Βοήθεια στην επιλογή πρώτου Adventure Bike για... μικρόσωμο

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Απορώ γιατί δεν έχετε προτείνει παπί ακόμα, όλοι οι βοσκοί αυτό έχουν.
Ειπε οτι τωρα μαθαινει...


Εδω ο Γιωργαρος απ το trail ride.
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Απορώ γιατί δεν έχετε προτείνει παπί ακόμα, όλοι οι βοσκοί αυτό έχουν.
Μ έχει περάσει παπί κατάβαση από γεράνεια προς πίσια με 10εκ λάσπη και στο ένα χέρι πριόνι και το παπί φορτωμένο ξύλα
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ειπε οτι τωρα μαθαινει...


Εδω ο Γιωργαρος απ το trail ride.
Όπου η μέση βέσπα πωλείται αρκετά πιο ακριβά από ένα 250 εντουρο.
 

georgeps

Μέλος
Περιοχή
Mother Earth
Όνομα
George
Μοτό
CL500?
ε οχι και παπί ρε παιδιά :p

δεν τα υποτιμάω, αλλά εμφανησιακά δεν μαρέσουν μία.


Τώρα όσον αφορά το Bullet, θα επαιρνα ενα τέτοιο αλλά σαν δευτερο τρίτο, όταν με το καλό εχω γκαράζ.

Για πρώτο προτιμώ το Σερπα, κανα NX, κλπ
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εδώ σε έχω


για το γύρο του κόσμου :yew:
Αυτό είναι παλιό και έκανε μόδα τα postie τα οποία έπαθαν εμαρσιτζίαση και "εξαφανίστηκαν" ή υπερτιμήθηκαν τραγικά. Δεν είναι τόσο θεός όσο ο C50 Adventures αλλά είναι πολύ μάχιμος.
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Νομίζω πιο πάνω έγραψες ότι βρήκες ένα μηχανάκι (honda νομίζω ) , γιατί δεν το αγοράζεις ;

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

georgeps

Μέλος
Περιοχή
Mother Earth
Όνομα
George
Μοτό
CL500?
Νομίζω πιο πάνω έγραψες ότι βρήκες ένα μηχανάκι (honda νομίζω ) , γιατί δεν το αγοράζεις ;

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εχω μιλήσει μαζί του και είναι εκτός αθηνών. Κανονίσαμε Δευτέρα να συναντηθούμε να το δουμε. Αν δεν προχωρήσει με βλέπω για καβασακι
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πουλήστε ρε σεις τα 600αρια σας και τα 800αρια και τοτε ναι πάμε ολοι μαζι με αστρεα, πενηντραράκια και ινοβα :p
Λοιπόν υπάρχει ένας που το είχε κάνει σημαία αυτό ακριβώς. Πλάκα είχε, μόνο.

Με τα μικρά μηχανάκια "για κάθε χρήση" έχω πάρει διαζύγιο και έχω κάνει περιοριστικά μέτρα. Αν γίνουμε Ανατολική Γερμανία όπως το πάνε, αναγκαστικά θα φορτωθώ ένα ΜΖ ΕΤΖ όπως όλοι.
 

georgeps

Μέλος
Περιοχή
Mother Earth
Όνομα
George
Μοτό
CL500?
Λοιπόν υπάρχει ένας που το είχε κάνει σημαία αυτό ακριβώς. Πλάκα είχε, μόνο.

Με τα μικρά μηχανάκια "για κάθε χρήση" έχω πάρει διαζύγιο και έχω κάνει περιοριστικά μέτρα. Αν γίνουμε Ανατολική Γερμανία όπως το πάνε, αναγκαστικά θα φορτωθώ ένα ΜΖ ΕΤΖ όπως όλοι.
Η σε κανα σκουτεράκι. Εχεις ανέβει σε κανα σκούτερ της dualtron που τα χτυπάνε 3000ε?

Σε τελική και επιτάχυνση χτυπάνε 50αρια παπιά :p
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εχεις ανέβει σε κανα σκούτερ της dualtron που τα χτυπάνε 3000ε?
https://dualtron-shop.com/product/dualtron-x-2-2020/ και μην ξεχάσεις τα σλικ να μπαίνεις μέγαρα.

Είναι τρελοί αυτοί οι Ρωμαίοι!!!!


ΕΣΥ να τα βλέπεις αυτά, δεν υπάρχει περίπτωση να μην το πατάς και θα πέσει και στον έρωτά σου η Γκρέτα.

Για εμάς τους πιο γέρους θα βγει φαντάζομαι το Τσάρλι και Γιούαν ρέπλικα σε φιλική τιμή με βάση/φορτιστή άιφον
 

georgeps

Μέλος
Περιοχή
Mother Earth
Όνομα
George
Μοτό
CL500?
https://dualtron-shop.com/product/dualtron-x-2-2020/ και μην ξεχάσεις τα σλικ να μπαίνεις μέγαρα.

Είναι τρελοί αυτοί οι Ρωμαίοι!!!!


ΕΣΥ να τα βλέπεις αυτά, δεν υπάρχει περίπτωση να μην το πατάς και θα πέσει και στον έρωτά σου η Γκρέτα.

Για εμάς τους πιο γέρους θα βγει φαντάζομαι το Τσάρλι και Γιούαν ρέπλικα σε φιλική τιμή με βάση/φορτιστή άιφον

Είπαμε κοντός κοντός αλλά οχι ετσι :p

Πλάκα πλάκα έχω οδηγήσει 2 3 μοντέλα από δαυτους.
Ειναι ωραία στο δρόμο, παναλαφρα , απιστευτη επιταχυνση κλπ κλπ. Αλλά οκ μεχρι εκει. Εχω ξεπεράσει αυτο το στάδιο .
 
Top Bottom