι ρε φουστη μου..

 

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Τι ταλέντο είσαι ρε φουστη μου..

Δε χορταίνεις να τον χαζεύεις πραγματικα!
Εκτός από το τεράστιο ταλέντο και την αντίληψή του, το επίπεδο αυτό μόνο μέσα από τις βάσεις της "trial" προπόνησης εξελίσσεται...

 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Δε χορταίνεις να τον χαζεύεις πραγματικα!
Εκτός από το τεράστιο ταλέντο και την αντίληψή του, το επίπεδο αυτό μόνο μέσα από τις βάσεις της "trial" προπόνησης εξελίσσεται...

Πολύ σωστα.
Νομίζω ότι είναι ξεχωριστός αθλητής / δάσκαλος δεδομένου ότι είναι εξαιρετικά ταπεινός και προσγειωμένος.

Ειχα την τύχη να κάνω βόλτα μαζί του στα Γεράνια την Παρασκευή και βλέποντας τον απλά καταλαβαίνεις τι μπορεί να κάνει μια μοτοσυκλέτα.

Καθησα μια στιγμή στη βόλτα και έφερα στο μυαλό μου κουβέντες δικές μας εδώ, που κάναμε αντίλογο περί ικανότητας της μια μοτοσυκλέτας η της αλλης και γελούσα μέσα από το κράνος, όταν έβλεπα τον birch να κάνει enduro με το 790R.
Γιατί άλλο στα βίντεο και άλλο να βλέπεις έναν τέτοιον αθλητή να τα κάνει μπροστά σου.
Προσωπικά με πιάνει δέος στο τι μπορεί να κάνει ο άνθρωπος.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Eιχα ενα τεραστιο WTF moment γιατι το βιντεο ξεκινησε με διαφημιση φατσα Φωφης αλλα το ξεπερασα...
Απεταξάμην!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
κο....εεε...νοικοκυραρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
αν μου επιτρέπεις, μικρή διόρθωση ;)
(όλα τα ωραία πέρνουν υπερθετικό "-άρα"... νοικοκυράρα, καρμπονάρα...)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
 
Top Bottom