Βοιωτική χωμάτινη κ λασπωμένη.

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Μπραβο

Giorgopro τελικα εκανες δουλεια σου στην Εφορια? 11:07
:inlove::laugh:
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Ένα βίντεο κ εγώ.
Δεν ξέρω λόγο νύστας 1:00 το βράδυ, κάπου κάτι κοψίματα δεν τα έκανα κ έγραψε ,20 λεπτά.
Στο 4+κάτι παρολίγο μετωπική.
Είδες για να έχουν.... κόρνα τα bmw;;;;;
Τη γλύτωσες... :laugh:
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Ένα βίντεο κ εγώ.
Δεν ξέρω λόγο νύστας 1:00 το βράδυ, κάπου κάτι κοψίματα δεν τα έκανα κ έγραψε ,20 λεπτά.
Στο 4+κάτι παρολίγο μετωπική.
Γιατί έβαλες τις φωνές στον άνθρωπο και δεν έκατσες ήσυχα ήσυχα και απλά να σε πατήξει. Αφού το ήθελε
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Γιατί έβαλες τις φωνές στον άνθρωπο και δεν έκατσες ήσυχα ήσυχα και απλά να σε πατήξει. Αφού το ήθελε
Μα του χαλάσω του σουφλασερ στο εργαλείο?
Ούτε καν χρώμα δεν είχε προλάβει να ρίξει.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Κ ένα μικρό με το κομμάτι μόνο, από το δρυοδασος.
Ο Λευκάδιος κ ο ilias.ali( διόρθωσα )χάρη μου έκαναν που δεν με πέρασαν μην νομίζει κανείς ότι με κυνηγούσαν να με πιάσουν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Κ ένα μικρό με το κομμάτι μόνο, από το δρυοδασος.
Ο Λευκάδιος κ ο ilias.ali( διόρθωσα )χάρη μου έκαναν που δεν με πέρασαν μην νομίζει κανείς ότι με κυνηγούσαν να με πιάσουν.
Απαγορεύεται να περνάς τον πλοηγό μιας διαδρομής... όχι από σεβασμό αλλά γιατί δεν ξέρεις που να πας :roflmao:

Δύο μικρά κλιπάκια μέχρι να βρω χρόνο και τρόπο για μεγαλύτερα.

 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Δεν κανω συγκριση Στεφανε σε καμμια περιπτωση!!!! (Βρε θα πεσει φωτια να μας καψει αν καποιος κανει τετοιες συγκρισεις :ha).

Απλα τον παλευω να μου πουλησει το δικο του.......... Τωρα μενεις εσυ μονο, αλλα θα παιξει και αλλη ¨πορτα¨ απο εσενα. Αυτο εννοουσα :laugh:

Η ελπιδα πεθαινει τελευταια... Αλεξ :inlove:)!!!!
Ναι το κατάλαβα. Αν θυμάμαι καλά ο Άλεξ το είχε στις αγγελίες αλλά δε ρωτάω περισσότερα προφανώς αφορά εσάς μεταξύ σοβαρού και αστείου.
Στο εύχομαι ολόψυχα αφού το θέλεις τόσο πολύ. Κάτι θα βρεθεί, υπομονή και επιμονή.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Να ευχαριστησω τον γκουρου των Domi Λευκάδιος .....που καναμε αλλαξοκολια το κουκλι του με τον Γκαντι, για να τεσταρει τον Ινδο.
Ερχεται βιδεο με αρκετες εικονες απο την σημερινη σουπερ βολτα
Πρώτον ο Ινδός πέθανε, ζήτω ο Εσκιμώος!
Δεύτερον το ξέρεις και εσύ -πέρα από κάθε πλάκα- ότι έφτιαξες ένα πολύ όμορφο εργαλείο που κερδίζει το βλέμμα.
Ελπίζω και πιστεύω να σε ικανοποιεί και ως προς το στήσιμο γιατί είναι κούκλα. Ο Χοισίρο θα σου έδινε το κλειδί του μεγαλύτερου εργοστασίου της Honda!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Βρείτε κάνα δωμάτιο αντε μπραβο
 
Top Bottom