Βιντεο που μας αρεσουν

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Είναι αυτό το μπράβο στα χέρια σας παιδιά, ωραία το πάτε και στα δικά μας, θα το κάνατε χωρίς γιουτιουμπ όχι μα γιατί δεν το πιστεύω αφού είναι τόσο τέλειο.


 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Τι απίστευτη δουλειά ρε φίλε!!! Όσο το έβλεπα σκεφτόμουν τι άπειρο χρόνο δουλειάς είχε όλο αυτό, μέχρι που διάβασα την περιγραφή στο τέλος...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Τι απίστευτη δουλειά ρε φίλε!!! Όσο το έβλεπα σκεφτόμουν τι άπειρο χρόνο δουλειάς είχε όλο αυτό, μέχρι που διάβασα την περιγραφή στο τέλος...
Ειναι κάποιοι άνθρωποι που είναι πολύ ταλαντούχοι, και όταν αποφασίζουν να εφαρμόσουν το ταλέντο τους σε συνάρτηση με έντονα συναισθηματικά γεγονότα τότε το αποτέλεσμα είναι εκπληκτικό.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ανέκαθεν θαύμαζα αυτούς τους ανθρώπους.

 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Πως το έσωσε έτσι ρε ο πούστhς στο 1:20''

 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
R.E.H

Παναγιώτη εδώ είσαι..

 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Για όσους έχουν κλειστεί και τους έχει πιάσει σύνδρομο στέρησης βόλτας.

Δεν είναι ένα βίντεο αλλά journal μιας Ολλανδέζας που ταξιδευει low-budget solo σε όλο τον κόσμο... itchy boots. (στα Αγγλικα)
Ιδιαίτερο ενδιαφέρον έχουν τα τελευταία επεισόδια που περνάει από Βολιβία - Περού και την κυνηγάνε τα διάφορα lockdowns λόγω του Ιού μέχρι και το τελευταίο επεισόδιο που είδα σήμερα που απαγόρευσαν πλήρως την κυκλοφορία και θα αναγκαστεί να βάλει σε καραντίνα τον εαυτό της και την μηχανή για άγνωστο χρονικό διάστημα σε μια πόλη του Περού.

Itchy Boots


 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Με σερπας η χωρίς, χρειάζεται τεράστια θέληση για κάτι τέτοιο.

 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Προσωπικά θέλω πάνω από δύο φούρνους ...καρβέλια για να μάθω να πηγαίνω έτσι το δικό μου στο χώμα.:rolleyes:
Βρες ένα ήσυχο μέρος (Βαρυμπόμπη ας πούμε) πάρε τα μέτρα προστασίας σου και κάνε καμιά δεκαριά περάσματα από ισάδια. Θα εκπλαγείς αν συγκρίνεις το πρώτο πέρασμα με το δέκατο... Άλλωστε κι αυτός στο βίντεο αυτό κάνει....
 

vakou

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Όταν ένας εντουράς πιάνει στα χέρια του ένα KLE 500!!o_O
Προσωπικά θέλω πάνω από δύο φούρνους ...καρβέλια για να μάθω να πηγαίνω έτσι το δικό μου στο χώμα.:rolleyes:
Από προσωπική εμπειρία, το KLE, επειδή είναι λεπτό και σχετικά ελαφρύ σε σχέση με άλλα της κατηγορίας, με προσοχή στο χαμηλό ύψος, αλλά έχοντας εξαιρετική ποδιά, αντίστοιχη με αυτή που χρειάζεται να βάζουν σαν aftermarket στα σύγχρονα adve κάνει θαύματα στο χώμα. Αν αλλάξεις ελατήρια εμπρός και λίγο πιο χοντρά λάδια και άλλο ελατήριο η ιδανικά άλλο αμορτισέρ, τότε ...
 
Top Bottom