Βοήθεια για μηχανάκι στην Πάτρα.

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Καλησπέρα. Υπάρχει ένα μηχανάκι Honda στην Πάτρα που ενδιαφέρει άμεσα τον κουμπάρο μου από την Καβάλα. Ειδανικα ψάχνω έναν φίλο που να δώσει ένα ραντεβού με τον πωλητή σε έναν αξιόπιστο μάστορα για να το τσεκάρει. Εννοείται ότι το κόστος του μάστορα το αναλαμβάνει ο κουμπάρος μου.

Οποία βοήθεια είναι πολύτιμη. Ευχαριστώ.
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Καλησπέρα. Υπάρχει ένα μηχανάκι Honda στην Πάτρα που ενδιαφέρει άμεσα τον κουμπάρο μου από την Καβάλα. Ειδανικα ψάχνω έναν φίλο που να δώσει ένα ραντεβού με τον πωλητή σε έναν αξιόπιστο μάστορα για να το τσεκάρει. Εννοείται ότι το κόστος του μάστορα το αναλαμβάνει ο κουμπάρος μου.

Οποία βοήθεια είναι πολύτιμη. Ευχαριστώ.

παντελη ειναι πολλοι οι πατρινοι....
ιδανικος ο κωστης @mAthosalas ....




ασε που μετα το ατυχημα , δεν θα ΄χει και τι να κανει....
θα σε ευχαριστει κιολας που του ΄΄γεμισες΄΄ την μερα....
@mAthosalas :p
 

chaosm

Μέλος
Καλησπέρα. Υπάρχει ένα μηχανάκι Honda στην Πάτρα που ενδιαφέρει άμεσα τον κουμπάρο μου από την Καβάλα. Ειδανικα ψάχνω έναν φίλο που να δώσει ένα ραντεβού με τον πωλητή σε έναν αξιόπιστο μάστορα για να το τσεκάρει. Εννοείται ότι το κόστος του μάστορα το αναλαμβάνει ο κουμπάρος μου.

Οποία βοήθεια είναι πολύτιμη. Ευχαριστώ.
Μπορώ να σε βοηθήσω εγώ άμα δεν είναι σε θέση ο Κώστας (βασικά στον ίδιο θα σε στείλουμε). Άμα είναι στείλε μου πμ να το πάει από εκεί αύριο και μιλάς με τον μάστορα μετά.
 

chaosm

Μέλος
Τελικά τι έκανες;
Καλησπέρα. Υπάρχει ένα μηχανάκι Honda στην Πάτρα που ενδιαφέρει άμεσα τον κουμπάρο μου από την Καβάλα. Ειδανικα ψάχνω έναν φίλο που να δώσει ένα ραντεβού με τον πωλητή σε έναν αξιόπιστο μάστορα για να το τσεκάρει. Εννοείται ότι το κόστος του μάστορα το αναλαμβάνει ο κουμπάρος μου.

Οποία βοήθεια είναι πολύτιμη. Ευχαριστώ.
 

chaosm

Μέλος
Μίλησα με τον Μαθο και θα πάει ο πωλητής σε μάστορα εμπιστοσύνης του. Θα ενημερώσω για τις εξελίξεις. Ευχαριστώ και πάλι.
Οκκκκ. Μια χαρά. Στον ίδιο θα σε έστελνα. Ότι σου πει ο μάστορας είναι 100% αυτό.
 
Top Bottom