Βορεια Αγραφα κυκλος (Χωμα)

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Η διαδρομη κινειται βορεια με σημειο εκκινησης το χωριο Αγραφα. Ξεχασμενα δασικα κομματια, ψηλα περασματα στα 1750 υψομετρο και περασμα απο την λιμνη Στεφανιαδα.

Εκανα την διαδρομη τον Αυγουστο του 2021 οπου συναντησα καποια δυσκολα περασματα λογω χρονια παρατημενων δρομων.
Βενζιναδικο δεν υπαρχει.
 

Attachments

Διαμαντής

Μέλος
Όνομα
Διαμαντής
Μοτό
TRANSALP XL650V
Το κοίταξα. Ωραία διαδρομή, καλή ιδέα. Το σημειώνω για Μάη (ελπίζω). Επειδή είμαι σκηνίτης μήπως εντόπισες κάποια σημεία με νερό για κατασκήνωση;
Υπάρχει βενζινάδικο στο Κρέντη στα Νότια. Οπότε με full γέμισμα με βγάζει. Άντε και ένα πεντάλιτρο μπιτονάκι για ψυχολογικούς λόγους :)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το κοίταξα. Ωραία διαδρομή, καλή ιδέα. Το σημειώνω για Μάη (ελπίζω). Επειδή είμαι σκηνίτης μήπως εντόπισες κάποια σημεία με νερό για κατασκήνωση;
Υπάρχει βενζινάδικο στο Κρέντη στα Νότια. Οπότε με full γέμισμα με βγάζει. Άντε και ένα πεντάλιτρο μπιτονάκι για ψυχολογικούς λόγους :)
Εδώ είσαι

AEGEAN
2237 031307
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Ισχύει τόσο η μη ύπαρξη βενζινάδικο όσο κ τα σαθρά πέριξ της Στεφανιαδας.πάραυτα ήταν μαγική όντως περιοχή. Η στάση στην μόνη Σπληλιας επιβαλεται
Μέρος της διαδρομής είχα κάνει το 2019
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Το κοίταξα. Ωραία διαδρομή, καλή ιδέα. Το σημειώνω για Μάη (ελπίζω). Επειδή είμαι σκηνίτης μήπως εντόπισες κάποια σημεία με νερό για κατασκήνωση;
Υπάρχει βενζινάδικο στο Κρέντη στα Νότια. Οπότε με full γέμισμα με βγάζει. Άντε και ένα πεντάλιτρο μπιτονάκι για ψυχολογικούς λόγους :)
Το βενζινάδικο στον Κρεντη είναι αρκετά χαμηλότερα και πολλές Κυριακές θα το βρείτε κλειστό...
 
Top Bottom